2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Merhaba kızlar, benim melegimi kucagıma almaya daha 4,5 haftamız var. Simdilik her sey normal gorunuyor. Haftaya catı muayenesi yapılacak. Biraz tırsıyorum valla. Ya catın dar normal olmaz derse diye , cunku kendimi normal dogum icin acayip motive ettim. Birde odemden patlamak uzereyim. Ayaklarım fırıncı kuregi gibi oldu resmen:KK43:
tatlım şartlama kendini bende senin gibiydim hep normal doğuma şartlamıştım sezeryan olmaya bi sebep çıkıcak diye ödüm kopuyodu ama burda normal diye doğuma gidip olumsuz gelişmelerden dolayı sezeryan sayesinde bebeği ve kendi sağlıkla doğumdan çıkan arkadaşları gördükçe düşüncelerim değişti.artık bebeğim ve benim için hangisi sağlıklı ve hayırlı olacaksa o olsun diyorum.doktoruma da güveniyorum keyfi sezeryancılardan değil onun için önce Allaha sonra doktorumuza emanet en hayırlısı olsun inşallah

canım günün yaklaşmış strese girmen normal ama ben daha 10 günü olupta gelsin artık diyenleri gördüm.bu biraz bencillik bence.sende edişelenme bence daha vaktin var nomal süreden bir 10 gün daha var. hayırlısıyla sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah.

Mucizem haklısın biraz sabırsız davranıyorum dün gece okudum mesajini ve çok haklı buldum seni zaman geçtikçe bencillesmis körermisim ben bir zamanlar rabbime evlat diye yakarirken şimdi kendim istemiş su zamanda gelsin artık demişim ınan mesajın öyle dank etti ki bana şükürler olsun rabbime bir kez daha sabiri verdi bana senin mesajın sayende çok teşekkür ederim canım gözümü açtın

canım günün yaklaşmış strese girmen normal ama ben daha 10 günü olupta gelsin artık diyenleri gördüm.bu biraz bencillik bence.sende edişelenme bence daha vaktin var nomal süreden bir 10 gün daha var. hayırlısıyla sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah.
bn gününü doldurduğu için mutluyum aslında çk şükür inşş tam gününde gelirde bekletmez çok beni oğluşum,çünkü sıcaklara dayanmak çk zorlaştı göbeğimde ağırlık yapıyo

Evet canim cok sukur ki sag salim atlattik darisi dogumu bekleyen arkadaslara.
Benim kiscede gece ayakta gunduz uyuyo :)
Canım sen ve kızın nasılsınız iyi mi sağlığınız sıhhatiniz, çok seviniyorum senin adına, darısı bizim başımıza inşallah uykusuz geceler olsa bile. ne güzeldir o melek şimdi. benim içinde öp meleğini canım :)

Canım sen ve kızın nasılsınız iyi mi sağlığınız sıhhatiniz, çok seviniyorum senin adına, darısı bizim başımıza inşallah uykusuz geceler olsa bile. ne güzeldir o melek şimdi. benim içinde öp meleğini canım :)

Cok sukur iyiyiz teyzesi buyuyoruz her gecen gun :KK66:
amin canim ya insallah sende melegine kavusur opup koklarsin mucize gibi bisi cunku :)
operim teyzesi simdi uyuyor gunduz uyuyo gece ayaktayiz.
bu arada siz nasilsiniz bebisimiz nasil?

Sevgili arkadaşlarım benim dün kontrolüm vardı . 10 gün önceki kontrolumde kafası doğum kanalına girmiş ve normalden aşağıda demişti. Dünkü kontrolde yine aşağıda kafası dedi suyu azalmış dedi ve plesentası yaşlanmış dedi. Plesenta o kadar sorun değilde suyu oldukça azalmış dedi. Pazartesi yatışım olacak sunni sancıyla doğurtucak. Dualarınızı eksik etmeyin benimde dualarım hep sizlerle bu mübarek cuma gününde. Çok tedirğinim bi tuhaf hissediyorum kendimi hem seviniyorum bi o kadarda değişik duygular içindeyim :oops:

Sevgili arkadaşlarım benim dün kontrolüm vardı . 10 gün önceki kontrolumde kafası doğum kanalına girmiş ve normalden aşağıda demişti. Dünkü kontrolde yine aşağıda kafası dedi suyu azalmış dedi ve plesentası yaşlanmış dedi. Plesenta o kadar sorun değilde suyu oldukça azalmış dedi. Pazartesi yatışım olacak sunni sancıyla doğurtucak. Dualarınızı eksik etmeyin benimde dualarım hep sizlerle bu mübarek cuma gününde. Çok tedirğinim bi tuhaf hissediyorum kendimi hem seviniyorum bi o kadarda değişik duygular içindeyim :oops:

Canim benim insallah sag salim kucagina alirsin melegini dualarimiz seninle :KK66:

Allah razı olsun sizlerden. Ya simdi esimden bi haber aldım çok üzüldüm . Eşim mağaza müdürü olarak çalışıyor bi marketler zincirinde. Yardımcısı hırsızlık yaptı malesef defalarca eşimde tesbit etti ve çıkardılar işten . çokta severdi yardımcısını ama hırsızlık bu göz yumulmuyor işte. şimdide bölge müdürü marketlerin patronlarına yaranmak için eşimi harcamaya çalışıyo. daha önceden eşim başka firmada uzun yıllar bölge müdürlügüde yapmıştı. çok stresli diye artık yapmıyor. bu firmaya girdikten iki ay sonra bölge müdürlüğü teklifi geldi kabul etmedi eşim. yeni bilge müdürüde biliyo esimin teklif alıp kabul etmediğini iş tecrubesini v.s. ama size sunu söyleyim bazıları insan gibi görunuyor ama çok hak yiyorlar. simdi o kişi patronlara ne dediyse artık yardımcısının hırsız olmasından eşim sorumluymuş bu nebiçin bir anlayıştır arkadaşlar bana bi anlatın ne olur. öyle canım sıkkınki anlatamam. şimdi eşime demişlerki seni reyon elemanı olarak başka subeye transfer edicez. Allah a havale ediyorum onları. hamile oldugumu bugun yarın dogumum olacagınıda biliyo o bolge muduru. Sizlerinde kafasını sisirdimse affedin anlatacak kimsemde yok sizinle paylaşmak iltedim sadece..:KK42:

Merhaba sevgili hamişler bn rahim enfeksiyonu geçirerek erken doğum yaptım şuan da bebişim 23 günlük allah hepinizin yardımcısı olsun :KK15:

canım benim öncelikle pazartesi için hayırlısıyla sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah.Allah hepimizin yardımcısı olsun.diğer konuya gelince maalesef iş hayatında hele de özel sektörde öyle adi insanlar var ki öyle kolay hak yiyolarki Allah onları bildiği gibi yapsın.Bide kendinden bilgili tecrübeli becerikli rakip olabilecek birileri varsa etraflarında hiç gözünün yaşına bakmıyolar.sen sıkma canını hayırlısıyla 2 gün sonra bebeğine kavuşucaksın.bi kapı kapanır başkası açılır ben inanıyorum kalbi temiz haksızlığa uğrayan insanların karşısına hep daha hayırlıları çıkar

Merhaba sevgili hamişler bn rahim enfeksiyonu geçirerek erken doğum yaptım şuan da bebişim 23 günlük allah hepinizin yardımcısı olsun :KK15:
hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün:nazar:.daha önceden bi enfeksiyon sorunun varmıydı nasıl gelişti durum normalmi sezeryanmı oldu bizede tecrübe olsun

Cok sukur iyiyiz teyzesi buyuyoruz her gecen gun :KK66:
amin canim ya insallah sende melegine kavusur opup koklarsin mucize gibi bisi cunku :)
operim teyzesi simdi uyuyor gunduz uyuyo gece ayaktayiz.
bu arada siz nasilsiniz bebisimiz nasil?
ben de iyiyim canım, arada kramplarım oluyor gece arada, artık karnımda büyüdü baya, bebeğimde bir haftadır çok hareketli önceden böyle değildi :) tabi daha mutlu oluyorum onu hissettikçe. bebeğimin kilosu biraz önden gidiyor, boyu normal. inşallah sağ sağlim doğarlar. senin anne karnındayken de bebeğin geceleri hareketli miydi, doğuncada aynı olur diyorlarda. ben geceleyin saat 4 gibi uyanıyorum onun haricinde uyuya biliyorum gece boyunca çok şükür sıcak bile olsa.

36+1 cnm korkularımı biraz da olsa bastırmaya çalışıyorum doğum korkusu sarmıştı bir anda inşallah kolayca atlatırız bizde.. Allahım bebişine uzun ömürler versin cnm sağlıklı huzurlu güzel günleriniz olsun inşallah :)
tesekkurler canim!korkma eger gelecekse geliyorlar zaten!36yi gecmissin kaygilanma! benim oglum kendi basina soluk aliyordu,emiyordu,herhangi birseye bagli degildi yani,2gun yogun bakimda kaldi dogum!esnasinda cok su icmis onun disinda hersey normaldi simdide evdeyiz sukur!bol bol dinlen ihtiyacin olmadikca yat!Hersey guzel olacak

Mucizem haklısın biraz sabırsız davranıyorum dün gece okudum mesajini ve çok haklı buldum seni zaman geçtikçe bencillesmis körermisim ben bir zamanlar rabbime evlat diye yakarirken şimdi kendim istemiş su zamanda gelsin artık demişim ınan mesajın öyle dank etti ki bana şükürler olsun rabbime bir kez daha sabiri verdi bana senin mesajın sayende çok teşekkür ederim canım gözümü açtın
Canım benimde tam anlatmak isediğim buydu ve asıl ben sana teşekkür ederim yazdıklarımı anlayıp hak verdiğin için.Allah evlatlarımızı bize bağışlar inşallah

X