2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Teşekkür ederim arkadaşlar. Bebisim normal doğacak ti . Gece 2bucukta doktorum geldi artık doğacak ti sancılarım hat safhada ve bel ağrım da. Açıklık 8.5 cm dedi doktorum hersey yolunda gidiyordu. Hatta alttan muayene etmeden son kez gece 2bucukta nst çekildi bebek gayet iyi artık doğacak diye uçuyorum ben. Muayene yaparken kakasini yaptı :KK43:suyum geldi şu renkli geldi :KK43: doktorum Cataldan sezeryane döndü :KK43: bebegimin çok acil müdahale edildiği için çok şükür cigerine gitmemiş ama midesine gitmiş bu sebepten kuvoz de. Midesi temizleniyor . Daha sutumde gelmedi inşallah gelir. Dua edin lütfen.

Son ana kadar normal doğumu yaşadım tam en kolay kısma geldim derken 2gundur sezeryan dogumun herseyini yaşıyorum. Zaten 3 4 gün boyunca sanci cektim . Çok yorgunum ama buna da şükür . Bebeğimi kucağıma alacağım günü iple çekiyorum .
Canim benim Allah yardumcin olsun napcaksin iste demekki hayirlisi buymus sezeryan olmasaydi belki hersey daha zor olurdu eminim agrilarin coktur ama yavrun icin ayakta durmaya calis bol bol hareket et birakma kendini nekadar ayakta kalirsan okadar cabuk toparlarsin sezeryanda bebisinide Rabbim sana bagislasin benzer seyleri yasayan biri olarak seni cok iyi anliyorum yavrunu kucagina alamamak cok zor neyse yinede halimize sükredelim en kisa zamanda alirsin insallah yavrunu kendini birakma benim gibi stres yapma sütüm gitti üzüntüden halen acisini cekiyorum dik dur güclü ol dualarimiz sizinle...

Dogum yapanlara hayirli olsun, sıkıntıda olanlara Allah yardimci olsun. Ne kdr cok dogum olmus ben buraya gitmeyeli halbuki bir hafta ancak oldu temizlik ti hazirlikti derken millet cosmus. Bende normal dogum yapmak istiyorum inşallah ama vakit yaklastikca tirsiyorum. Okadar zor mu gercekten? Hayirli olsun tum arkadaslara Allah anali babali buyutsun.

Bizim buralarda lohusalik döneminde kaynar yapılır içilir . Çok güzel bir lohusa serbetidir. Annem ondan yapıyor şimdi . Tadı enfes ve cok vitaminli süt yapıcı. Zaten onun dışında incir üzüm kayısı hurma hosafi da içiyorum ara ara. Birde kemik suyu kaynatıyor annecim saolsun. O da çok faydaliymiş yaraların cabucak iyilesip toparlanmasina yardımcı oluyormuş. Bunları yapmaya devam edicem inşallah sutum artarak gelmeye devam eder.
Adanalisin galiba :KK45: cok duyuyorum da o kaynari, nasil bir sey meraktan olcem :KK51:

Canim benim Allah yardumcin olsun napcaksin iste demekki hayirlisi buymus sezeryan olmasaydi belki hersey daha zor olurdu eminim agrilarin coktur ama yavrun icin ayakta durmaya calis bol bol hareket et birakma kendini nekadar ayakta kalirsan okadar cabuk toparlarsin sezeryanda bebisinide Rabbim sana bagislasin benzer seyleri yasayan biri olarak seni cok iyi anliyorum yavrunu kucagina alamamak cok zor neyse yinede halimize sükredelim en kisa zamanda alirsin insallah yavrunu kendini birakma benim gibi stres yapma sütüm gitti üzüntüden halen acisini cekiyorum dik dur güclü ol dualarimiz sizinle...

Allah razi olsun Canim aynen dediğin gibi dik durmaya çalışıyorum başka çarem yok. İnşallah onu kucağıma alacağım günü iple çekiyorum. Bebisime kavusana kadar kendime çok iyi bakmaliyim. Sezeryan dikislerin verdiği bir yanma hissi acı var ona da sabrediyorum geçecek elbette Allah in izniyle.

Adanalisin galiba :KK45: cok duyuyorum da o kaynari, nasil bir sey meraktan olcem :KK51:

Evet canim adanaliyim :) çok güzel birsey acayip lezzetli . Şu anda içiyorum :) içinde 7cesit baharat oluyor .internette baharatlar yazar ölçüsü de . Benim eşim kuruyemisciden haxir paket aldı 5litre suya 6su bardağı şeker koyarak pisir di. Üstüne de ceviz süper :) mutlaka Cerciden falan bulup alın ve yapın derim .

Teşekkür ederim arkadaşlar. Bebisim normal doğacak ti . Gece 2bucukta doktorum geldi artık doğacak ti sancılarım hat safhada ve bel ağrım da. Açıklık 8.5 cm dedi doktorum hersey yolunda gidiyordu. Hatta alttan muayene etmeden son kez gece 2bucukta nst çekildi bebek gayet iyi artık doğacak diye uçuyorum ben. Muayene yaparken kakasini yaptı :KK43:suyum geldi şu renkli geldi :KK43: doktorum Cataldan sezeryane döndü :KK43: bebegimin çok acil müdahale edildiği için çok şükür cigerine gitmemiş ama midesine gitmiş bu sebepten kuvoz de. Midesi temizleniyor . Daha sutumde gelmedi inşallah gelir. Dua edin lütfen.

Son ana kadar normal doğumu yaşadım tam en kolay kısma geldim derken 2gundur sezeryan dogumun herseyini yaşıyorum. Zaten 3 4 gün boyunca sanci cektim . Çok yorgunum ama buna da şükür . Bebeğimi kucağıma alacağım günü iple çekiyorum .
Cok gecmis olsun canim. Allah anali babali büyütsün herseye ragmen iyisiniz cok şükür. Dun dra gittim Benimde normal gorunuyor son tarih bu salı ama hic sancim yok senin 4 gunde uzamis galiba sali gününe kadar sanci gelmezse dra gideyim mi

Yolunda canim cok sükür iyiyiz evimizdeyiz simdi Rabbim tekrarini yasatmasin hepimizin yavrularini bizlere bagislasin biara okudum ama yazamadim sende zor zamanlar yasamissin cok gecmis olsun tatlim peki sizde durumlar nasil iyisiniz demi?
herseyin yolunda olmasina sevindim canim iyiz bizde cok sukur canim!insallah zor gunleri getide biraktik canim,Allah hepimizin evladini bagislasin!

Cok gecmis olsun canim. Allah anali babali büyütsün herseye ragmen iyisiniz cok şükür. Dun dra gittim Benimde normal gorunuyor son tarih bu salı ama hic sancim yok senin 4 gunde uzamis galiba sali gününe kadar sanci gelmezse dra gideyim mi

Saolasin canım Allah razı olsun. Senin zaten sık sık nst ye girmen gerekir. Ben 1gun durup diğer gün nst ye gittim. Bebeğinin hareketlerini çok iyi takip etmelisin. Uzun bir süre hareket etmezse hiç ihmal etme hemen doktora git. Bunun dışında önce Allah a sonra doktoruna güven. İnşallah hayırlısıyla doğum yaparsın.

X