2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Doktora gittim 2 cm açıklık varmış sancm düzenli ama 70 çıktı doktor Yatis yazacaktı hastane cok sick ve ortam hoş değildi iatemedm evimiz on 15 dk mesafede dedim eve geldik bekliyorum ...uyuyamiyrm da bir saatlik uykuyla duruyrm dua edin insallh hayirlisyla kolayca dogumum olsn ilk hamileliggim

Doktora gittim 2 cm açıklık varmış sancm düzenli ama 70 çıktı doktor Yatis yazacaktı hastane cok sick ve ortam hoş değildi iatemedm evimiz on 15 dk mesafede dedim eve geldik bekliyorum ...uyuyamiyrm da bir saatlik uykuyla duruyrm dua edin insallh hayirlisyla kolayca dogumum olsn ilk hamileliggim
Allah bir avazda kurtarsin insallah iyi yapmissin insanim evi daha rahat hastanede piskolojisi bozulabiliyor sanci geldiginde burundan nefes al agizdan ver :)

canım Allah yardımcın olsun bi avazda kurtarsın inşallah.şuan bebek kaç kilo civarında

Allah bir avazda kurtarsin canim, saglikla bebegini kucagina al insallah

N
Hayırlısı olsun canım inşallah çabucak kurtulursun bend tık yok bugün doktora gittik beklicrz daha

GoldenVenus GoldenVenus slm canım sende durumlar nasıl
bende hala tık yok canım sende durumlar nasıl.yarın nst var ama bişey çıkacağını sanmıyorum bırak sancıyı gaz ağrısı bile yok valla:KK70:pazarteside ultrason var bakalım kilosu 4 ü bulmuş ve doğmaya niyeti yoksa gün geçtikçe kilosu dahada artacağı için normal doğum şansımız azalacak.bugünlerde gelmeye niyetlenseydi iyiydi ama napalım sağlıklı olsunda gerisi teferruat artık

M mucizem28 sende durumlar nasıl görünmüyosun doğum oldu mu yoksa
canım buralardayım ama bu ara bir tembellik çöktü iyice dinleniyorum bol bol:) oğlum henüz gelmek istemiyor bakalım hayırlısıyla sağlıkla gelsinde ben beklerim onu:) bir iki gündür bazen çok az sancı oluyor kalçalarımın üst tarafında ama geçiyor henüz doğumu hissettiren bir sancı yok.tabi hiç belli olmuyor bebişlerin işi ansızın gelebilirlerde.pazartesi doktor kontrolüm var tekrardan bakalım hayırlısı hakkımızda canım.çok saol merak ettğin için.senin biraz daha zamanın var ama az kalmış sendede.varmı sancın falan?

canım buralardayım ama bu ara bir tembellik çöktü iyice dinleniyorum bol bol:) oğlum henüz gelmek istemiyor bakalım hayırlısıyla sağlıkla gelsinde ben beklerim onu:) bir iki gündür bazen çok az sancı oluyor kalçalarımın üst tarafında ama geçiyor henüz doğumu hissettiren bir sancı yok.tabi hiç belli olmuyor bebişlerin işi ansızın gelebilirlerde.pazartesi doktor kontrolüm var tekrardan bakalım hayırlısı hakkımızda canım.çok saol merak ettğin için.senin biraz daha zamanın var ama az kalmış sendede.varmı sancın falan?
yok cnm benimde aynı hiç belirti yok henüz yarın nst pztesi ultrason var bakalım hepimiz için hayırlısı olsun az kişi kaldık

yok cnm benimde aynı hiç belirti yok henüz yarın nst pztesi ultrason var bakalım hepimiz için hayırlısı olsun az kişi kaldık
yarın yazarsın canım gelişmeleri.bebeğin durumu iyi olduktan sonra hiç stres yapma canım zaten zamanında var hatta normal doğum tarihinden 10 gün daha geçmesi normalmiş.hayırlısıyla sağlıkla alalım yeterki yavrularımızı kucağımıza inşallah.

X