2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

benim bebegim dogdugundan beri mamayla besledim gogus uclarim yok denecek kadar kucuk oldugu icin ememiyordu .sonradan cenesi kuvvetlendikce tam 10 gunlukken memeye alisti simdi hem sut hem mama veriyorum cunku doymuyor ama mamayi azalttim ama korktum simdi ya benimkide birakirsa ne yaparim

Gecmis olsun canim, cok sık bakamiyorum kusura bakma

Kizlar ben de sut arttirici ne varsa iciyorum, cok sukur yetiyor ama bazi gunler goguslerim sert, bazi gunler yumusak oluyor. Neyle alakali henuz cozemedim

Sende bendensin bende ilk zamanlar emziremedim ufacikti göğüs ucum alamiordu şimdi alıo ama doymuyor sanırım aglio hem emziriyorum hem mama takviyesi yapıyorum.
Inşallah bırakmaz bizi

Bu sagmaya neden basladiniz ki
Emzirmek istememeniz bile sutunuzu azaltir kizlar
Uyuyosa uyandirip emzirin mama inanin cok zor
Ben genellikle yatarak emziriyorum
Ikimizde mutluyuz
Ve sutu arttiran en onemli sey su.
Sutun % 70 i su zaten.
Cok kasmayin kendinizi.
Ac kalmayin en az 3 lt su icin.ve bebisi emzirirken mutlu olun :)
Mamayi birakin yol yakinken mumkunse

Agladigindan mama veriyorum yoksa emzirmek istiyorum bak şimdi sagdim 20 dk da anca 50 cc yi gördük az.
Ve ben yemek yemeğe fırsat bulamıyorum şu icmiyorum o kötü..

Merhaba arkadaslar, herkesin bebisleri hayirli ugurlu olsun, Allah anali babali buyutsun. Ben de 19 agustosta dogum yaptim. Buraya girip bir haber veremedim. Benim de gogus uclarim yara oldugundan sut akitamadim mastit oldum

Merhaba arkadaslar, herkesin bebisleri hayirli ugurlu olsun, Allah anali babali buyutsun. Ben de 19 agustosta dogum yaptim. Buraya girip bir haber veremedim. Benim de gogus uclarim yara oldugundan sut akitamadim mastit oldum

Merhaba canım amin hepimize inşallah seninde hayırlı olsun.
Benimde çok yara oluyo ki ben tek gogusumu veriyorum soldakini sagdakinin ucu yok aglio kızım alamio ağzına.
Göğüs ucu kremi kullanmıyormusun?
Lanolin hemen geçiriyor tavsiye ederim

Göğüs ucu kremlerinden çok güzel sonuç alamadım benim tek göğsüm yara olduğu için gece yatarken sarı merhem (teramisin) sürüyorum yaralı göğsüme gece diğer göğsümü emdiriyorum saat 5 gibi merhemli göğsümü sabunla yıkıyorum acısı yarası geçti baya

Yok arkadaş yahu napan. Havada mı kapacak sende ama dikkat etmek lazım. Bu arada bnmki bildiğin reglmiş devam ediyor hala

Onu biliyorum canım kucagima alır almaz ağızdan çıkarıyor gazını rahatlio.
Bu ara kaka problemimiz var sürekli ikiniyoruz ve aglioruz dün hiç yapmamisti bu sabah biraz yapmış.
Tatlım o bizde de var ya yapana kadar ıkıl tısıl uyanık kaldığı süre içinde anca ağlıyor. Az büyüynce geçer inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…