2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Nisan geldikten 24 saat sonra doğum yaptm ..normal doğum oldu baya zor du.kızlar gogusum yara oldu agliyrm süt inmedi ne yapiyim .
15 ağustos ta doğum
Beklenen 24 ağustos
hayırlı olsun cnm Allah analı babalı büyütsün.ılık sıcak arası suyla ıslattığın havlu koyunca rahatlatıyo diye biliyorum cnm.

Nisan geldikten 24 saat sonra doğum yaptm ..normal doğum oldu baya zor du.kızlar gogusum yara oldu agliyrm süt inmedi ne yapiyim .
15 ağustos ta doğum
Beklenen 24 ağustos
Ilık sıcağa yakın suyla duş al canım. Çok da düşünme iner inş. Bol su dere otu kuru meyveler devam

Lansinoh kullaniyrm canım baska bir pomat önerin varsa yaparm .süt de gelmiyor agliyr kuzum açlıktan yara memeyi veriyrm bu seferde. Ben agliyrm
Canım krem olarak bnde lanolin kullandım. Yalnız ilaveten göğüs kalksnı kullandım avent in. Çok faydasını gördüm. Göğüs pedleri yarayı arttırıyor

Lansinoh kullaniyrm canım baska bir pomat önerin varsa yaparm .süt de gelmiyor agliyr kuzum açlıktan yara memeyi veriyrm bu seferde. Ben agliyrm

Canim garmasten kullanabilirsin. Ben onu da çok duydum . Doktorum da onu yazmış bana alayım diye ama ben daha onceden lansinoh aldığım için onu kullanıyorum.

eloskii hayirli olsun canim Allah anali babali buyutsun insallah!sicak suyla masaj yap canim,benim banyo yaptiktan sonra geldi sutum
Canım benim ınan aglamaktan bir hoş oldum .dogumum zor oldu .boş yere kesik attılar 2 tane büyük ve korkumdan banyo yapamiyrm 3 kere dikip olmadı diye tekrr yaptilar .banyoya girmeye korkuyorum su deymesn pek dediler dikiş açılmasın diye ama bugün yapacm küçücük kuzumu doyuramadm mama verdik en son goguslerim yarildi boş meme emmesinden .sıcak havlu koyduk bugün sıcak bir düş almaya caliscm ins

15 ağustos ta doğum
Beklenen 24 ağustos
Canim sicak.su banyosu yap eger makina varsa sag ben bi kere sagdim arkadasimdan makina aldim sonra indi ama hergun sicak.su banyosu yaptim goguslerime dayanabilecegim kadar sicak dus uyguladim sukur geldi bebesimede yetiyor

Al
Canim valla hala tık yok cok iyiyim sabah erkenden kalktim pogaca, börek kurabiye yaptim attim dolaba dogumdan sonra misafir gelirse cay ile ikram ederim diye ama hic belim bile agrimadi banamisin demiyor minigim geleceği yok galiba
al benden de o kadar canım paşamız daha rahat içeride doktorun ne diyor peki ben yrın tekrar gidicem vajen muayene yapıcak tekrar

Al

al benden de o kadar canım paşamız daha rahat içeride doktorun ne diyor peki ben yrın tekrar gidicem vajen muayene yapıcak tekrar
Bana pazartesi yani bugün gel dedi bende günüm dolsun gideyim dedim yarin gidecem bakalim ne diyecek benim kizim olacak sözde kizlar erken doğar inatçı kizim galiba

Kizlar gogus yarasi icin aktaran zeytinyagli kudret nari ve zeytin yagi surmenizi oneririm bana cok iyi geldi. Surdukten sonra gogusleriniz acik kalip hava alsin yalniz kalkanlar iyilesmesini uzatti benim. Lansinoh krem kullandim birde. Gogsumun biri cok kotuydu kapandi yara nerdeyse. Kudret nari ilk surdugumde yakti biraz ama gozle gorulur sekilde hizli kapandi yaralarim.

kızlarrr nasıl gidiyooo bayadır giremedim.taze anneler nasıl gidiyo bebişle hyat alışabildinizmi??? benm bebiş emerek uyumaya alıştığı içn mememi emzik olarak kullanıyo o biraz sıkıntı oluyo çünkü yara olmuştu göğüslerim daha yeni iyileşiyo.4 gün önce mamayı kestim çk şükür artık vermiyorum.doğum yapanlar hayırlı uğurlu olsun yapacaklarada Allah kolay doğumlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…