2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

benimde manuel ilk defa deneyim dedim bugun cok sıkıldim bide bi sure fiskiriyo bi sure hic gelmiyo zamanla artar insallah.

Inşallah canım sagdikca açılır benimde öğle idi şimdi biraz daha iyi durum.
10 cc sonra 20 30 40 50 derken şimdi 70 e kadar çıkıo seninde artar sagdikca merak etme

Inşallah canım sagdikca açılır benimde öğle idi şimdi biraz daha iyi durum.
10 cc sonra 20 30 40 50 derken şimdi 70 e kadar çıkıo seninde artar sagdikca merak etme
gunde kac kere sagiyosun canim tek seferde cikiyo demi okadar.ya aslinda bebis kendi emerken baya sut geliyo bugun daha hic mama vermedim mesela ama sagmayimi beceremedim anlamadim

gunde kac kere sagiyosun canim tek seferde cikiyo demi okadar.ya aslinda bebis kendi emerken baya sut geliyo bugun daha hic mama vermedim mesela ama sagmayimi beceremedim anlamadim

Canim her gün değil de bazen günde 1 sefer sagiyorum.
Bende vermedim ama bizimki yirtti kendini katildi ağlarken hemen mama verdik sustu.

kızlar bizde 10 günlük olduk oğluşumla adını Hamza Bedir koyduk. sezeryan doğumla 3.500kg doğdu kuzucum sarılığımızıda yükselmeden atlattık çok şükür. abisi hiç kıskanmadı eve geldiğimiz gibi kardeşini öpüp koklamaya başladı. dikişlerimde hafif sıkıntı vardı oda geçti. bizden haberler şimdilik bu kadar

kizlar sut yetmiyo mu derken gece fazla sutten atesim cikti zangir zangir titreyerek uyandim.bebis normalden biraz fazla uyumus bizde uyumusuz oarada emzirmeyince cok birikmis emzirince dustu atesim bugunde pansumana gidince doktoruma sordum oda ayni seyi soyledi.bugun sagdim yine dune gore artti saginca cikan sut.hazir varken biraz stoklayimda lazim olur belki

bu arada cocuk doktoruylada randevumuz vardi hepatit b aşısı oldu.4 gunde 90 gr almiş doktor cok iyi boyle beslenmeye devam dedi icim rahatladi

bu arada cocuk doktoruylada randevumuz vardi hepatit b aşısı oldu.4 gunde 90 gr almiş doktor cok iyi boyle beslenmeye devam dedi icim rahatladi

maşallah canım devam et arada emzir ama aglarsa gene mama verirsin benim kızı emziriyorum ağlıo mama verince susuyo biz ögle devam edioz

kizlar sut yetmiyo mu derken gece fazla sutten atesim cikti zangir zangir titreyerek uyandim.bebis normalden biraz fazla uyumus bizde uyumusuz oarada emzirmeyince cok birikmis emzirince dustu atesim bugunde pansumana gidince doktoruma sordum oda ayni seyi soyledi.bugun sagdim yine dune gore artti saginca cikan sut.hazir varken biraz stoklayimda lazim olur belki
Ne yaptın da çoğaldı sütün benim çok az bir gün çok aşırı gelmişti şimdi azaldı sürekli emiyor

Ne yaptın da çoğaldı sütün benim çok az bir gün çok aşırı gelmişti şimdi azaldı sürekli emiyor
dün bir ara emzirdikten sonra sagdim az cikti ama yinede cogalmaya zorladi sanirim.bide gun icinde 1 bardak incir hosafi 1-2 bardak humana still tea iciyorum, beyaz uzum ve hurma yiyorum 3 lt civarida su icmeye calisiyorum onun disinda 3 ogun yemegimi mutlaka yiyorum bakalim dun hic mama vermedik bugunde henuz vermedim insallah devam eder boyle

canım aynı durumdayım elimden geldiğince meme veriyorum ama günde 1-2 kez mamada veriyorum,gazını çıkarmaya kucağıma aldığımda kokumu alınca hala meme arıyo,memeyide vermeden uyumak bilmiyo illaki emerken uyuyacak.emzik alıştırmayım diye direniyorum ama emerek uyuma merakı devam ederse vericem en sonunda
Aynen canım bizimde öyle ne kadar emsede memede uyuyor yandıl niz

Kızlar ya 15 dk sagdim 75 cc çıktı devam ettim daha gelmedi.
Sizce az değilmi bebeğim o yüzden mi ağlıyor

X