2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Takvimimde sona ermiş bugün . Beklenen dogum tarihim 10 agustos . Eğer bugün doğarsa bebisim tam takvime göre doğmuş olacak :):anneadayı:
hadi inşallah güzel hayırlı haberlerini bekliyoruz canım.Allah yavrunu sağ salim kucağına almayı nasip eder inşallah.

canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün.nasıl oldu doğum normal mi sezeryanmı bebiş nekadar doğdu müsait olduğunda yaz detayları
hayırlı olsun bebişin canım Allah analı babalı büyütsün inşallah.
Allah razi olsun kızlar .. 2 gün önce doğum sancılarım başlamıştı acilmam olmamıştı . Bebeğimiz de küçük olduğu için suni sancıya dayanamadı kalp ritimleri yavaşladı o yüzden sezeryan oldum simdi ikimizde evde dinleniyoruz . Sezeryan olduguma üzüldüm ama hakkimizda hayırlısı buymuş demekki . Çok şükür 2 miz de iyiyiz .. allah sizlere de hayırlı doğumlar nasip etsin .. size tavsiyem bol bol uyuyun :KK51::KK200::nazar:

Allah razi olsun kızlar .. 2 gün önce doğum sancılarım başlamıştı acilmam olmamıştı . Bebeğimiz de küçük olduğu için suni sancıya dayanamadı kalp ritimleri yavaşladı o yüzden sezeryan oldum simdi ikimizde evde dinleniyoruz . Sezeryan olduguma üzüldüm ama hakkimizda hayırlısı buymuş demekki . Çok şükür 2 miz de iyiyiz .. allah sizlere de hayırlı doğumlar nasip etsin .. size tavsiyem bol bol uyuyun :KK51::KK200::nazar:
önemli olan iyi olmanız ve sağlıkla kucaığına alman canım.kaç haftalıktı canm senin ve kaç kilo doğdu?

Masallh sayfada birçok kişi bebisini kucakladı ınş hayırlısıyla benm gibi olanlarda sağ salim alır .nisan su sancı birşey yok sadece cok agirlastm ve cok sistm.

Kızlar ben tahlil vermiştim idrar da protein trace yazıyor birde şeker 137 çıkmış şeker yüklemesi de de aynıydı nts için sutlaç çikolata yedim gittim ondan dir demi yarın inşallah sonuç için gidecem

Kızlar ben tahlil vermiştim idrar da protein trace yazıyor birde şeker 137 çıkmış şeker yüklemesi de de aynıydı nts için sutlaç çikolata yedim gittim ondan dir demi yarın inşallah sonuç için gidecem
gecmis olsun canim!seker seviyesini pek sorun yapmiyorlar ama protein seviyesi cok onemli canim dikkat et!

X