2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Benimle ayni durumdasin canim, Allah yardimcin olsun, bir avazda kurtarsin

Benimle ayni durumdasin canim, Allah yardimcin olsun, bir avazda kurtarsin

Yardimlarin icin tesekkurler

ayy canim cok sevindim dualarimiz seninle korkma canim Allahin izniyle bebegine kavusacaksin bugun hayirli haberlerini bekliyoruz

Y yesil123 tatlim okudum yazdiklarini arkadaslar kasinti konusunda uyarmislar zaten hemen doktora git diye bende bebegin kilo almasiyla ilgili yazmak istedim beslenmene nekadar dikkat ediyosun bilmiyorum ama nacizane bikac tavsiye vermek istedim her sabah yumurtani ye ogle aksam ogununde hem etini hem sebzeni yogurdunu ye ekmegini beyaz degil cavdar veya tam bugday seklinde yemeye calis mutlaka gun icinde 2 porsiyon meyveni ye bulgur pilavi yesil mercimek bakliyatlar tüket bunlar yarayacaktir bebise

Kuzum dualarımiz seninle inşallah sağ salim kavuşursun yavruna

Benim de gobusum ve kasintim hala devam ediyor, doktorum hemen gecmez dedi. Ben zaten cok alerjigim, dilim de kasinmaya baslayinca mecburen ilac aldim
Canım bnm de dilimin üstü dümdüz olmuş. Ciğer gibi de kıpkırmızı. Bebeğimle keyifle ilgilenemiyorum ya

Hala benim gibi beklemede olanlar nerde bakalım. Artık gelsin yaaa☺ne sancı var ne kasilma ne olacak bakalim

Canım bnm de dilimin üstü dümdüz olmuş. Ciğer gibi de kıpkırmızı. Bebeğimle keyifle ilgilenemiyorum ya
Aynen aynen kasinarak olecegim diyorum esime. Dus falan almak onceden ise yarardi, simdi o da kar etmiyor

Kizlar bu arada benim bebegimin ilk tsh degeri cok yuksek cikmisti, internette yazanlari okuyunca cok moralim bozulmustu. Burda herkes dogum yapmak uzere ya da yeni dogum yaptigindan kimsenin morali bozulmasin diye bir sey soylememistim. Ama bugun yeniden tahlil yapildi ve cok sukur normal seviyelere dusmus.

Benimle ayni durumda olup 2. Tahlil gununu beklemenin zorluklarini ceken bir arkadas varsa, moralini bozmasin diye yaziyorum. Cogunlugu dusermis zaten

Kizlar dogum yaptim oglusumla evdeyiz darisi tum bekleyenlere....
hayırlı olsun canım yavrunu hayırlısıyla büyüt inşallah
rabbim yadımcın olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…