2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kızlar bende bebeğimi cuma günü Aldım kucağıma.darısı tüm bekleyenlerin başına.
hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah:nazar:

kızlar meraba bişey sormak istiyorum bebeğim için 10 lu hastane çıkışı aldım içindeki bütün parçaları gydirceklermi hastaneye hangileri götürsem yeterli olur
bence hepsini giydirmezler ama ben doğuma girerken hemşire ya da ebeye vermek için minik bi hurca battaniyesiyle birlikte tam takım koydum bide kendi aldığım yeni doğan bebek bezi ve ağız mendilide koydum yanımada yedek 1 takım daha aldım çünkü belki sezeryan olursa 2gün kalmak gerekçek ilk etaptada yıkamadan sadece silip giydiriyolarmış kanlı gibi oluyomuş bebiş o yüzden yedek koydum

Yok bi değişiklik . Hatta öyle öldürücü yorucu bi sancım da yok henüz . Böyle adet sancisi gibi geliyor geçiyor :) bunlar öncü birlik sanırım :) ama nisanim gelmeye devam ediyor.
yavas yavas aciliyordur rahim!sanci cok kotu adet sancisinin 3 4 kati! hadi bakim bebegini sag saglim alirsin kucagina insallah!

Dun hafiften pembe sulu akintilar gelmeye basladi ardindan kahverengi akinti doktorumuzu aradik dogum baslamis olabilir dediler bugece kanamam devam etseydi sezeryanla alinacakti cok sukur durdu ayin 17si sezeryan gunumuz bizim ninnos dort gozle gelmek istedi ana olmadi

İnşallah canim amin. Allah dayanilmayacak acı vermesin inşallah verdiğine de dayanirim Allah gücümü artirsin.

bol bol yürü bebeğim evin içinde şansın dahada siklasir doktor öğle demişti bana.
Nisan devam ediorsa açılma var demekki hadi allah kurtarsin arkadaşım sağ salim kavuşursun yavruna :KK66:

kizlar bir muddet ugramadim,biz yine gecen cumartesi oglumu doktora goturduk 2 gun yogun bakimda yatti,morardi yine hicbirseyi yokken.bir suru test yaptilar,o kadar korkunc testler yaptilarki canim burnumda hic uyuyamadim!2 gun sonra normal,odaya gectik,en korkunc testlerde beyin MR ve omirilik testiydi,sukur beyninde birsey cikmadi,omirilikten aldiklari sivida protein seviyesinin yuksek oldugu anlasildi ve 7 gun antibiotik verildi.asit reflex varmis! doktor prevacid diye bir ilac verdi onu kullaniyoruz!yarin cocuk doktorumuzla ilk randevumuz var insallah!
bu arada yeni dogum,yapanlarin gozu aydin,Allah anali babali saglikli buyutsun insallah!
Cok gecmis olsun canim

canım benimde detaylı ultrasondan beri 19 agustos beklenen tarih.son 9 gün ama daha tık yok bide kız çocuk son 10 günü beklemez derlerdi ama keyfi yerinde maşallah tepinip duruyo.carsamba kontrolde 3.5 kg olmustu kafası daha kanala girmemiş dedi doktor,nst de de bişey yok şimdilik ,bakalım bekliyoruz heyecanla:KK71:

canım benimde detaylı ultrasondan beri 19 agustos beklenen tarih.son 9 gün ama daha tık yok bide kız çocuk son 10 günü beklemez derlerdi ama keyfi yerinde maşallah tepinip duruyo.carsamba kontrolde 3.5 kg olmustu kafası daha kanala girmemiş dedi doktor,nst de de bişey yok şimdilik ,bakalım bekliyoruz heyecanla:KK71:
az kalmis canim!hadi bakim hayirlisi!biraz daha sabret canim,senin kiz nazli olcak gibi :)

kizlar bir muddet ugramadim,biz yine gecen cumartesi oglumu doktora goturduk 2 gun yogun bakimda yatti,morardi yine hicbirseyi yokken.bir suru test yaptilar,o kadar korkunc testler yaptilarki canim burnumda hic uyuyamadim!2 gun sonra normal,odaya gectik,en korkunc testlerde beyin MR ve omirilik testiydi,sukur beyninde birsey cikmadi,omirilikten aldiklari sivida protein seviyesinin yuksek oldugu anlasildi ve 7 gun antibiotik verildi.asit reflex varmis! doktor prevacid diye bir ilac verdi onu kullaniyoruz!yarin cocuk doktorumuzla ilk randevumuz var insallah!
bu arada yeni dogum,yapanlarin gozu aydin,Allah anali babali saglikli buyutsun insallah!
canım çok geçmiş olsun, çok merak ettik.inşallah en kısa zamanda daha iyi olacaktır bebeğin merak etme.

X