2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Canım inan o kadar istiyorum ki sadece emzirmeyi kavga ediyor memeyle resmen kendimi yetemiyor gibi hissediyorum saatlerce memede kalmasına da razıyım keşke sadece emse
İnan senin yaşadığın duyguları bende yaşadım ben bu çocuğa yetemiyorum doyuramiyorum mama mi versem diye çok düşündüm. İlk başlarda cidden bu sebepten sütüm azaldı. Sonra kafama takmsmaya başladım sonuçta Allah bana bu çocuğu verdiyse ona yetecek rızkı da yollar dedim ve gerçekten hem sütüm çoğaldı hem de ben rahatladım .

Mama verdikten aonra gazini cikarmazsak ne olur onu merak ettim

kızlar bu tıkalı süt kanalları nasıl açılcak yaaaa kafayı yicemmm.herşeyi deniyorum ama açılmadı antibiyotik kullanıyorum kanımda az miktar enfeksiyon çıktı işe yararmı ki. başka ysşayan varmı

Hanımlar özel olacak ama kusura bakmayın ilişkiniz doğum dan ne kadar süre sonra oldu .53 gün oldu doğum yapli ondan önce de 8 ay beraber olmadık hamilelikte eşim hala benden uzak duruyor on ay oldu .arada aşkım kilo verelim diyor 30 kilo aldım ve hiç veremedim daha ondan mi diye üzülüyorum

Bende 56 gün oldu doğum yapali. Bizde hamilelikte hiç birlikte olmadık yani cinsel birleşme olmadı . Ama 40 im çıkar çıkmaz ilişki oldu oluyor da . Benim eşim gayet istekli de ben eskisi gibi hissetmiyorum canım istemiyo resmen. Tek derdim çocuk uyusunda bende biran önce uyuyayim oldu :) ama eşim zorla sirnasiyor esiniz kilo ver mi diyor anlamadım eğer öyle diyorsa çok ayıp ediyor.

Açıkça sor canım konuş

Benim doktorun 2 ay yasakladı bekliyorum bende hamilelikte de ilişkimiz olmadı çok uzun bir zaman geçti çocuktan zaten onu düşünemiyoruzki bakalım ne zaman düzene girecek bu işler

canim biz 49 gun yapmaya calistik ama olmadi cok aci cektim diye .58 gunlukken oldu.benimde 11 kilo fazlam hala duruyo

Benim doktorun 2 ay yasakladı bekliyorum bende hamilelikte de ilişkimiz olmadı çok uzun bir zaman geçti çocuktan zaten onu düşünemiyoruzki bakalım ne zaman düzene girecek bu işler

Ayy ben doktora hiç sormadım bide sezeryan oldum. Bişey olmaz heralde

Canim senin yerinde olsam öyle bir zayiflarim ki kocan olacak o adamın dibi düşer ama sende ozaman sırtını dönüp yatacaksin. Böyle erkeklere sinir oluyorum yaa. .

Bende sezeryan oldum ebemiz 3 hafta sonra iliskiye girebilirsiniz demisti bizde gordik benimde 10 kilo fazlam var

Benim kanamam tam 40 gün sürdü sonra birden kesildi. Zaten çok az akıntı gibiydi de. Benim kilo sorunum yok çok şükür aldığım kilolar doğumdan 1hafta sonra tamamen gitmişti hatta hamile kaldığım kilonun 1 kilo altına düştüm. Sonra bol ve sık sık yemeye başladım sütüm olsun diye tekrar eski kiloma döndüm.

En erken giren benim herhalde.
20.günü kanama kesildi doktora gittik rahim toparlanmis ilişkiye girebilirsiniz dedi girdik
eşim baya ozlemisti baya güzeldi açıda cekmedim

Ben bu kilolari gordukce deli oluyorum 53 kilo ile hamile kalmistim 73 ile doguma girdim ama kilolar yapisti yakama nasil zayifladiniz ben emzirmiyorum mama veriyorum gogsumu kabul etmedi

Ben bu kilolari gordukce deli oluyorum 53 kilo ile hamile kalmistim 73 ile doguma girdim ama kilolar yapisti yakama nasil zayifladiniz ben emzirmiyorum mama veriyorum gogsumu kabul etmedi

Ben de 57 kiloydum 68le doğuma girdim. Eve geldiğimde 62ydim. 1hafta içinde ödemleri falan da gittikçe kendiliğinden zayifladım 56 kiloya düştüm. Herhangi birsey yapmadım zaten yapamazdim ameliyatlı olunca yataktan zor kalkiyordum. Bende doğumdan 1 hafta sonra emzirmeye başladım çünkü bebeğim kuvozdeydi. Çok şükür memeyi aldı.

Canım senden alıntı yaptım ama herkese söyleyim. Geçen bnde göbüşten kurtulmak için araştrrken bi yazı okudum. Hamilelikte karnımızdaki düz kaslar 150 kat uzarmış. 3-4 aydan önce karın egzersizi yapılırsa (o kaslar tam kendine gelmeden yani) sarkık bi göbek kalırmış. Az sabredin hatunlar

Zaten sezeryan dan 6ay sonra ancak spora izin veriliyor. Vakitte yok eskisi gibi çocuktan fırsat bulunca kosturuyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…