2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

kizlar bir muddet ugramadim,biz yine gecen cumartesi oglumu doktora goturduk 2 gun yogun bakimda yatti,morardi yine hicbirseyi yokken.bir suru test yaptilar,o kadar korkunc testler yaptilarki canim burnumda hic uyuyamadim!2 gun sonra normal,odaya gectik,en korkunc testlerde beyin MR ve omirilik testiydi,sukur beyninde birsey cikmadi,omirilikten aldiklari sivida protein seviyesinin yuksek oldugu anlasildi ve 7 gun antibiotik verildi.asit reflex varmis! doktor prevacid diye bir ilac verdi onu kullaniyoruz!yarin cocuk doktorumuzla ilk randevumuz var insallah!
bu arada yeni dogum,yapanlarin gozu aydin,Allah anali babali saglikli buyutsun insallah!
Çok geçmiş olsun canım allah beterinden korusun

C _cedric_ cnm ne yaptın hastaneye gidecektin sabah

Canim gittik. Henüz daha bekliyoruz evde doktor eve yolladi açıklık 1 parmak diye. Yürü dedi akşam 3km yuruduk eşimle. İnşallah faydası olur. Yarın sabah yine gidecez nst ye. Doktorum bebegin kafası büyük diyor riskli olabilir diyor ama bi normal doğumu da deneyelim diyor. Napacagimi bilmiyorum :KK43:

gecmis olsun canim!seker seviyesini pek sorun yapmiyorlar ama protein seviyesi cok onemli canim dikkat et!
Protein miktar olarak değilde önceden negatif çıkardı şimdi trace yazıyor .yarin gidecegm ınş zaten aşırı sistigim için yaa aptiydi tansiyon. Çıkmdiydi ama .:-(hayırlısı bakalım

aksatma canim!bizede bildir insallah hersey yolundadir!
Tahlil i yaptirali bir hafta oldu zaten +1cikti iste ne olduğunu da bilmiyrm .yatın ınş öğlen göstereceğim sonuçları ama diz kapaklarım bile sisti agriyor oturup kalkamaz oldum .amin ınş birşey yoktur haber edrrm canm .

kızlar ben de bugün kontrole gittim dr yarın alalım demez mi şok oldum.Cuma demiştiniz dedim ben pazartesi istiyorum dedim.ters olduğu için karnında sertleşme oluyor mu dedi ben de evet dedim o zaman yarın alalım dedi.Güç bela pazartesiye ikna ettim pazartesiyi beklerse inşallah 39+2 olacak.

kızlar ben de bugün kontrole gittim dr yarın alalım demez mi şok oldum.Cuma demiştiniz dedim ben pazartesi istiyorum dedim.ters olduğu için karnında sertleşme oluyor mu dedi ben de evet dedim o zaman yarın alalım dedi.Güç bela pazartesiye ikna ettim pazartesiyi beklerse inşallah 39+2 olacak.

Bizde p.trsi ollacagiz 38+1 hakkimizda hayirlisi

Canim gittik. Henüz daha bekliyoruz evde doktor eve yolladi açıklık 1 parmak diye. Yürü dedi akşam 3km yuruduk eşimle. İnşallah faydası olur. Yarın sabah yine gidecez nst ye. Doktorum bebegin kafası büyük diyor riskli olabilir diyor ama bi normal doğumu da deneyelim diyor. Napacagimi bilmiyorum :KK43:
hadi hayırlısı cnm güzel haberlerini bekliyoruz inşallah

doğum yapan anneler göbişleri sardınız mı ya da korse taktınız mı.yaptıysanız nasıl bişeyle sardınız ya da nasıl bi korse taktınız?

bende onu düşünüyorum korse falan alsam da bu sıcakta kullanamam gibi geliyoo_O

Bizim cocuk doktoru klima acabilirsiniz, oda sicakligini 24 derecede sabitleyebilirsiniz dedi. İlk baslarda yaptik ama sonra cinar hpsirmaya basladi, korktum ben de kapattim. Dolayisiyla ev hamam gibi, ben de bu sicakta korse falan hayatta giyemem :KK43:

Doğum yapan anneleri tebrik ediyorum maşallah kuzulara bizde sona yaklaşıyoruz artık hayırlısı ile yarın kontrol var . Geçen hafta açılma başlamış demişti dr bakalım bu kez ne diycek. Allah hepimize bebişler sağlıkla kucagimiza alıp büyütmeyi nasip etsin

Merhaba kızlar. Son birkaç gundur bacaklarım özellikle dizimin ağrısı beni mahvediyor. Akintim çoğaldı.. Yururken canım çok yanıyor.. Oturdugum yerden kalkarken zorlaniyorum cok. Doğum yapan arkadaşlar var mıydı böyle sikayetleriniz???

X