2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Canım damladır şuruptur ne verrsek verelim eğer yapı itibariyle gazlıysa çok fayda etmiyor. Ben bir haftalık olduğundan beri çörekotu yağı veriyorum ayaklarının altına da acı elma yağı sürüyorum. Farkedilir bi rahatlama oluyor
acı elma yağını kaç damla sürüyosın cnm bnd denicem

cnm benmkide öyle oluyo gazı olunca emerken kızarıyo ağlıyo ıkınıyo bnde hemen gazını çıkarıp emmeye dvam ediyorum bikaç ay böyle uğraşıcsz malesef snra kendileri çıkarmaya başlayınca rahatlıcax

Inşallah Birtanem ya benim kız sürekli ikiniyo :KK43:
Allah yardımcımız olsun çok sabır gerektiren bir iş valla

Aynen tatlım bnmde öle. Bn iice boşaltana kadar 2-3 kere solu veriyordum. Sonra bni uyardılar emzirme dönminden sonra sağ göğsün küçük kalır dediler. O yüzden sırayla veriyorum şimdi

Hımm demekki herkezde öğle gariplik yokmuş :)
Bende merak etmiştim bende soldan gelio die solu veriyorum hep doysun die

QUOTE="lalelale93, post: 42511816, member: 644507"]kiziim 33 gunluk ve onunla konusunca guluyor :)[/QUOTE]

Evet canim benim bidigimda guluyo,bugunde parmaklarini emmeye basladi acikinca. Ellerini kesfetti galiba :)

kızlar bebişleri kaç saat uyutuyosunuz? ben artık gündüz 3 saat gce 3,5 saat uyutuyorum.2 saatte uyandırmıyorum artık kndi acıkınca uyanıyo zatn 3 saat snra

Masallah ne guzel bi uyku dongunuz var. Benim kizim gunduz 1saat ancak uyuyor, gece 2saatte bir uyaniyor.

Sut u az olan anneler gerçekten maltana ise yatıyor ya çok sevndm bugün .
Sutum cok cok azdı laktamil humana Rezene içtim ama gerçekten maltana fark ettirdi .maltanaya başlayalı 4 gun oldu ilk gün 1 ikinci gün 2 sonra günde bir içmeye basladm sağınca 30 ml çıkardı şimdi 60 ml geciyr cok sevndm bugn

Sut u az olan anneler gerçekten maltana ise yatıyor ya çok sevndm bugün .
Sutum cok cok azdı laktamil humana Rezene içtim ama gerçekten maltana fark ettirdi .maltanaya başlayalı 4 gun oldu ilk gün 1 ikinci gün 2 sonra günde bir içmeye basladm sağınca 30 ml çıkardı şimdi 60 ml geciyr cok sevndm bugn

Masallah canım inşallah artar daha bende alicam maltanayi ise yaradığını herkez söylüyor inşallah bendede yarar :)

mrb ne zamandan berı kullanıyorsun acaba cnm bende alsammıkı dogum yapalı 42 gun oldu ama faydası olurmu kı bana ayrıca bedenıne nasıl karar verdın?
cnm ben doğumdan iki hafta sonra kullanmaya başladım 20 gündür fln kullanıyorum.faydası olur bence hiç kullanmamaktan iyidir nekdr toparlasa kar.ben 64 kiloyum şuan doğumdan önce small beden giyiyodum small aldım nekadar sıkı olursa okdr iyi

Canım o çok akışkan. Şişesi damlalıklı dokunduruveriyorum yetiyor. Adaçayı yağı diye de satılıyor.
saol cnm bugn aldırtıyorum.bide biogaia die bi ilaç var çk etkilimiş benm doktor gaz şikayetiniz olursa ilaç veriyim demişti bu ilacı ozaman yoktu istemedm şmd alıcam ama

Masallah ne guzel bi uyku dongunuz var. Benim kizim gunduz 1saat ancak uyuyor, gece 2saatte bir uyaniyor.
daha yeni geçtik cnm bu döngüye.2 saatte bir uyandırıyodum ona alıştı iki saat olunca uyanıyodu ama son 10 gündür 3 saat uyuyo bnd uyandırmıyorum ona alıştı şmd.ebeye sorduk uyandırmayın artık büyüdü daha çk uyur dedi bnd uyandırmıyorum.ztn sarılık tehlikesinide atlattık o yüZden uyusun

kizlar bizimde bugun kontrolumuz vardi gecen sefer kilo artisi iyi degildi bi 5 gun daha emzirmeyi deneyelim yine ayni olursa mama takviyesine baslicaz demisti doktor, cok sukur ictiklerim ise yaradi dogum kilomuzuda gectik ama sancilardan uyku diye bisey kalmadi doktor bebek rezenesi aldirdi gunde 3 defa 100 cc ben icicem gerekirse 30 cc sini bebege icir 70 ini sen ic dedi bakalim ins rahatlatir biraz

[OUOTE="zaz86, post: 42523709, member: 154320"]daha yeni geçtik cnm bu döngüye.2 saatte bir uyandırıyodum ona alıştı iki saat olunca uyanıyodu ama son 10 gündür 3 saat uyuyo bnd uyandırmıyorum ona alıştı şmd.ebeye sorduk uyandırmayın artık büyüdü daha çk uyur dedi bnd uyandırmıyorum.ztn sarılık tehlikesinide atlattık o yüZden uyusun[/QUOTE]

Evet uyandirma artik canim. Zaten acikinca kendi kalkar. Darisi basimiza,bol uykulu geceler :)

kizlar bizimde bugun kontrolumuz vardi gecen sefer kilo artisi iyi degildi bi 5 gun daha emzirmeyi deneyelim yine ayni olursa mama takviyesine baslicaz demisti doktor, cok sukur ictiklerim ise yaradi dogum kilomuzuda gectik ama sancilardan uyku diye bisey kalmadi doktor bebek rezenesi aldirdi gunde 3 defa 100 cc ben icicem gerekirse 30 cc sini bebege icir 70 ini sen ic dedi bakalim ins rahatlatir biraz

Masallah canım bak sıkma canını güzel gidiyormuş birde düşünüp duruyordun.
Sütumuz bol olur inşallah ta bebisler beslensin

X