2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

kizlar sanirim benim sutum yeterli gelmiyor bende mama takviyesi yapiyorum!insallah sutum kesilmez!doktor her 3 saate bir emzir dedi.ama oyle guzel uyuyorki,bende aglamaya basladiginda veriyorum zaten 4 saati gecmiyor!siz saati nasil ayarliyorsunuz?yoksa aglayincami mama veriyor yada emziriyorsunuz?

Kizlar anca firsat bulup yazabiliyorum kusura bakmayin :emir_bebek: ayin 29'unda oglen 12 gibi suyum geldi biliyorsunuz, gece 12'ye kadar ara ara nst'ye baglanarak sanci ve acilma bekledik ama cok yavas ilerledi o surec, sadece 2,5 cm acilmam oldu:KK43: doktorum da daha fazla beklemek istemeyip, gece 12'de suni sanci vermeye basladi.

Sabah 4 civari epiduralim takildi, o saate kadar sanci cektim anlayacaginiz :KK17: 6:30 gibi doktorum geldi, 7 gibi dogumhaneye alicam seni, ne kadar hizli doguracagin sana kalmis dedi, 7:30 da bebegim kucagimdaydi :KK15:

Sabaha kadar cok cektim, basta epidural de cok fazla uyusturmadi cunku ilave ilac verdiler falan ama hepsi gecti simdi :KK200: normal dogumdan korkan arkadaslar korkmasinlar, inanin bebegi kucaginiza alinca hepsi geciyor :emir_bebek:

Bu arada o kafayla, soz verdigim gibi herkese dua ettim :KK49: insallah kabul olur, herkes saglikla bebegine kavusur :KK200::nazar:

Opuyorum hepinizi:KK15:

kizlar sanirim benim sutum yeterli gelmiyor bende mama takviyesi yapiyorum!insallah sutum kesilmez!doktor her 3 saate bir emzir dedi.ama oyle guzel uyuyorki,bende aglamaya basladiginda veriyorum zaten 4 saati gecmiyor!siz saati nasil ayarliyorsunuz?yoksa aglayincami mama veriyor yada emziriyorsunuz?
Canim ben her gik dediginde veriyorum simdilik. Cok yorucu biliyorum ama sut ancak boyle artiyor malum

Canim ben her gik dediginde veriyorum simdilik. Cok yorucu biliyorum ama sut ancak boyle artiyor malum
benim istahimda yok,yemek yiyemiyorum,ve uyandiginda gogusume yaklasyiriyorum agzina aliyor tekrsr uyuyor!doktor oyle oldugunda vucuduna dokun hatta kiyafetlerini cikar dedi vucudu uyarilinca emer diye,bende hasta falan!olur diye kiyafetini cikarmiyorum.insallah emer!yogun bakimda mamaya alismis zor oluyor!olmazsa sut pompasiyle biberona koyup vermeyi planliyorum

benim istahimda yok,yemek yiyemiyorum,ve uyandiginda gogusume yaklasyiriyorum agzina aliyor tekrsr uyuyor!doktor oyle oldugunda vucuduna dokun hatta kiyafetlerini cikar dedi vucudu uyarilinca emer diye,bende hasta falan!olur diye kiyafetini cikarmiyorum.insallah emer!yogun bakimda mamaya alismis zor oluyor!olmazsa sut pompasiyle biberona koyup vermeyi planliyorum
Usutmez korkma havalar sicak. Benimki de uyuyor ben baya soyuyorum uyandiramazsam. Sonucta sut emmesi usutmesinden daha onemli, usutse de sutun sayesinde atlatir zaten. Cenesinin altini da sev uyuyakalinca, uyaniyorlar oyle de

37.hafta bebegin gelisimini tamamladigi hafta ve erken dogum diye tabir edilmiyor!2500kilo normal ama dogduktan sonra kilo kaybediyorlar ilk gunlerde benim oglum 2770 dogudu hastaneden ciktigimizda 2540di!sen doktorlara guven onlar elinden geleni yapiyorlar!korkma sakin ol!bende cok paniktim ama alisiyor insan!hayirli dogumlar.
Haklisin ama öyle bi korkuttular ki yok iste haftasından geride diye insan olur olmaz korkuyor . Benim kardeşimde geçen hafta doğum yaptı o da 35. Haftasında sezeryan doğum yaptı . Bebegin küçük olmasını bahane ettiler . Şuan da bebeği sağlıklı fakat kuvezde yatıyor allah şifa versin . Oda Çok üzgün kendisi evde bebek hastanede çok üzgün . Dualarımız onunla olsun İnşaAllah . Kardeşimi duyunca benim bebegimde küçük acaba sezeryan yaparlar mi diye kuşku kaldı içimde

arkadaşlar bende perşembe sabahı doğumumu gerçekleştirdim.kızım şu anda yanımda uyanmaya çalışıyor.darısı doğumu bekleyen tüm arkadaşlarımın başına inşallah.
cnmmm çkk sevindim hayırlı olsunn Allah analı babalı büyütsün yavrunu ne güzel kavuştun bebişine.bn daha doğuramadım çkk stres oluyorum artıkk gelsin bebişimm

Kızlar nisanim geldi, dün çatı olmuştum bugün nisan geldi doğum ne zaman olur sizce çok heyecanliymn
Hayirlisi canim dogum olursa haber ver ilk cocugumda nisan geldigi gun dogum yapmistim ama bu defa lekeli akintinin ustunden sekiz gun gecti bende tik yok.ins benim ilki gibi olur da bugun yarin hayirlisiyla kucagina alirsin

Kızlar nisanim geldi, dün çatı olmuştum bugün nisan geldi doğum ne zaman olur sizce çok heyecanliymn
Nisan gelince hastaneye gitmek gerekmiyor mu . Hem belki çatı muayenesinden kaynaklı bi akıntı olabilir . Doktorunun numarası falan yok mu en iyisi onu araman senin için daha faydalı olur .. İnşaAllah hayırlı doğum yaparsın allah yardımcın olsun .. :KK51:

X