2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Turtacık ya bnde ne oldu anlayamadım 35.gün temizlendim. Tam 1 gün temiz kaldım sonra karın ağrısıyla kanama başladı. Son 10 gündür renkli akıntıydı şimdi baYa regl

Allah allah benim kesildi bebeğim şaşırdım gelmedi.
Korkum tekrar hamile kalmak gerçi depo provera vurdurdu doktorum üç aylık korunma ignesi.
Birde serum la iğne yedim acaba etkisini azaltirmi endişem o çünkü o ara ilişki oluyordu :KK43:
Kizimdada az lekelenme ile öğrendim hamile olduğumu

Ama aglio işte yarım saat 1 saat duruyo gene aglio cozemiyorum bundan sonra sagip vericem her gün.
Birde beyaz üzüm yiyorum ben
bazen benimkide oyle oluyo cnm sutum arttigindan beri saat basida istese veriyorum iki memeyide mutlaka emzirmeye calisiyorum iyice doysun diye bazen 3 saat bile uyuyo ama bazen 1-1.5 saat sonra uyaniyo eger meme araniyosa veriyorum yine bence sutun yetiyodur bide bazen 1 saat uyuyo agliyo gazini cikarip yatiriyoruz tekrar uyuyo ilk zamanlar acikti saniyodum ama gazdan uyaniyo

bazen benimkide oyle oluyo cnm sutum arttigindan beri saat basida istese veriyorum iki memeyide mutlaka emzirmeye calisiyorum iyice doysun diye bazen 3 saat bile uyuyo ama bazen 1-1.5 saat sonra uyaniyo eger meme araniyosa veriyorum yine bence sutun yetiyodur bide bazen 1 saat uyuyo agliyo gazini cikarip yatiriyoruz tekrar uyuyo ilk zamanlar acikti saniyodum ama gazdan uyaniyo

Onu biliyorum canım kucagima alır almaz ağızdan çıkarıyor gazını rahatlio.
Bu ara kaka problemimiz var sürekli ikiniyoruz ve aglioruz dün hiç yapmamisti bu sabah biraz yapmış.

Merhaba kızlar . Biz de 17 günlük olduk. POWERHACK POWERHACK bizi de listeye ekleyebilirsin. BDT 10 agustostu gdt 14 agustos oldu . Bebisimiz erkek ve ismi de kerem.

Kızlar emzirmek sizi de çok zorlamiyo mu. Ben çok zorlanıyor ve yoruluyorum. Sonrada kendime kızıyorum altı üstü bir bebişini emziriyosun derdin ne diyorum.

Merhaba kızlar . Biz de 17 günlük olduk. POWERHACK POWERHACK bizi de listeye ekleyebilirsin. BDT 10 agustostu gdt 14 agustos oldu . Bebisimiz erkek ve ismi de kerem.

Kızlar emzirmek sizi de çok zorlamiyo mu. Ben çok zorlanıyor ve yoruluyorum. Sonrada kendime kızıyorum altı üstü bir bebişini emziriyosun derdin ne diyorum.

Hemde nasıl belim sirtim kopuo valla ama zorluyorum kendimi.

Selam kizlar benim bebise sütüm az oldugu icin her ögünde mama takviyesi yapioduk sagiyorum 40 cc anca cikiyo mamayida biberonla veriym derken beni emmeyi birakti malesef artik asla istemiyo memeyi :KK43: cok üzülüyorum ama elimden bisey gelmiyo bende sagarak devam etmeye calisiorum ama cok zor oluyo sütte artista yok nereye kadar devam eder bu sekilde bilmiyorum biberonla mama takviyesi yapan arkadaslar cok dikkatli olun aslinda kasikla vermek en dogrusu emziren annelere cok özenir oldum yoruluyorum demeyin kizlar emin olun bu sekilde cok daha zor geceleri kalk süt sag mama hazirla bebek aglasin yetistireme... bebeginiz her istediginde emzirin onu emin olun en güzeli bu

dün bir ara emzirdikten sonra sagdim az cikti ama yinede cogalmaya zorladi sanirim.bide gun icinde 1 bardak incir hosafi 1-2 bardak humana still tea iciyorum, beyaz uzum ve hurma yiyorum 3 lt civarida su icmeye calisiyorum onun disinda 3 ogun yemegimi mutlaka yiyorum bakalim dun hic mama vermedik bugunde henuz vermedim insallah devam eder boyle
Anladim canim Sağol

canim ben cok yoruldugumda yatarak emziriyorum cok rahat oluyor bebegimde seviyor bu pozisyonu internette emzirme pozisyonlari var

X