2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

90 bazen 60 günde iki kez biri gece yatmada biri sabah 6 gibi mümkün oldukça emzirmeye calisiyrm ama cok az sutm mama da vermek istemiyrm :-( Maltana biraz ii geldi diğer çağlardan ziyade azick süt oldu

Maltana derken nasıl bir içecek o ?
Nerden bulabiliriz ve günde kaç defa iciyosun bizim kıza 70 az gelmeye başladı da bende istemiyorum mama elektrikli süt sağma aldım şimdi sagdim çıka çıka 45 cc çıktı üzüldüm.
Halbuki 75 i görmüştüm düşmüş :KK43:

Nerden bulabiliriz ve günde kaç defa iciyosun bizim kıza 70 az gelmeye başladı da bende istemiyorum mama elektrikli süt sağma aldım şimdi sagdim çıka çıka 45 cc çıktı üzüldüm.
cnm pompaya bakma sen o bebek kadar kuvvetli çekemiyo o yüzden az çıkmıştır sen rahat ol emdikçe artar sütün stres yaparsan daha kötü.bnde başta çk stres oluyodum sütüm az yetmiyo doymuyo diye ama gördümkü emdikçe süt geliyo kafan rahat oluncada sütün artıyo mutlaka en az 3 lt su iç en güzel süt yapan şey

kizlar lactamil iciyorum 2 gundur bariz fark var sutun artmasinda
lactamil aynı zamanda sütün kalitesini arttırıyo cnm bi sürü vitamin var içinde günde iki kez lactamil iki kez humana still tea bi kezde rezene içiyorum 3-4 lt de su içiyorum çk şükür sütüm yetiyo

lactamil aynı zamanda sütün kalitesini arttırıyo cnm bi sürü vitamin var içinde günde iki kez lactamil iki kez humana still tea bi kezde rezene içiyorum 3-4 lt de su içiyorum çk şükür sütüm yetiyo
aynen cnm bende humana still tea de iciyorum rezenede icmeye calisiyorum ama dedigin gibi lactamil ictikten sonra bez sayimiz artmaya basladi sut daha cok yariyo sanirim

Canım maltana içeceğini şok carforsa Migros bu markettelerde satılıyor bir tür içecek süte çok faydası oluyor ben onu içmeden sütüm yetmiyor

Bende burdan okudum cnm Maltana artırdığını kaç kez icilmeli bilmyrm ama bazen 1 bazen 2 iciyrm günde benm en fazla 60 çıktı sonraları hep 30 :-( şok da yada marketlerde içecek kisminda oluyr seftalili ve ananaslisi tadı gzl .biraz artırdığını dusunuyrm başlayalı 3 gün oldu

Kızlar norml doğum dikisi olan Varmi lütfen yardım .24 gun oldu dün kabiz Oldm bugün devam ediyor .doğumdan beter acı cekiyrm dikisim fazla ve daha kaynamamislr ne zaman düşecek dikisler ne zaman a ii olacak .suan herşeyden korkar oldum hem göğüs yara hem alt aciyr birde Wc sıkıntısı iice canm yaniyr .ilerde ilişki kısmı nasil olur onu dusunemiyrm korkudan dikisleri düşüp iyileşen Varmi iğne üstünde oturuyor gibiyim suan batyr

cnm pompaya bakma sen o bebek kadar kuvvetli çekemiyo o yüzden az çıkmıştır sen rahat ol emdikçe artar sütün stres yaparsan daha kötü.bnde başta çk stres oluyodum sütüm az yetmiyo doymuyo diye ama gördümkü emdikçe süt geliyo kafan rahat oluncada sütün artıyo mutlaka en az 3 lt su iç en güzel süt yapan şey

Haklısın birtanem inşallah bende emziririm hep mamaya gerek kalmaz :KK43:

Bende burdan okudum cnm Maltana artırdığını kaç kez icilmeli bilmyrm ama bazen 1 bazen 2 iciyrm günde benm en fazla 60 çıktı sonraları hep 30 :-( şok da yada marketlerde içecek kisminda oluyr seftalili ve ananaslisi tadı gzl .biraz artırdığını dusunuyrm başlayalı 3 gün oldu

Anladım canım benim inşallah artar sutlerimiz bebislerimiz sadece bizden beslenirler

Kızlar norml doğum dikisi olan Varmi lütfen yardım .24 gun oldu dün kabiz Oldm bugün devam ediyor .doğumdan beter acı cekiyrm dikisim fazla ve daha kaynamamislr ne zaman düşecek dikisler ne zaman a ii olacak .suan herşeyden korkar oldum hem göğüs yara hem alt aciyr birde Wc sıkıntısı iice canm yaniyr .ilerde ilişki kısmı nasil olur onu dusunemiyrm korkudan dikisleri düşüp iyileşen Varmi iğne üstünde oturuyor gibiyim suan batyr

Merhaba, ben de normal dogum yaptim dikisim var kesildigi ani unutamam zaten o ses hala kulaklarimda dikislerime 10 gun hergun batikon surdum kabiz olmamak icin elimden geleni yaptim tabiki yine de oldum ilac kullandim ama ayip olacak patlasam da tuvalete gitmedim vunku dikisler daha onemliydi sadece dikis duserken sizladi ince bi sizi var bi tel tutuyormus gibi ertesi gunu bi dikksi attim diye dusundum hep temiz ve kuru tuttum cok onemli kurulugundan emin olmadigimdan pamuk koydum ped nemli tutuyor, emzirmede oturma seklime dikkat edemedim sadece kizimla cebellesiyoruz resmen, bi dahaki kontrolum 40imda eger agrin sizin vaesa bence kontrole git

X