2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Bizim cocuk doktoru klima acabilirsiniz, oda sicakligini 24 derecede sabitleyebilirsiniz dedi. İlk baslarda yaptik ama sonra cinar hpsirmaya basladi, korktum ben de kapattim. Dolayisiyla ev hamam gibi, ben de bu sicakta korse falan hayatta giyemem :KK43:
yenidogan bebeklerin hapsurmasi reflextir korkma. doktorum demisti. bende hasta oldu sanmistim :)

Kizlar benim yaklasik 2 haftadir kasiklarimda agri oluyor adet sancisi gibi, dogum sancisi olamaz heralde yoksa simdiye dogururdum sanirim. Baslarda hafifti bu siralar biraz daha siddetlendi. Ayni durumu yasayanlar oldumu?

Kızlar biz dogduk giremedim uzun süredir 11günlüğüz bugün ne yaptysam gögüsümü tutturamıyorum mama da veriyorum çok huzursuzum
canim meme ucunu burun deligine yaklastir kokusunu alsin agzini actiginda hemen memeni ver sonra basiyla cenesiyle bacagiyla,oyna uzerini kalin giydirme,emzirirken surekli uyanik tutmaya ellemeye gayret et

Son düzenleme:
Kizlar cok cok açık renkte nisanın geldi sanrm kendiliğinden akıntı vardı Wc ye gittim silerken gördüm şimdi .az da ağrım var sancımi bilmiyrm herkese uyandirmama gerek yok demi ne yapiyrm

Kizlar cok cok açık renkte nisanın geldi sanrm kendiliğinden akıntı vardı Wc ye gittim silerken gördüm şimdi .az da ağrım var sancımi bilmiyrm herkese uyandirmama gerek yok demi ne yapiyrm
Doktora gitmeme gerek Varmi .uykum var acayip de ac karnım .sandım artarsa gideyim diye dusunuyrm

X