2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Ben yikadim kuzum hatta yikadik doğumdan 2 gun sonra idi.
Ve doğumdan 6 gün sonra düştü gobisi.
Şuan besiginde uyuyor elektrik süpürgesi açtım ortalık toparladim oturdum birazdan kalkar :)

Ben yikadim kuzum hatta yikadik doğumdan 2 gun sonra idi.
Ve doğumdan 6 gün sonra düştü gobisi.
Şuan besiginde uyuyor elektrik süpürgesi açtım ortalık toparladim oturdum birazdan kalkar :)
hergün mü yıkadın? malum benimde yaklaştı iyice o yüzden merak ediyorum.internette bu konuyla ilgili değişik fikirler var o yüzden deneyimli annelere sormak daha mantıklı:) ay uyuşunda byüsün kuzucuk.uyandığında ağlıyormu çok yani uyanıkken bir şey yapamıyomusun?

Birileri yaninda olsun dedi cocugu sana versin kendin kalkip alma dedi esime 5 gun izin verdiler 5 gunde nasil yaparim diye kara kara dusunmeye basladim
anladım canım yani birisinin olması gerekiyor.belki 5 gün de biraz toparlarsın inşallah canım sıkma canını Allah yardım eder.bende yalnız olacağım ama eşim doğumda 3 hafta babalık izninde olacak,şuan herşey normal görünüyor ama son anda sezeryan gerekirse eşim dışında yardımcı olacak kimse yok benimde türkiyedeler.Allah yardımcımız olsun herşeyin hayırlısı artık.bu arada sen sezeryanmı olacaksın kesin?

Uyanirken ağlıyor sonra acıyor gözleri bakıo etrafa.
Kız havalar çok sıcak diye biz 3 günde 1 yikadik kızımı.
Uyandığında karnı doydugunda aglamio sadece sürekli aranio daha doydugunu bilmiyor ya.
O yaniltmasin seni ben dedim doyuramiyorum diye doktor yok o bilmez doydugunu sürekli aranır endişe etme dedi.
:)
Hayirlisiyla sağ salim kucağına alırsın inşallah

Sezeryandan sonra size bakan oldumu bende ayin 17sinde sezeryan olacagim doktor 10gun cocugu kucagina alamazsin dedi kimsede yok yanimda nasil yapacagimida bilemiyorum allah yardimcim olsun
Ayy o nasil sacma bi doktormus uydurmus 10 gun alamazsin filan.ilk gun zorlanirsinda 2. Gun daha iyi olurrsun ben ikizleri sezeryanle dogurdum.merak etme cnm.ins esin yardim eder

Reactions: qew
amin canım inşallah.ama sen anlatırken bile çok güzel bir duygu olduğuna eminim ne tatlıdır şimdi:) zorlukları olsada bambaşka bir duygudur herhalde.Allahım yavrularımızı bize bağışlasın.

Evet sezeryan benim ailemde hepsi turkiye esim ve ben tekiz

amin canım inşallah.ama sen anlatırken bile çok güzel bir duygu olduğuna eminim ne tatlıdır şimdi:) zorlukları olsada bambaşka bir duygudur herhalde.Allahım yavrularımızı bize bağışlasın.
Tabi kuzum onun bir gulumsemesi unutturuyor herseyi.
Öpüp kokluyorsun şükür diyorsun.
Güzel olmazmi bazen gündüz uyuyor öpüyorum kokluyorum hemen dudak bukuyor ama dayanamıyorum özlüyorum :)

Tabi kuzum onun bir gulumsemesi unutturuyor herseyi.
Öpüp kokluyorsun şükür diyorsun.
Güzel olmazmi bazen gündüz uyuyor öpüyorum kokluyorum hemen dudak bukuyor ama dayanamıyorum özlüyorum :)
oyy birde gülümsüyor mu yerim ya onu:)) Allah'ım inşallah bana da nasip eder hayırlısıyla o günleri.

Kızlar sanırım doğum sancılarım başladı sabah belden ve sırttan başlayarak adet sancısından çok çok fazla bi sancı başladı . Daha sonra aşağı doğru bi baskı hissettim yalniz su veya nisan gelmedi . Ağrıyla birlikte ishal de başladı . Hareketlerimi değiştirdikçe ağrım hafiflemedi . Simdi kahvaltı yapacağım hep ac olunmasını söylüyorlar ama ben bu halde de gidersem güçsüz olurum . Sizce kahvaltı yapsam mi yapmasam mi ? Acil cevappp

ay canım benim belki gitmişsindir şimdiye kadar ama gitmediysen git hemen bence.hayırlı haberlerini bekliyoruz Allah yardımcın olsun

ay canım benim belki gitmişsindir şimdiye kadar ama gitmediysen git hemen bence.hayırlı haberlerini bekliyoruz Allah yardımcın olsun
Yok daha gitmedim ama sancılarımı hesapliyamiyorum. Ara ara geliyor ama dakikası dakikasını tutmuyor . Ama baya yoğun bi ağrı diyorum 10 dakika da 1 gelirse gideyim ama o kadar a daha inmedi 45 -50 dakika da bi geliyor 5 dk sürüyor geri gidiyor

anladım cnm dikkat et kendine bebeğin hareketlerini de takip et hayırlı doğumlar olsun inşallah

Günaydın annisler ben bi kac gündür cok rahatsızım sizdede boyle oluyormu egilemiyorum saga sola yatamiyorum yuzustude nefesim daraliyor bebegim midemin üstünde kaburgalarim degiyor hissediyorum artik dogurmak istiyorum ama hala hic sancim yok dr bebegin cok uzun demisti o yuzden olabilir mi yeri dardir belki yukariya dogru çıkıyordur ve hareket ettiginde asagiya dogru igne batiyor gibi oluyor sonra kesiliyor bu sancı olabilir mi

canım yeni gördüm ne durumdasın şuan umarım herşey yolundadır.hayırlı doğumlar diliyorum.güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.

aynen cnm son günlerde bende oturup kalkarken özelliklede yatakta dönerken zorlanıyorum artık.benimde bazen hareket ettiğinde aşağıya çok baskı oluyo.zaman azaldıkça herkes doğum yaptıkça psikolojik olarakta garip duygular içine girmeye başladım.heyecan korku merak endişe belirsizlik hepsi biraraya gelince stres olmaya başladım.benimde bikaç hafa önce kaburgalara ayaklarını okadar ittiriyoduki içim bi garip oluyodu sanki kaburgam çatlıcak gibi şimdi bacaklarını bükmüş daha aşağıları tepeliyo ama senin bebiş daha uzunsa bacakları sığışamıyodur napsın bebecik

Aynen canim o endişe korku bende de var ne yapacam hiç bilmiyorum Allah yardim etsin hepimize. Demekki daha benim aşağı inmemiş beni görenler daha senin dogumuna var diyorlar bebek asagi düşmemiş ama benim 10günüm kaldı ne zaman düşecek acaba

banada en son 3 gün önce kontrole gittiğimde doktor bebek aşağıda ama kafası daha kanala girmemiş dedi bebeğin hareketlerini iyi takip et en ufak farklılıkta ara dedi bugün akşamüstü nst ye gidicez yine bakalım benim bebiş kız olduğu için son güne kadar beklemez erkeğe göre erken doğar diyodu herkes ama rahatı yerinde sanırımbide detaylı ultrason ve sonrası 19 Agustos gorunuyo tarih bakalım bizimde 11 gün kaldı hakkımızda hayırlısı

Benimde ilk düzensiz oldu sonra 5 dakikada 1 e düştü gittik hemen yatış yapıldı ama bekledik acilmasini açılma olmadığından acil sezeryan a alındım.
Allah yardimcin olsun gelince yaz kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…