2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

slm kızlar
bizim bebiş 3800 olmuş kanala girmediği gibi kafasını çaprazlama koymuş.doktorum illede normal istiyosan deneriz sancıların etkisiylede kanala girebilir açılma durumuna göre yine sezeryana dönebiliriz zaten bebek sıkıntıya girecek olursa ben riske atmam diyo ama bebek hafta sonuna kadar biraz daha kilo alıcak 4 kilo ve üstü doğumlarla ilgilide bir sürü şey okudum okadar çok dikiş olunca sezeryandan bile geç ve zor iyileşiyomuş bebektede iri olduğu ve zor çıktığı için sıkıntılar olabiliyomuş kendimi geçtim illede normal doğurcam diye diretip bebeğimde bi sıkıntı olmasını istemiyorum çok kafam karışık

Yeni alışmaya çalışıyorum göğüs Yaran nasıl iyileşmeye başladı ne yaptın

canım senin kararın burda önemli ama ben olsam normal doğumu denerdim.zaten doktoruna güveniyosan sıkıntı olduğunda sezeryana döner zaten.dikişler konusuna gelince evet iri bebeklerde biraz fazla olabiliyor tabi olmayabilirde bu karar sana kalmış.ben ne illa sezeryan olsun nede illa normal olsun diye diretenlerden değilim ama tabiki herşey yolundaysa bebeğim ve benim için en iyisi normal doğum öyle daha iyi adapte oluyor bebekte annede.burda doktorun tavrıda güzel illa sezeryan ol dememiş sana bırakmış.sende biraz düşün canım kararını ona göre verirsin.bebişin ve senin için hayırlısı neyse o olsun.bende bugün doktordaydım.40+2 olduk nst de çok az sancı çıktı önemsiz sancılardan.bebeğin suyu gayet yeterli ve kafası biraz daha aşağıya inmiş dedi doktor.bebeğimde çok iri olmadığı için son anda aksilik olmazsa normal olacakmış.bu arada istersen bebeğin gelmesi için göğüs uçlarına masaj yap dedi ama ben biraz daha bekleyeceğim.kendi kendine başlatır inşallah doğumu oğlum.sağlıkla kucağımıza alalımda önemli olan bu.

rezene cayi ic canim olmazsa! birsekilde gelir! insallah en kisa zamanda kendini toparlarsin! sutun gelmiyorsa mamayla idare et canim!kac saatte bir acikiyor?

aynen cnm bende zorunlu sezeryan gerektirecek bi durum olmadıkca normal olsa daha iyi olur diye düşündüm hep.doktor şu durumda kilosundan çok kafasının duruşu daha sorun, 3 kg bile olsa şu durumda kesin normal yaparsın diyemezdim ama suni sancı etkisiyle düzeledebilir diyo bakalım çarşamba gittiğimizde karar verip perşembe günü yatıcam hayırlısıyla

H
hayırlısı canım bizimde 3551 di geçen hafta yarın tekrar gidicez bakalım bende normal istiyorum ama tık yok daha

H

hayırlısı canım bizimde 3551 di geçen hafta yarın tekrar gidicez bakalım bende normal istiyorum ama tık yok daha
bende iyice irileşmeden bu günlerde kendi kendine gelse keşke diyodum ama ne ağrı ne sızı ne nişan hiç bişey yok ne keyfine düşkün çıktı bunlarbıraksak 5kg olana kadar duracaklar heraldehayırlısı hepimiz için canım

P
erşembe suni sancı mı yapacak canım suyun filan gelmeden yapıyorlarmı

Canim senin sancin yokmu peki günün gecmis dr hergün kontrole gel dedi mi

Canim senin sancin yokmu peki günün gecmis dr hergün kontrole gel dedi mi
15 den sonra 2 günde bir gidiyorum artık.birkaç gündür çok az ama geçici sancılar ve baskı oluyor bacaklarımdaa ağrı var.bugün kontrolüm vardı bebeğin kafası daha aşağıda ama nst de normal herşey çok az sancı dışında.bebeğin suyu falanda normal.bakalım 25 ne kadar zaman var dedi doktor.o tarihe kadar gelmezse oğlum hastaneye gideceğiz doğumu suni sancıyla başlatacaklar o zaman.ama inşallah gerek kalmaz kendiliğinden gelir oğlum.senin durumun nasıl?

iyi bir doktorun var canım türkiyede olupta böyle bir doktora denk gelmek zor çünkü en ufak birşeye hemen sezeryan kesin diyorlar.bu arada son anda sancı esnasında bebekler kanala inebiliyorlar canım.inşallah herşey gönlüne göre olur ve bebeğin sağlıkla gelir hepimizin inşallah.

Anladim canim benim bugün son ama sancim hic yok bugün nst kontrolum var bakalim ne olacak bende suni sanci istemiyorum ama mecbur olursak yapacak bisey yok bi terslik çıkıp sezeryan olmasın ona raziyim;-)

Anladim canim benim bugün son ama sancim hic yok bugün nst kontrolum var bakalim ne olacak bende suni sanci istemiyorum ama mecbur olursak yapacak bisey yok bi terslik çıkıp sezeryan olmasın ona raziyim;-)
inşallah herşey yolunda gider de bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…