2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

çok geçmiş olsun ve gözün aydın.neyseki sağ salim dünyaya gelmiş bebeğin.inşallah kısa zamanda da kucağına alırsın.Allah analı babalı büyütsün.

Amin inş Allah razı olsun çok korkuyorum ve çok heycanliyim ne yapicağimı şaşırdım :)

Hiç korkma. En azından başından biliyorsun sezeryan olacaksın. Ben dogumun bütün sıkıntılarını sonuna kadar yaşadım ve son dkka sezeryane alındım . Sok geçirdim ve sakin olmak zorundaydim bebeğim için . Ona rağmen iyi olmaya çalışıyorum. Bebeğim için herseye değer. Sende asla korkma yavrunu sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.

Peki sezeryani belden uyuşmalimi oldunuz uyuttularmı ? Hangisi iyi ?

Bayanlar sütün geldiğini yani gelmek üzere olduğunu nasıl anlarız. Benim boynum dan aşağıya doğru inen değişik bir ağrı var . Nedir bilmiyorum. Dün yoktu. Sirtimiin da yukarilari ağrıyor aynı şekilde.

Cok gecmis olsun canim, Allah beterinden korusun

Dogum sancisiyla sut gelmeye basliyor canim, olmadigina emin misin

canım çok geçmiş olsun.çok şükür iyiymiş bebeğin.herşeyde vardır bi hayır,böyle durumlarda sezeryan gibi bi seçenek var Allahtan.en kısa sürede kavuşursunuz inş bebişinle.

Dogum sancisiyla sut gelmeye basliyor canim, olmadigina emin misin

Az önce sagdim canım çok az sarı süt geldi. Biraz mola verdim birazdan yine denicem. Yalnız göğüs uçlarım zaten büyüktü saginca daha da büyüdü. Hep böyle kalır mı acaba kocaman şişti ucu.

canım çok geçmiş olsun.çok şükür iyiymiş bebeğin.herşeyde vardır bi hayır,böyle durumlarda sezeryan gibi bi seçenek var Allahtan.en kısa sürede kavuşursunuz inş bebişinle.

Saolasin canım amin inş. Bende öyle diyorum vardır bunda da bir hayir inşallah. Sakın kalmaliyim uzulmemeliyim bebeğim için sutumgelsin en azından. Şimdi onun için uğraşıyorum.

O sari sutu hemen bebegine vermeye calis canim, cok degerli biliyosun kuculur biraz merak etme, benimkiler az buyudu yani bi de yukarda da yazmistim, bira mayasi tableti alip icmeye basla sut arttiriyor

O sari sutu hemen bebegine vermeye calis canim, cok degerli biliyosun kuculur biraz merak etme, benimkiler az buyudu yani bi de yukarda da yazmistim, bira mayasi tableti alip icmeye basla sut arttiriyor

Bizim buralarda lohusalik döneminde kaynar yapılır içilir . Çok güzel bir lohusa serbetidir. Annem ondan yapıyor şimdi . Tadı enfes ve cok vitaminli süt yapıcı. Zaten onun dışında incir üzüm kayısı hurma hosafi da içiyorum ara ara. Birde kemik suyu kaynatıyor annecim saolsun. O da çok faydaliymiş yaraların cabucak iyilesip toparlanmasina yardımcı oluyormuş. Bunları yapmaya devam edicem inşallah sutum artarak gelmeye devam eder.

Kaç haftalık oldu canım çok geçmiş olsun herşeyde bir hayır varsır sılma canını allah beterinden korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…