2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kızlar kontrolden geldim şimdiye kadar son bir aydır bebeğe hep Azcik kilosu az diyorlardi son bir aydır memleketteyim yediğim ictigimden mi 1 ay önce 1.800 du 37+2de bugün 3.300 dedi doktor haftasına göre ii dedi ama benim gözüm korktu be sandım ne birseym var gününe beklerse cok iri bebek olursa nasil dogurcm ilk çocuk normal doğum istyrdm :-( 4 kiloyu geçermi ki

Annemle oturduk cinyi cingi tartisiyrz .agirlastm cocukda büyümüş ya hep yatiyrsn hiç hareketin yok diyr millet keci gibi hopluyirmus ben mi cinsim milletmi garip 36 derecede yapacağım hareket ne dedim yemeği yapiyrm sofra kurup topluyrm egilmekte zorlaniyrm insanı sinir ederler .bu havada çıkıp geziyimmi dedim ..gece bile cok sicakk .ya merak ediyrm yani siz ne yapiyrsnz .komşunun kızı keçi gibi hopluyirmus .bunu bile kiyasliyrlar ya pes .

cok gecmis olsun cnm cok sevindim iyi olmaniza Allah daha buyuk acilar yasatmasin insallah bundan sonra bebeginizle mutlu huzurlu bi omrunuz olsun
Saol canim insallah hala atlatabilmis degilim büyük travmaydi benim icin psikolojim cok bozuldu ama cok sükür evimize geldik ya düzelirim zamanla insallah sütümde gelmedi henüz stresten cok cok az o yüzden mama destegi veriyorum cok üzücü bi durum

haklisin tabi cnm boyle seyleri yasayan kendi bilir acisini kolay degildir o uzuntuyu stresi atlatmak ama cok sukur suan bebeginde sende iyisin birlikte evinizdesiniz insallah hersey cok daha guzel olacak boyle dusun sen mutlu huzurlu oldukca sütunde artacaktir bol bol su ic sık sık emzir ya da sagmaya calis hormonlar ve beyinle alakali daha cok süt olayi.oldugu kadar cnm bebis iyi olsunda varsin mama icsin

tatlim benim yaklasik 1 aydir dogum iznindeyim annem babam geldi yanimdalar sagolsunlar.oncesinde de esim sagolsun pek is yaptirmiyodu sadece yemek yapiyodum simdi 1 aydir yemekte yapmiyorum kisaca gun icinde yan gelip yatiyorum havalar sicak oldugu icin aksamlarida yuruyuse cikiyoruz boyle geciyo gunler sende sıkma canini zaten son gunlerimiz daha ne yapicaksin

Merhaba kizlar dogum yapanlar var gozunuz aydin. Allah anali babali büyütsün ne guzzel artik yavas yavas dogum haberleri geliyor;-) bende bugun kontrole gittim 38 haftadayim kasiklarima dogru 2 gundur agri vardi ben sanci diyordum kendi kendime meger idrar yolu enfeksiyonuymus nstde hic agrim cikmadi ilk oldugu icin sanci nasildir bilmiyorum

Kızlar benim bebeğin uyku saati sanırım kalmadı artık. Sizlerin de öyle mi?

maşallah canım çok sevindim :) merak etmiştik seni

Selam kizlar
Dun kizimiz dogdu cok sukur

Son anda sezeryanla aldilar bebegimi

kizlar ikiniz icinde cok sevindim gozunuz aydin Allah anali babali buyutsun.bu ara ne kadar cok bebis dogdu iyice heyecan yaptim valla darisi basimiza hayirlisiyla

Kızlar benim bebeğin uyku saati sanırım kalmadı artık. Sizlerin de öyle mi?

Bizim de her gün değişiyor canım bi bakıyorum gündüz güzel uyuyor, diğer gün bakıyorum gazdan kıvranmaktan sabah 6dan öğlene kadar uyanık kalıyor ( bu gaz problemiyle napcazz bilmiyorum...

Canım gözün aydın çok sevindim iyi olduğunuza.demiştim sana endişe etme o geleceği zamanı biliyor çok şükür sağlıcakla almışsın kucağına.darısı biz bekleyenlere hayırlısıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…