2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Merhaba kizlar

Bende son bi kac gundur kasilmalarim artti
Bel agrilarim var ama duzensiz
Dogumum yaklasmis ola bilirmi acabao_O

cnmmm çkk sevindim hayırlı olsunn Allah analı babalı büyütsün yavrunu ne güzel kavuştun bebişine.bn daha doğuramadım çkk stres oluyorum artıkk gelsin bebişimm
Allah yardıncın olsun canım çok az kaldı bir tık daha sabır sonra Allahın izni ile hep yanında olacak tatlı bebişin

Telaş yapma canım benim de var kaşıntı karnının büyüyerek catlamasindan kaynaklanıyor . Sivilceye gelirsek son haftalarda normal . Şöyle anlatayım benim doktordan duyduğum kadarıyla karnım üst tabakası inceliyor ve içerdeki amnion sıvısı alerji yapıyor . Bunda :KK66:korkulacak hic bi şey yok . Çoğu bayanlarda oluyor . :KK54: doğumdan sonra hepsi geçecek merak etme ..
canım çok saol bilgi için.benim çatlak yok henüzde kaşıdıktan sonra sivilce oluşuyor ama çok aşırı değil şuan gecede uyudum aşırı rahatsız etmedi arada kaşntı oluyor.dediğin gibi alerjik bir durum oabilir.bakalım yarın dktora kntrolüm var ne diyecek.

Bisey soracaktimda 2 haftadir vajinamin sol tarafi agriyor icim degil boyle bir sorunu olan varmi yarin doktoruma sorarim ama ne oldugunu merak ediyorum

Allah yardıncın olsun canım çok az kaldı bir tık daha sabır sonra Allahın izni ile hep yanında olacak tatlı bebişin
inşşş cnm yarın kontrol var bakalım belli olcak gidişat ama dünden beri kasılmalar çkkk arttı ağrı yk ama sürekli kasıkma var bakalım hayırlısı

kızlarrr yarın kontolüm varr nasıl bir yol izleyeceğimiz belli olcak dua edin bana nolur açılma gerçekleşmiş olsun herşey yolunda gitsinde oğluşumu alayım kucağıma hayırlısıyla

kızlarrr yarın kontolüm varr nasıl bir yol izleyeceğimiz belli olcak dua edin bana nolur açılma gerçekleşmiş olsun herşey yolunda gitsinde oğluşumu alayım kucağıma hayırlısıyla
hadi hayirlisi cnm Allah gonlune gore versin insallah hayirli dogumlar olsun

X