2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Canım inşallah bebeğini sağlıcakla alırsın kucağına Allah yardımcın olsun.

kizlar aslinda temmuz annesi olacaktim ama benim kiz gelmeyince agustos annesi olcam bende insallah bugun 40 haftam doldu ama hicbir dogum belirtim yok masaallah agustos anneleinin cogu dogurmus tebrik ederim bebeginizi gule gule buyutun insallah darisi basima

Hepimize canım inşallah bizde 40. Haftayı bekliyoruz

Evet c

Bi şey sormak istiyorum size .. ben 37. Haftama yeni girdim bundan 10 gün önce kadar bana gittiğim özel hastane bana erken doğum riskin var bebek rahime inmiş dedi ayrıca sunu da belirteyim benim hamileliğim pek de kolay geçmedi . Böbregimde tas var ve sürekli enfeksiyon uretiyor bu yüzden sürekli bi sıkıntılar içinde hamilelik geçiriyorum . İki defa hastanede yattım riskli gebelik yüzünden . Neyse asil konumuza gelelim , bebek 2 hafta geride dediler 2 kilo 100 gram di . Eger doğum baslarsa seni sezeryan yapacağız dediler bende nedeni ni sorunca bebegin daha küçük vede bebeğin kafa tasi gelişmemis olabilir bu yüzden rahimden geçerken sıkıntı olup beyin kanaması geçirebilir dediler . Bende 10 gün boyunca yattım sürekli doğum başlamaması için sürekli dua ettik . 10 gün sonunda tekrar doktora gittik bu sefer devlet hastanesine gittim bana bebek 2 500 kilo olmuş artik doğum yapsan bi sıkıntı olmaz erken doğumu atlattım artik suyun gelince en ufak san cin olursa mutlaka gel dediler . Sence ben hangisine inanmalıyım bana bi fikir verirseniz sevinirim ..

Kızlar bi bakın hele çatı muayenesi oldum birkac saat önce ve su akar gibi islaklik vardı muayene sonrası şimdide bebeğim hareket etmiyor moralim ok bozuk birşeyler diyin en ihtiyacmn olduğu zaman suan

Kızlar bi bakın hele çatı muayenesi oldum birkac saat önce ve su akar gibi islaklik vardı muayene sonrası şimdide bebeğim hareket etmiyor moralim ok bozuk birşeyler diyin en ihtiyacmn olduğu zaman suan
canim cati muayenesinden sonra su geliyor bu cok normal hatta cok az kanda gelebilir korkma!2-3 bardak su ic yada soguk sut sol tarafina yat 1 saat icinde hareket eder!

insallah kolaylikla atlatirsin canim!Allah kolay dogumlar versin dualarimiz seninle!

Allaha havale et herkes yaptigini bulur!Hayirli dogumlar insallah!kafani yorma is olacaga varir

canım ben olmadım ama çatı muayenesi olan arkadaşlardan duyduğum kadarıyla hafif kanama veya akıntı olabiliyormuş ama tabi su gibiyse amniyon sıvısıda olabilir.ne kadar aktı? bebeğin hareketlerini ne zamandan beridir hissetmiyosun? çünkü benim bebeğimde her zaman hareket etmiyor normal bu ama tabi bebeğine iyi sen tanırsın.çok endişelenşyorsan acile falan git bir kalbini dinle rahatlarsın.

37.hafta bebegin gelisimini tamamladigi hafta ve erken dogum diye tabir edilmiyor!2500kilo normal ama dogduktan sonra kilo kaybediyorlar ilk gunlerde benim oglum 2770 dogudu hastaneden ciktigimizda 2540di!sen doktorlara guven onlar elinden geleni yapiyorlar!korkma sakin ol!bende cok paniktim ama alisiyor insan!hayirli dogumlar.

Canım sıvı o kadar aşırı değildi doğum yakın herhalde

arkadaşlar bende perşembe sabahı doğumumu gerçekleştirdim.kızım şu anda yanımda uyanmaya çalışıyor.darısı doğumu bekleyen tüm arkadaşlarımın başına inşallah.
hayirli olsun canim Allah anali babali buyutsun!evdemisiniz dogumun nasildi?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…