2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Normal istiyorsan diretebilirsin benim doktorum sezeryanı bile 39

Beklemeye karar verdim bende, hastanedeki doktor cocuk büyük ihtimal 4bucuk kiloyu bulur benimde dar bi yapim oldugu icin dogumda cok zorlanabilecegimi söyledi hatta doguramazsin dedi. Cevremde benle ayni durumda olanda oldu 40. haftada normal doguma girince hem o zorlamayi yasadi hemde cocugun kalp atislari yavasladigi icin mecbur sezeryana dönüstü dogumu, yani iki türlü aci cekmis oldu, doktorlarin dedigi ise catinin bu kadar dar oldugunu bastan bilseydik hic normal doguma almazdik demek olmus, oda ön görüsme yapmamis dogum icin. O yüzden bi an kafam karisti, bebegimide zorda birakmak istemiyorum.

Yeni annisler bebisleriniz hayirli ugurlu olsun saglikla buyutun insallah.coktandir giremiyorum eski mesajlari okuyamadim.bnm 2 yasinda ikizlerim de var cok yoruyolar zaten bebegimde gelince napcam onu dusunuyorum.hic dinlenemiyorum ve carsamba dogum var.Rabbim hepimizin yardimcisi olsun.sevgileer

Kızlar doğum yapmamış annelere sesleniyorum bol bol uyuyun ve bol bol yiyin.
Bebek olunca ne bir uyku uyayabiliyor ne bir yemek yiyebiliyorsunuz yesenizde azcık midem gurul gurul hep gözler kapanio :KK43:

Bebek olunca ne bir uyku uyayabiliyor ne bir yemek yiyebiliyorsunuz yesenizde azcık midem gurul gurul hep gözler kapanio :KK43:
Sende bnm hesap kendi kendine bakıyosun galiba canım. Ha bi önüme yemek getrn olsa nerdeeeee :KK43: uyku dersen öylesine sarılık düştü uyku bitti çocukta

[QUOTüE="sumey, post: 42057436, member: 260868"]Arkadaşlar elh 5 ağustos gece 2 de yavrumu kucağıma aldım hepinizin allah yardımcısı olsun.[/QUOTE]
Allah analı babalı büyütsün,gözün aydın canım

Sezeryandan sonra size bakan oldumu bende ayin 17sinde sezeryan olacagim doktor 10gun cocugu kucagina alamazsin dedi kimsede yok yanimda nasil yapacagimida bilemiyorum allah yardimcim olsun

Sanırım biraz daha büyümesi gerekiyor o zaman rahatlarsın canım.peki bebek uyumadığı zaman ağlıyormu ki yani yatakta uslu durduğunda bşeyler yapabilirmisin merak ettim:) birde göbek bağı düşene kadar yıkamayın dyorlar doğrumu?sen nasıl yapıyorsun?

Sezeryandan sonra size bakan oldumu bende ayin 17sinde sezeryan olacagim doktor 10gun cocugu kucagina alamazsin dedi kimsede yok yanimda nasil yapacagimida bilemiyorum allah yardimcim olsun
off 10 günmü çok zaman değilmi hiçmi kucağına alıp emzirmeyeceksin?

kızlarrr herkese çkk teşekkür ederim tek tek alıntılıyamadım kusura bakmayın.dün evimize geldk çk şükür dikişler ve ağrı dışında bi sıkıntım yk.ne zaman geçicek ağrı kızlar çk uzun sürermi.bide benm sütüm geliyo ama günde iki kere 10cc mama veriyorum doymuyo doktor demişti.başka mama veren oldumu

Sende bnm hesap kendi kendine bakıyosun galiba canım. Ha bi önüme yemek getrn olsa nerdeeeee :KK43: uyku dersen öylesine sarılık düştü uyku bitti çocukta

Kız kayinvalidem kaliyordu bazen kendi evine gidiyor temizlik için felan kalıp geri geliyo ama bebis işte hep aglio.
Bizim kız da aciyo gözlerini portletiyo bakıo etrafa bazende inat aglio bakıyorum aç değil bakıyorum altı temiz bakıyorum gazida yok :/

Saçmalık ben ertesi günü aldım emzirmeye çalıştım ama sutum gelmedi.
Valla insan dayanamio nasıl yapican 10 gün be tatlım.

kızlarrr herkese çkk teşekkür ederim tek tek alıntılıyamadım kusura bakmayın.dün evimize geldk çk şükür dikişler ve ağrı dışında bi sıkıntım yk.ne zaman geçicek ağrı kızlar çk uzun sürermi.bide benm sütüm geliyo ama günde iki kere 10cc mama veriyorum doymuyo doktor demişti.başka mama veren oldumu

Ben verdim sezeryan sonra 3.gun sutum geldi meme ucuz ufak die kavrayamadi yavrum şimdi inmio memeden ben hala veriorum mama doymuyor çünkü

X