2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Benim bebisimde kiz banada herkes erken dogar dediler ama tik yok dr 18 agustos dogum dedi bakalim bu ara yürüyüşleri artirdim insallah normal dogum olur. Ben annemgildeyim Bugün bizim bi komsu geldi yasli teyze gittim sordum göbeğimi gördü daha varmi dedi günlerimdir dedim sen doguramazsin dedi sok oldum niye dedim senin bebegin cok yukarda ya daha cok var yada bu sekilde dogum olmaz cok korkuyorum ya ne olacak böyle bide bana ilk doktorum bastan beri sen erken dogum yaparsin bebegin gelismiyor sezeryan olacaksin dedi hani nerde Allahtan o dr u degistirdim.

Benim son gune kadar baya yukardaydi gobegim, doktorum herkeste asagi inmez demisti. Hatta pazartesi gunu kontrole gittigimde bebegin yuzu ultrasonda gorunuyordu, kafasini yerlestirince girunmezmis, persembe gunu dogum yaptim. O yuzden hic caninizi sikmayin kizlar, hayirlisi nasilsa oyle yapabilirsiniz insallah dogumlarinizi

Benimki de öyle kafasını iyice yerlestirmis 2 haftadır yüzünü göremiyoruz bebisin . Ama hala daha sancım yok . Benim oğlan bizi çok mu bekletecek napacak :) bende vajina agrisi var baya ağrıyor rahatsızlık veriyo çoğu zaman ama sanci yok

Vajina agrisi bende 1 haftadir oldu oturuyorum agriyorkalkiyorum agriyorcok kotu bisey

Seninki de cok nazliymis ama

Yani aşağı dusunce direk dogum mu baslar bu arada hayirli olsun Allah anali babali büyütsün;-)

aynen ya benim 2 haftadir vajina ağrısı var ne kalkabiliyorum oturunca ne de uyuyabiliyorum surekli ayakta kalmak istiyorum en son dr enfeksiyon var demisti ilac kullaniyorum ama gecmedi mi anlamadim bu cuma randevum var belli olur artik

sen yaşlı teyzelerin dediğine bakma bebek yukarda olabilir ama her an herşey değişebilir inebilir yani aşağı canını sıkma.benimde aynı şekilde çok az günüm kaldı ama bebeğim hala yukarıda olsun sağlık olsun daha vakit var.merak etme canım onlar geleceği zamanı biiyor:)

Insallah saglikla dogsunlarda Allahtan tek dilegim.peki diyelim günüm geçti ne olacak sezeryana mi alirlar

Insallah saglikla dogsunlarda Allahtan tek dilegim.peki diyelim günüm geçti ne olacak sezeryana mi alirlar
normalde burdaki yani almanyadaki doktorlar günün geçti diyelim zaten 2 günde bir kontrol altında tutuluyorsun.eğer plasanta çok yaşlanmadıysa bebek sıkıntıda değilse normal tersi bir durumda sezeryan oluyorsun.burda çok acil bir durum olmadıkça sezeryan yapmıyorlar.yani doktorun çok önemli canım.

Vajina agrisi bende 1 haftadir oldu oturuyorum agriyorkalkiyorum agriyorcok kotu bisey
bnmde oluyordu canım doguma 3 hafta kala başladı son zamanlarda arttı tarif ettigin agrıyı biliyorum çok kötü bişi ne yürüyebiliyorsun ne oturabiliyorsun allah yardımcınız olsun

Biz sarilik.olduk cnm.o yuzden 2 saatte bir emzirin diyor doktorumuz 20 gunluk olduk.hala ayni sekilde uyandiriuorum ben yoksa sarilik tekrar yukselebilirmis

her kafadan bi ses çıkıyo cnm hiç kulak asma son anlarda bile kanala girebiliyomuş.bende bi aksilik olmazsa normal istiyorum bakalım hangisi hayırlıysa hakkımızda o olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…