2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

E evrimFL canım uzun zaman oldu hala haber yok senden.en son dua edin demiştin.gerçekten çok merak ediyorum.inşallah kötü bir şey yoktur.sen ve bebek iyisinizdir.müsait olduğunda yaz lütfen.Allah seni ve bebeğini korusun.
Slm canım nasıl sende durumlar az zamanımız kaldı kontrole ne zaman gittin ne dedi doktor normal mi bekliyorsun

Amin tesekkurler :KK200::KK15: valla bana sorarsan benimki hic inmedi asagi, dogum saatine yakin indi :emir_bebek:
Benim ctesi kontrolüm vardı hala kanala inmemiş ve yaklaşık 3,5 kilo dedi normal dığum şansım azalır gibi geliyor canım sıkılıyor senin doğum zamanımı indi yani bu hafta belki gelir kuzum

Benim bebisimde kiz banada herkes erken dogar dediler ama tik yok:-) dr 18 agustos dogum dedi bakalim bu ara yürüyüşleri artirdim insallah normal dogum olur. Ben annemgildeyim Bugün bizim bi komsu geldi yasli teyze gittim sordum göbeğimi gördü daha varmi dedi günlerimdir dedim sen doguramazsin dedi sok oldum niye dedim senin bebegin cok yukarda ya daha cok var yada bu sekilde dogum olmaz cok korkuyorum ya ne olacak böyle bide bana ilk doktorum bastan beri sen erken dogum yaparsin bebegin gelismiyor sezeryan olacaksin dedi hani nerde Allahtan o dr u degistirdim.
Selam kızlar bende aynı sizin gibiyim dün kontrolüö vardı nst de sancı çıkmadı bebek aşağıda ama kanala girmemiş yaklaşık 3,5kilo dedi 10 günümüz var dedi ama doğum kanalım biraz basık olduğundan normal doğum olmaz diye korkuyprum çok iri bebek olursa zor dedi doktorum göbişimde hala çok inmedi 2 parmak filan ama annemler belli olmaz 1 gecede de iner diyorlar hakkımızda hayırlısı artık bu hafta inşalllah gelir kuzum fazla irileşmeden

Benim ctesi kontrolüm vardı hala kanala inmemiş ve yaklaşık 3,5 kilo dedi normal dığum şansım azalır gibi geliyor canım sıkılıyor senin doğum zamanımı indi yani bu hafta belki gelir kuzum
İste canim dedigim gibi, pazartesi kontrolde bebegin yuzunun fotosu var elimde, persembe normal dogum yaptim :KK53:

aynen cnm şuan için sancı,su,nişan henüz hiçbir belirti yok.hep erken gelir diye korkarken şükür son haftaya geldik.bakalım bir haftamız daha var,heran herşey değişebilir çünkü bebişlerin işi belli olmuyor,yalnız onlar karar verebiliyor gelmeye:)) Sağlıkla gelsinde ben beklerim oğlumu.senin ne durumda canım?

Aynen canım sağlıkla gelsinler de tek derdimiz o olsun. Ben de 2 günde 1 nst ye gidiyorum .yarın yine gitcem tam 40 Haftam doluyor yarın. Doktorum hala dogmamis olursa muayene ederim demişti . Muhtemelen açıklık ne durumda diye bakacak. En son çarşamba alttan bakmisti 1 parmak açıklık var demişti . Bakalım açıklık arttı mi . Bende çok heyecanlıyım bebeğimi kucağıma almak için :)

E evrimFL canım dualarimiz sen ve bebisinle. İnşallah hayırlı haberlerini alırız. Sen de bizi merakta bırakma . Allahım yardımcınız olsun tez vakitte bebegin sağlığına kavussun inşallah.

Slm canım nasıl sende durumlar az zamanımız kaldı kontrole ne zaman gittin ne dedi doktor normal mi bekliyorsun
canım en son yklaşık bir hafta önce gittim.herşey normaldi.nst de sancı falan da çıkmadı.şuandada herhangi bir belirti yok doğumla alakalı.daha bir hafta var yaklaşık o zamana kadar herşey değişebilir.sağlıkla hayırlısıyla bekliyorum.sen de durumlar nasıl?günlerimiz çok yakın?

Evet Anneler Erken yada Zamanında Doğum Yapan Annelerimizin Buluşma Noktası Burası :KK66::KK200:
Doğum Hikayelerinizi,Bebişlerimizin gün ve gün Büyüme Evrelerini,Bebişlerimizin Büyürken Yaşadıkları Sıkıntıları Hep Beraber Burada Paylaşıp Birbirimize Destek Olalım :KK52:
:anneadayı:

Topiğimizin Güzel Anneleri
İsimBeklenen D.TGerçekleşen D.T Cinsiyet:emir_bebek::KK8:
POWERHACK POWERHACK 10.08.2015 17.07.2015Eylül NevinKız
zehra42 zehra42 11.08.2015 23.07.2015 Elif EdaKız
@hasan eymen 17.08.201503.08.2015Muhammed EmirErkek
@yorgun_86 07.08.201520.07.2015DefneKız
@zafelar 11.08.201524.07.2015Mert KaanErkek
@mavilim09 05.08.2015 24.07.2015BilalErkek
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
[td]Īsim[/td]
[/QUOTE]
07.08.2015
Evet Anneler Erken yada Zamanında Doğum Yapan Annelerimizin Buluşma Noktası Burası :KK66::KK200:
Doğum Hikayelerinizi,Bebişlerimizin gün ve gün Büyüme Evrelerini,Bebişlerimizin Büyürken Yaşadıkları Sıkıntıları Hep Beraber Burada Paylaşıp Birbirimize Destek Olalım :KK52:
:anneadayı:

Topiğimizin Güzel Anneleri
İsimBeklenen D.TGerçekleşen D.T Cinsiyet:emir_bebek::KK8:
POWERHACK POWERHACK 10.08.2015 17.07.2015Eylül NevinKız
zehra42 zehra42 11.08.2015 23.07.2015 Elif EdaKız
@hasan eymen 17.08.201503.08.2015Muhammed EmirErkek
@yorgun_86 07.08.201520.07.2015DefneKız
@zafelar 11.08.201524.07.2015Mert KaanErkek
@mavilim09 05.08.2015 24.07.2015BilalErkek
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
- - ---
[td]Īsim[/td]
[/QUOTE]
beklenen 20.08.2015
Dogum 07.08.2015
Yiğit :))
Allaha sukur bende aldim kucagima evladimi darisi bekleyenenlerin basina :)

Valla
canım en son yklaşık bir hafta önce gittim.herşey normaldi.nst de sancı falan da çıkmadı.şuandada herhangi bir belirti yok doğumla alakalı.daha bir hafta var yaklaşık o zamana kadar herşey değişebilir.sağlıkla hayırlısıyla bekliyorum.sen de durumlar nasıl?günlerimiz çok yakın?
valla canım bnde cuma günü tekrar gidicem benim bebek iri gibi bakalım normal doğum inşallah olur diy bkliyorum ama bide vajen muayenede basıklık var iri bebekte risk olucak hayırlısı diyelim

Suni sancıyı günün doldu diyemi vrrdiler canım
Yok canim, suyum gelmisti. Doktorum zaten bastan da soylemisti, suyun gelirse ve acilma olmazsa 12 saat beklerim sonra suni sanci veririm diye. Benim de ne sancim ne acilmam olmadi adam gibi, mecburen suni sanci verdiler

X