2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

benimki de 5 gün önce filan gazdan uyuyamamaya ve ememeye başladı çırpınıp duruyordu yavrum iki gün öyle geçti daha doğrusu geçmdi üçüncü gün zinco damla aldırdım eczaneden de şimdi daha iyiyiz Allaha şükür.Hemen etkisini göstermiyor ama bir zaman sonra rahatlatıyor ve bitkisel bir damla.Bir deneyin isterseniz.

Ne zaman emzirsem yada Sütumu sağsam kızım gaz sancisindan mahfoluyor kızlar demin kipkizardi ağlarken şimdi sustu :KK43:
Canım damladır şuruptur ne verrsek verelim eğer yapı itibariyle gazlıysa çok fayda etmiyor. Ben bir haftalık olduğundan beri çörekotu yağı veriyorum ayaklarının altına da acı elma yağı sürüyorum. Farkedilir bi rahatlama oluyor

Gunaydin sevgili anneler 18 agustosta sezeryanla dogduk hergun cok az bisey akintim oluyordu 2 gun once esimle birlikte olduk simdi o akinttimda yok hamile olmam degil mi

Canım damladır şuruptur ne verrsek verelim eğer yapı itibariyle gazlıysa çok fayda etmiyor. Ben bir haftalık olduğundan beri çörekotu yağı veriyorum ayaklarının altına da acı elma yağı sürüyorum. Farkedilir bi rahatlama oluyor

Dimi haklısın birtanem ; (

Kızlar bu sabah sol gogusum taş gibi uyandım sütler akiordu.
Sağ gogusum yumusacik Ve nedense sağ göğüs umden az sut gelio mesela sagda 10 cc çıkıo bir daha cikmio solda 45 50 cc rahat çıkıo.
Sizinde öğle mi sağ göğüs ucum çok az sağdaki güzel

Gunaydin sevgili anneler 18 agustosta sezeryanla dogduk hergun cok az bisey akintim oluyordu 2 gun once esimle birlikte olduk simdi o akinttimda yok hamile olmam degil mi

Korunma dan ilişki oldu ise şüpheli olabilir canım dikkat et kendine

Ne zaman emzirsem yada Sütumu sağsam kızım gaz sancisindan mahfoluyor kızlar demin kipkizardi ağlarken şimdi sustu :KK43:
cnm benmkide öyle oluyo gazı olunca emerken kızarıyo ağlıyo ıkınıyo bnde hemen gazını çıkarıp emmeye dvam ediyorum bikaç ay böyle uğraşıcsz malesef snra kendileri çıkarmaya başlayınca rahatlıcax

kızlar bebişleri kaç saat uyutuyosunuz? ben artık gündüz 3 saat gce 3,5 saat uyutuyorum.2 saatte uyandırmıyorum artık kndi acıkınca uyanıyo zatn 3 saat snra

Korsenin şink ini tekrar paylaşırmısın
image.jpg

Kızlar bu sabah sol gogusum taş gibi uyandım sütler akiordu.
Sağ gogusum yumusacik Ve nedense sağ göğüs umden az sut gelio mesela sagda 10 cc çıkıo bir daha cikmio solda 45 50 cc rahat çıkıo.
Sizinde öğle mi sağ göğüs ucum çok az sağdaki güzel
Aynen tatlım bnmde öle. Bn iice boşaltana kadar 2-3 kere solu veriyordum. Sonra bni uyardılar emzirme dönminden sonra sağ göğsün küçük kalır dediler. O yüzden sırayla veriyorum şimdi

X