2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

KIZLAR YARIN TOPİĞİMİZE LİSTE YAPICAM DOĞUM YAPAN ANNELER DİYE ÖZELDEN BANA
BEKLENEN DOGUM TARİHLERİ GERÇEK DOĞUM TARİHLERİNİ VE BEBİŞLERİN CİNSİYETLERİNİ YAZARSANIZ İYİ OLUR İLK DOGAN BEBİŞLE BAŞLAYIP YAVAS YAVAS LİSTE YAPICAM ŞİMDİDEN MESAJ ATARSINIZ BANA BEN YARIN TOPARLAYIP LİSTE HALİNE GETİRECEGİM.. ŞİMDİLİK İYİ GECELER KENDİNİZE İYİ BAKIN ÖPÜYORUMM :)

Bugün benim kontrolüm vardı . Hastaneye gittim ve sonuçlar hic iyi değil 37. Haftada bebeğim 33 . Haftada gibi gözüküyor . :KK61: gelişimi durmuş ve de doktor haftaya da eğer kayda değer kilo almazsa bebeği erken alabiliriz dedi . Şuan çok üzgünüm geldiğimden beri kasiklarimda şiddetli ağrılar var ve sanki bebek aşağı ya daha çok inmiş gibi acile gitmedim eğer düzenli kasilmalarla birlikte Sancım olursa gitmeyi düşünüyorum bana yardim edin ne yapmalıyım :KK43:

Bugün benim kontrolüm vardı . Hastaneye gittim ve sonuçlar hic iyi değil 37. Haftada bebeğim 33 . Haftada gibi gözüküyor . :KK61: gelişimi durmuş ve de doktor haftaya da eğer kayda değer kilo almazsa bebeği erken alabiliriz dedi . Şuan çok üzgünüm geldiğimden beri kasiklarimda şiddetli ağrılar var ve sanki bebek aşağı ya daha çok inmiş gibi acile gitmedim eğer düzenli kasilmalarla birlikte Sancım olursa gitmeyi düşünüyorum bana yardim edin ne yapmalıyım :KK43:

Oy kuzum ya allah yardimcin olsun.
Ayakları dik yat aman çok ağrım olursa gözünü seveyim git ihmal etme.
:KK43:

Oy kuzum ya allah yardimcin olsun.
Ayakları dik yat aman çok ağrım olursa gözünü seveyim git ihmal etme.
:KK43:
Bilmiyorum sanki içime doğdu bebeğim gelecek gibi hissediyorum . Daha erken gibi geliyor ama doktor dedi artık kilo almayabilir . Kendini doğuma hazırlamış baya aşağı inmiş eğer açılma olursa doğuma alırız . Ben çok korkuyorum İnşaAllah bi şey olmaz . Bebeğinin hareketleri de baya azaldı . Bugün nst de hareket çıkmadı doktor korktu 2. Nst ye 3 -4 çikolata yedim baya yürüdüm anca bi kaç hareketlenme görünce eve gönderdi . :110:

Kizlar herkese iyi geceler karnimda surekli bir kasilma var iki uc gundur gunde 15 20 civari oluyordur karnimin ust tarafi kasiliyor sertlesiyor uzun sure sert kaliyor bebek hareketleri de yavaşladı sanki .. Birde idrar yaptiktan sonra regl gibi kasik ağrısı bel agrisi cızlama oluyor 4 5 dk sonra geciyor . duzenli agri olmadigi icin geri gonderirler diye gitmedim eve uzak cunku hastane sizde boyle bisey oldu mu

Kizlar herkese iyi geceler karnimda surekli bir kasilma var iki uc gundur gunde 15 20 civari oluyordur karnimin ust tarafi kasiliyor sertlesiyor uzun sure sert kaliyor bebek hareketleri de yavaşladı sanki .. Birde idrar yaptiktan sonra regl gibi kasik ağrısı bel agrisi cızlama oluyor 4 5 dk sonra geciyor . duzenli agri olmadigi icin geri gonderirler diye gitmedim eve uzak cunku hastane sizde boyle bisey oldu mu
Aynisi bende de oluyor ama nedeni ni bilmiyorum eğer tecrübeli birisi bizi bilgilendirir se sevinirim .. bende yalniz bebegin başı doğum yoluna girmiş dediler sadece acilmam yok sende de boyle bi şey var mı ?

Aynisi bende de oluyor ama nedeni ni bilmiyorum eğer tecrübeli birisi bizi bilgilendirir se sevinirim .. bende yalniz bebegin başı doğum yoluna girmiş dediler sadece acilmam yok sende de boyle bi şey var mı ?
Ben erken dogum tedavisi gormustum 34. Haftada ve 1.5 cm acilmam vardi dr um tatilde oldugu icin bir bucuk haftadir nst ultrason girmedim agriyi hissetmemistim tedavi zamanida simdide ara ara duzensiz diye geri yollarlar mi diye gidesim gelmiyor ama onemli biseyse yalanci sancidan daha fazlasiysa mecbur gidecegm

canım çok üzüldüm ama moralini bozma ve dua et iyi düşün inşallah bebeğini sağ salim kucağına alırsın.yalnız doktora bir aydır gitmiyomuydun ki dokor şimdi gördü gelişiminin geri olduğunu.çünkü haftalık muayenelerde doktorun anlaması lazım canım.

canım karnın yukarısı yani göbeğin üst tarafı bendede sertleşiyor bayadırda oluyor.normal dedi doktor.ama idrar dan sonrai ağrı için bilgim yok.belki tutuyosan çok idrarını ondan olabilir canım.eğer çok ağrın varsa endişeleniyorsan için rahat etsin diye doktoruna görün canım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Braxton Hicks kasılmaları. Bende de var ve sıklaştı. Aynı haftadayız sanırım. Normal bir durum. Plesentadan bebeğe besin geçisini kolaylaştıran, rahmi doğum için incelten kasılmalar bunlar. Taş gibi olup çözülüyor benim de. Hatta nefes alamıyorum. Bu hafta sıklaştı. Sanırım doğumlar yakın o yüzden rahim hazırlanıyor. Ben doktoruma sordum çok normal dedi. Meraklanmayın.

mucizem28=post: 42028145 .!.:
canım karnın yukarısı yani göbeğin üst tarafı bendede sertleşiyor bayadırda oluyor.normal dedi doktor.ama idrar dan sonrai ağrı için bilgim yok.belki tutuyosan çok idrarını ondan olabilir canım.eğer çok ağrın varsa endişeleniyorsan için rahat etsin diye doktoruna görün canım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Tutacak kadar zaman gecmiyor ki canim surekli wc gidiyorum wc tasindim resmen :)

canım çok üzüldüm ama moralini bozma ve dua et iyi düşün inşallah bebeğini sağ salim kucağına alırsın.yalnız doktora bir aydır gitmiyomuydun ki dokor şimdi gördü gelişiminin geri olduğunu.çünkü haftalık muayenelerde doktorun anlaması lazım canım.
Geçen hafta gittiğimde bana 1 buçuk hafta geride dediler yani yine bi gelişme de sıkıntı vardı ama bu hafta gittigimde hic.kilo almamış tamamen gelişimi durmuş dedi dr. Organları gelişmiş fakat kilosu 2 buçuk kilo anca dedi . Küçük doğan bebeklerde sıkıntı oluyor diye biliyorum . İçim acıyor bilmiyorum bunları düşündükçe zaten daha da.Sancım artıyor . :KK43:

Braxton Hicks kasılmaları. Bende de var ve sıklaştı. Aynı haftadayız sanırım. Normal bir durum. Plesentadan bebeğe besin geçisini kolaylaştıran, rahmi doğum için incelten kasılmalar bunlar. Taş gibi olup çözülüyor benim de. Hatta nefes alamıyorum. Bu hafta sıklaştı. Sanırım doğumlar yakın o yüzden rahim hazırlanıyor. Ben doktoruma sordum çok normal dedi. Meraklanmayın.
Ama bende ki öyle bi şey ki bebeğim kilo alamıyor yani plesenta dan besin geçmiyor büyük ihtimalle . Ve hani artik rahmimi tutarak yürüyorum bugün eve zor attım kendimi . Korkuyorum ya gerçek sanciysa diye .. :KK42:

X