2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kızlar doğum yapali 24 gün oldu ben doğumdan sonra hiç kilo vermedm 87 Kiloyum .sutum de az yemem gerekiyor öyle aşırı da yemiyrm ama hiç gitmedi .sizin kilo vermeniz nasil oldu acaba bit süre durup sonrak mi gideck kilo .o kdr sıkıntım var ama eşofman ve hamile penyesi ile dolaşmaktan usandım .bayramda geliyr :-(eski kiyafetlerme sadece kollarm giriyor onu bir karış acik kaliyr .
kaçla girdin doğuma? ben 88 dim bugün doğumdan sonra 11.gün 75 kiloya düşmüşüm.

Masallah canım bak sıkma canını güzel gidiyormuş birde düşünüp duruyordun.
Sütumuz bol olur inşallah ta bebisler beslensin
aynen cnm doymuyomu yetmiyomu dedikce azaliyo sut hep olumlu dusunmek lazim.dusuncelerden gercekten cok etkileniyo süt mesela bazen bebegim aglamaya baslayinca goguslerimden sut gelmeye basliyo, bi kerede kendi kendime dusunuyodum birazdan uyanir sut vardir ins falan diye birazdan bi baktim kiyafetim islanmis sutten.

aynen cnm doymuyomu yetmiyomu dedikce azaliyo sut hep olumlu dusunmek lazim.dusuncelerden gercekten cok etkileniyo süt mesela bazen bebegim aglamaya baslayinca goguslerimden sut gelmeye basliyo, bi kerede kendi kendime dusunuyodum birazdan uyanir sut vardir ins falan diye birazdan bi baktim kiyafetim islanmis sutten.

O maşallah benim neden kıyafetlerim islanmio ya :KK43:
Off off keşke eylulede mama yerine anne sutum den verebilsem sagip sagip veriyorum 30 40 ne çıkarsa.
Sonrasini mama yapıp 75 cc ye tamamlayip veriyorum

kızlar iki gündür dikişlerimin sağ tarafı batıyordu.Bugün dr gittim enfeksiyon olmuş dedi.Göbek üzerine geldiği için terlemeden olmuş dedi 3 tane krem verdi günde 3 kere sürecekmişim,pansuman yapacakmışım.Korse kullan 1 hafta sonra gel geçmezse ağızdan ilaç vericem dedi.Sanırım emzirdiğim için şimdi vermedi.Göbeği kaldıran nasıl bir korse var acaba hiç bilmiyorum.Sordum bir kağıda lyan yazdı verdi o da markasıymış meğersem.Böyle bir korse kullanan var mı?

Canım damladır şuruptur ne verrsek verelim eğer yapı itibariyle gazlıysa çok fayda etmiyor. Ben bir haftalık olduğundan beri çörekotu yağı veriyorum ayaklarının altına da acı elma yağı sürüyorum. Farkedilir bi rahatlama oluyor
canım ben de kızım gazlı olduğu için bu damlayı kullandım zaten faydasını gördüğüm için yazdım rastgele yazmadım yani.ayrıca içeriği bitkisel birçok yağın karışımı var içinde.Elma yağını ben de duydum susam yağı ile karıştırılıp ikişer damla sürülüyormuş.Çok sürme dedi bana söyleyen kişi çok sürersen bebeğin ayağını yakar dedi ama ben daha onu kullanmadım onunla ilgili bir bilgim yok yani

Bazen benim kız da hirliyor hasta değil ama
aman Allah korusun hasta olmasınlarda.saol canım rahatladı içim biraz.oğlumun emmesi falan normal ateşi yok ama ne bileyim insan korkuyor nette bronşit zatüre falan gibi şeyler okuyunca endişelendim.damla verdi ebe onu kullandım dünden beri ama aynı.

O maşallah benim neden kıyafetlerim islanmio ya :KK43:
Off off keşke eylulede mama yerine anne sutum den verebilsem sagip sagip veriyorum 30 40 ne çıkarsa.
Sonrasini mama yapıp 75 cc ye tamamlayip veriyorum
canim benimde damlalar halinde islatiyo cok fazla degil ama dedigim gibi su cok onemli takma kafana emmiyosa da sık sık sağ.benimki emdikcede artti sut

Son kilomu bilmyrm ama 93 felandm doğumdan sonra 87 24 gündür de ayniym sen doğum sonrası kactin
canım ben doğumdan sonra 82 dim.bugün 11.gün 75 olmuşum.sürekli emziriyorum belki ondanda olabilir ama tabi daha eski kilomu yakalamaya çok var.bu arada zaten çok hızlı kilo vermek pek sağlıklı değilmiş dert etme inşallah yavaş yavaş verirsin sende sağlık olsun yeterki.

aman Allah korusun hasta olmasınlarda.saol canım rahatladı içim biraz.oğlumun emmesi falan normal ateşi yok ama ne bileyim insan korkuyor nette bronşit zatüre falan gibi şeyler okuyunca endişelendim.damla verdi ebe onu kullandım dünden beri ama aynı.

Yok kız zatürre felan allah korursun değildir.
Kullan bakalım devam edicekmi

Kızlar korse kullananlar medikal olarak mı kullanıyor yoksa bayanların her zaman göbek ve kalça küçültmek için kullandığı korseden mi kullanıyorsunuz?

X