2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Canım gçmiş olsun.çok şükür ki önemli bir şey yok.Allah hepimizin yadımcısı olsun.

canım benimde birkaç gündür sişlik var daha çok ayaklarımda ama çok aşırı değil.sanırım doğum yaklaştıkça ödem oluşabiliyor.çünkü bugün kontrolüm vardı tansiyomun normal çıktı.doktorda olabilir dedi.

Arkadaşlar genel olarak yazmak istiyorum.bazı arkadaşlar bebişleri için artık doğsun biran önce gelsin artık falan yazıyorlar üstelik çoğunun günleri geçmemiş bile.tabiki herkes bebeğini kucağına almak görmek ister bir an önce ama herşeyin bir vakti var onlarında gelişimini tamamlayacağı tarih belli ekstra bir durumda doğumun erken başlaması başka.henüz zaman varken bunu söylemek hem allahın hemde bebeklerin gücüne gider diye düşünüyorum.ben şahsen kıyamıyorum ne kadar gelişimini tamamlarsa o kadar iyi bence.O yüzden erken gelsin falan değil hayırlısıyla ve sağlıcakla doğsun bebekler diyorum.bu benim fikrim ve bazı annelerin yaşadıklarını, sorunlarını okuyunca bunu diyenlere çok kızıyorum.dediğim gibi herşeyden önce sağlık ve hayırlı bir doğum gelir.Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı doğumlar nasip etsin.

çkk geçmişş olsn cnm Allah bidaha yaşatmasın

günü yaklaşıp hiç belirti olmayıncada strese giriyo insan.bn şuan öyleyim ne sancı var be ağrı nişanım gelmedi suyum gelmedi.sabırsızlanıyor insan

günü yaklaşıp hiç belirti olmayıncada strese giriyo insan.bn şuan öyleyim ne sancı var be ağrı nişanım gelmedi suyum gelmedi.sabırsızlanıyor insan
canım günün yaklaşmış strese girmen normal ama ben daha 10 günü olupta gelsin artık diyenleri gördüm.bu biraz bencillik bence.sende edişelenme bence daha vaktin var nomal süreden bir 10 gün daha var. hayırlısıyla sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah.

Ne kadar dogrudur bilmem ama bir arkadasim bana dediki rahat dogum yapmam icin hurma ve ananas ye hemen dogurursun demisti demekten bisey cikmaz hergun yiyin bakalim
2 gundur yiyorum canim bugun belim acayip agriyordu kasilmalarimda oldu ama gecti malesef bidaha olmadi

amin cnm çok sağol inşallah hayırlısıyla atlatırız artık doğum hikayelerini falan okumayayım ben yoksa iyice korkacağım niye böyle oldum bilmiyorum
canim tam olarak kac haftaliksin?bende 36+2 dogum yaptim.korkma en 4 santimle 9 gun dogurmadim ustelik ne igne ne serum bursey vermediler oyle eve gonderdiler!

Son düzenleme:
o parmak olayi bendede vardi dogum yapinca gecti hemen!sag orta parmak once,sonra sol orta parmak en sonra sag bas parmak oyle oldu!dogumu yapar yapmaz gecti:)

Son düzenleme:
yeni dogum!yapan herkesin gozu aydin,bebisleriniz hosgeldi yeni dunyalarina!Allah hepimizin evladini anali babali buyutsun insallah!
bizde olusumu babasiyla eve getirdik bugun!kizlar babasi cok agladi,biraz oncede ben balkona cikmistim geri geldigimde bebegin yanindaki koltuga oturmus bu bir mucuze der gibi bakiyordu inanamiyor belli!bende ona belli etmemek icin mutfaga gecip agladim!benim hormonlarim cok degisken oldu

Merhaba kızlar, benim melegimi kucagıma almaya daha 4,5 haftamız var. Simdilik her sey normal gorunuyor. Haftaya catı muayenesi yapılacak. Biraz tırsıyorum valla. Ya catın dar normal olmaz derse diye , cunku kendimi normal dogum icin acayip motive ettim. Birde odemden patlamak uzereyim. Ayaklarım fırıncı kuregi gibi oldu resmen

canim tam olarak kac haftaliksin?bende 36+2 dogum yaptim.korkma en 4 santimle 9 gun dogurmadim ustelik ne igne ne serum bursey vermediler oyle eve gonderdiler!
36+1 cnm korkularımı biraz da olsa bastırmaya çalışıyorum doğum korkusu sarmıştı bir anda inşallah kolayca atlatırız bizde.. Allahım bebişine uzun ömürler versin cnm sağlıklı huzurlu güzel günleriniz olsun inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…