2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kizlaaaar biz dogduk, sabah 7:30'da. Biraz zor gecti surec ama hepsine deger. Oglum da ben de iyiyiz cok sukur darisi dogum yapmamis herkesin basina
canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah.normalmi sezeryanmı sürecin detaylarını müsait olduğunda bekliyoruz

aynen cnm inşallah dediğin gibi olur çok sağol içimi rahatlattın birazcık da olsa.

Benim sadece ayak ve ayak bileklerim sisti, zeytini bende yiyorum. Tatlı lor peyniri aldım kahvaltı için. Tamamen geçmiyor zaten, sadece birazcicikk iniyor.. Doğumdan birkaç hafta sonra eski haline geliyormuş maleseff...
Anladm canm korkmaya basladm sağ el yüzük parmagim bukunce hemen acamiyrm nedense korktum o yüzden sadece o parmagim .zeytin peynir de tuzlu diye yemiym dedim .dediğin gibi tamamen inmiyor bazi gün daha az sis oluyrm sadece .ama yurumemi birşey tutmami engelliyck kadar sisiyr .ınş biran önce hayirlisyla dogururuz

POWERHACK cnm nasip gidiyor bebisles sana bi sey sorcam ya bebisi nasil giydiriyosun havalar cok.sicak ben sadece citcitli.kisa kollu badi birde ayagina corap baska bir sey giydirmiyorun usumez dimi

Iyiyiz kuzum sen nasilsin senin nasil gidio annelik.
aynen kisa kollu citcitli zibin + eldiven okadar ayaklar ciplak valla yok usumez birtanem korkma sadece bulundugu ortama arada bak soguk olmasin uyudugunda hemen ustune ince battaniye at uyurken usur cunku

Ebet

İdrarında proteine baktırman lazım canım sende anladığı kadarı ile ödem olmuş tehlikeli olabiliyor

Bende ole yapiyorum.dedim sana bi sorayim:)
Annelik.coknguzel gecelrri uykumuz iki saatte bir kalkiyoruz ama deger yaa

Gülce hanımlar bir aksilik olmazsa 12 Ağustosta teşrif edecek ...
Ama biz memur ailesi olarak 15 ini istiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…