2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

nazlımı bilemem ama bence keyiflerine düşkünler gibi annelerin karnında ki rahatlığı nerde bulacaklar canım:)) sağlıklı olsunlarda eninde sonunda kucağımıza gelecekler inşallah Allahın izniyle.

Benim ki kesin nazli 33 te sancılar vardı ilaçla zor durdurdu dr şimdi 39 olduk gelesi yok. Gerçi şu geceleri olan sancılar da nst ye Bağlan sam kesin doğuma alır dr ve inşallah dediğin gibi sağlıcakla kucagimiza alırız.

maşallah canım erken doğum olmamış çok şükür.zamanında doğması en iyisi bebek doğduğunda hayata daha kolay uyum sağlıyor ve daha dayanıklı oluyor.bende hep erken gelecek diye korktum çünkü miyom vardı ama çok şükür büyümedi.sonra 34.haftalarda serviks kısalığından korktuk onuda atlattık çok şükür şimdi 40.haftadayım.artık bekleyeceğim sağlıcakla oğlumu.Allah hepimize sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin.

Al bendende o kadarcanım aynı durumdayız dün kontrolümüz vardı hala kanala girmemiş nst de de bişey çıkmadı salı günü son günümüz vajen muayene yapıcak tekrar belki o zaman kadar gelir dedi doktor artık ne olacak bilemiyorum

Kızım da korkutmustu bizi önce sonra 38 de geldi.bunda da hazırladım kendimi erken gelcek diye ama şimdi de hadi nerde kaldın a bagladim:) amin inşallah sağlıkla alırız kucagimiza son günler gerçekten çok zormuş

Normal dogum sonrasi kesileri yanan var mi idrar yaparken ?? Yada iyilesen var mi ne zaman iyilesti kizlar

İlk doğumunda bir hafta 10 gun sürmüştü çünkü bebeği emzirme uğruna kendimi ihmal etmiştim ve dikişler im şişmiş ti geç iyilesti

canım öncelikle hayırlı olsun.inşallah önemli bişey yoktur
Canim hayirdir neden kavusamadin bebisine bi sorun yoktur insallah

Teşekkür ederim arkadaşlar. Bebisim normal doğacak ti . Gece 2bucukta doktorum geldi artık doğacak ti sancılarım hat safhada ve bel ağrım da. Açıklık 8.5 cm dedi doktorum hersey yolunda gidiyordu. Hatta alttan muayene etmeden son kez gece 2bucukta nst çekildi bebek gayet iyi artık doğacak diye uçuyorum ben. Muayene yaparken kakasini yaptı suyum geldi şu renkli geldi doktorum Cataldan sezeryane döndü bebegimin çok acil müdahale edildiği için çok şükür cigerine gitmemiş ama midesine gitmiş bu sebepten kuvoz de. Midesi temizleniyor . Daha sutumde gelmedi inşallah gelir. Dua edin lütfen.

Son ana kadar normal doğumu yaşadım tam en kolay kısma geldim derken 2gundur sezeryan dogumun herseyini yaşıyorum. Zaten 3 4 gün boyunca sanci cektim . Çok yorgunum ama buna da şükür . Bebeğimi kucağıma alacağım günü iple çekiyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…