2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

boya gidiyo cnm benm bebiş kıyafetleri hemen küçülüyo 3-6 ay giyiyo hep artık.3500 gr doğmuştu benm bebiş hastaneden çıkarken 3200 dü

Maşallah canım çok iyi hiç takma kafana :KK66: bizde bugün asilarimizi olduk şükür şimdilik bir sıkıntımız yok . 63 günlüğüz bu arada boyutu 2cm uzamis 62 cm olmuş oglusum :) kilosu da 5800 olmuş 29 günde 1100 gr almışız yani haftada 275 gr maşallah subhanallah :)

kizlar 12 kilo fazlam var emZiriyorymda nasil zayiflarim yardimmm edin kiyafetlrim olmuyo cok kotuyum :KK43:

içim rahatladı cnm sadece anne sütü alıyo o yüzden zayıf demekki

Canim benim bebis te sadece anne sütü alıyor .böyle bebekler ince yapılı ve uzun boylu olurlarmis. Doktorum önemli olan boyunun uzaması ve baş çevresinin genişlemesi demişti se bende ondan sonra rahatladım.

kızlar bısey soracağim bebeklerınızle neler yapıyorsunuz hangı oyncakları aldınız? bırde guluyormu sızınkıler benımkı cok nadır guluyor...
Ben bir tane oyuncak aldım canım oda kuyruğu nu çekince muzik çalan bir inek :) bir de oyun halısı var artık ona koymayı düşünüyorum. Benimki gülüyor baya artık. Bazen anlamsızca gülüyor boşluğa bakıyor falan :) bazen de bana gülüyor gazını çıkarırken oynuyorum oglusla çok hoşunagidiyor ozaman da çok gülüyor :)

Maşallah canım çok iyi hiç takma kafana :KK66: bizde bugün asilarimizi olduk şükür şimdilik bir sıkıntımız yok . 63 günlüğüz bu arada boyutu 2cm uzamis 62 cm olmuş oglusum :) kilosu da 5800 olmuş 29 günde 1100 gr almışız yani haftada 275 gr maşallah subhanallah :)
senin bebişte çk iyi maşallah kilosuda boyuda iyi nazar değmesin bebişlerimize.aman sağlıklı olsunlarda kilo çk önemli değil bencede

Keşke benimkide arabada uyusa.. Sensörlü benim kız araba duruyor gözleri açıyor :)

Gece sorma eşim arabayi surmeyi bırakıyor hemen gözler açılıyor gece eşim uykulu uykulu mahallede ileri geri yaptık hep.
Sonra iyice daldı da eve geçtik.

Sanirim en tombik benim bebisim:) 53 günlügüz ve 6.300 gramiz boyumuzda 62 santim, sirf anne sütü aliyor.
Heralde kemikleri agir oglumun gören o kadar agir degildir diyor ama kaldirinca baya varmis diyolar:) ama önemli olan saten haftalik kilo alimlari benim ebem en az 180 gram almali demisti.
Bende 52. günümde adet oldum hap kullanmama ragmen.

senin bebişte çk iyi maşallah kilosuda boyuda iyi nazar değmesin bebişlerimize.aman sağlıklı olsunlarda kilo çk önemli değil bencede

Amin canım Allah hepimizin bebislerini korusun görünür görünmez kazadan beladan . Aynen canım sağlıklı olsunlar daha ne olsun nasıl olsa buyurler

Sanirim en tombik benim bebisim:) 53 günlügüz ve 6.300 gramiz boyumuzda 62 santim, sirf anne sütü aliyor.
Heralde kemikleri agir oglumun gören o kadar agir degildir diyor ama kaldirinca baya varmis diyolar:) ama önemli olan saten haftalik kilo alimlari benim ebem en az 180 gram almali demisti.
Bende 52. günümde adet oldum hap kullanmama ragmen.

Maşallah canım Allah im esirgesin

Bende 56.gun regl
Kızlar doğum Yapalı 57 gün oldu ve regl oldum bugün. Erken gibi geldi bana.. Var mi hastalanan..?
Uykusuz gazlı bebek sadece biziz galiba hiç neler yaptığını anlatan yok.. Ben bu saate kadar gaz çıkarmakla ugrastim,gaz çıktı uyku kaçtı bu sefer oturuyoruz kizimla baş başa :)
Brnde 56.gun regl oldum benim pasam hic mememi emmedi aptamil mama kullaniyorum gaz sancisi mi dersiniz kabizlik sancisimi dersiniz kulak agrilarimi dersiniz hepsi bizde var artik kafayi yiycem yurtdisinda yasiyorum agri kesici vermiyorlar yalnizim ne gecem belli ne gunduzum yani bizde sikayet cokkkk

Bende 56.gun regl

Brnde 56.gun regl oldum benim pasam hic mememi emmedi aptamil mama kullaniyorum gaz sancisi mi dersiniz kabizlik sancisimi dersiniz kulak agrilarimi dersiniz hepsi bizde var artik kafayi yiycem yurtdisinda yasiyorum agri kesici vermiyorlar yalnizim ne gecem belli ne gunduzum yani bizde sikayet cokkkk
cmm similac kullan gaz yapmıyomuş aptamil çk gaz yapıyomuş.kabızlık içinde biogaia die bi damla var bağırsakları düzenliyo baya etkili dene istersen

Bende 56.gun regl

Canım Allah yardımcın olsun. Tane kimyon rezene filan da mı bulamazsın orda?

X