2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

merhaba arkadaşlar herkes iyidir umarım? vee benim kuzucuğumda 42.haftada 52cm 3810 kiloyla normal doğumla geldi.dünyanın en güzel duygusu anlatılmaz.ilginç olan şey tam doktor gecikme döneminde sonra suni sancıyla doğumu başlatmak içi 28 ağustosa gün vermiştiki 27 temmuzda nişanım geldi ve 28 temmuz gece 3 de yavrumu kucağıma aldım.çok şükür kendi isteği ile geldi.

hayırlı uğurlu olsun canımmm Rabbim size bağışlasın sizide ona inşallah:)
tabiki benim meraklarım var sorabiliremiyim diyorum ama yazıyorum yinede:)
bende normal istiyorum ama hem öncesinde hastaneye nasıl gidicem birden olursa temiz olurmuyum telaşı var. hemde nişan dediğiniz gelincemi doğum başlıyor nasıl olcak cok mu zor dikiş vs işi bide sonrasında normale dönecekmiyim dikiş vajınalde zorlama yaparmı ilerki zamanda eşle birliktelik falan bunları herkese soruyorum ama telaşımdan mazur görün

Sonunda dogmaya karar verdi demek Allah anali babali buyutsun, saglikla insallah

Bende lansonih kullandim baya iyi geldi. Bnm de bir gogsumu alamiyordu ucu yok diye.ben inatla saatlerce ugrasarak hergun denedim. Yeni yeni onu da almaya basladi cok şükür. Pes etmemek lazim cnm'bnm. Canim beni de listeye yazarmisin. 19 agustos ,kiz, Nil Deniz.

Bende yaralar kabuk tuttugunda sut akamadigi icin cok sıkıntı yasadim.sabunlu suyla kabuklari kaldirdim sonra duzelmeye basladi

canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün.çok sevindim senin adına Allah gönlüne göre verdi beklediğine değdi

Benimde var ama bebisler buyudukce daha fazla emiyi malum.ben de iciyorum.yinede 2 gunde bir malt icecegi hergun lactamil iciyorum ne olur nolmaz diye
Ben de humana still tea, bi de milupanın kuşburnulu çayı var ondan içiyorum. Lactamil nasıl canım? Ben de kaliteli ve çok sütüm olsun istiyorum :)

Kızlar ya gün içerisinde yemek yicek vakit bulamıyorum 1 öğün le duruyorum suyu zaten siz ne sorun ne ben söyliyim wcye bile giremiyorum.
Sutumde azalma var nasıl toparlayabilirim.
Eskiden baya akardi şimdi çok az akio

Merhaba anneler benim bebis basta emiyordu ilk 2 gun cok iyiydi sonra birden almamaya başladı cok az alip aglayip birakiyordu
Bende mama vermeye basladim sarilik olmasin diye az alan memeyide bıraktı bizde meme ucu aldik simdi onunla emiyor mamayi daha kestim bugun 3 gündür kaka yapmiyor dr a götürdüm aç bu bebek dedi tekrar başladım mamaya bu seferde sutum kesildi:-( ne zor bi durum yaa ne yapacam ben dr 2 saatte bir emzir diyor ama benim bebegim uyanmak nedir bilmiyor cok uyuyor bebegi bu kadar uyuyan var mi uyanmasi icin ne yapayim yardimci olun lutfen

Arkadasim sut sagmamakinan vardir umarim bebegini besleyecegin vakit once kendin emzirmeye calis ki sutun gelsin. Sonra mama ver yada sutun sagip ver. Benim oglum 10. Gun memeyi emdi devamli sagip verdim her biberondan once emzirmeye calistim. Sarilik tepe noktasina cikmisti. Neyse ki hastaneye yatmadan bu sekilde atlattik.

benım bebeğimde uyuyordu zorla uyandırıyordum pamukla heryerıne su degdırıyodum uzerını cıkartıyordum bezını ac ıyordum herbırseyı denıyordum sımdı duzeldı sukur sende dene bakalım cnm..

cnm kızın azmı uyuyor neden yemek yemıyorsun nasıl sut olcakkı ev ısı fılan tutma bence bıraz kendıne bakkı sutun olsun dedığin gıbı suu cok onemlı valla al kavonozu elıne bıtırmeye calıs bardakla olcak ıs değil bıraz kaba oldu ama :)) bak o zaman nasıl cogalıyor sutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…