2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Canım bebek hareketleri sürekli var ağrı varken de var yani rahim kasılması ya da doğum sancısıyla alakali değil üşütmeden dolayi oluyor maalesef geçer inşallah
Aynen canım üşütmeden o zaman yoksa bebiş oynamazmış rahim kasılırken. Aynı üşütme ishal sancısı bende de var. Acil şifalar cnm

Aynen canım üşütmeden o zaman yoksa bebiş oynamazmış rahim kasılırken. Aynı üşütme ishal sancısı bende de var. Acil şifalar cnm

Canim bezi hugiues mi aldin?
ben de ilk pahali die ondan aldim kizimi popisini bir pisirdi ki sorma
sonra hemen molfixe gectik ve sudocream kullandik pisik misik kalmamis

yorgun_86 kuzum eve gecmissiniz cok sevindim eve gecince bir ohh cekiorsun kesin sende bir ohh cekmissindir hastanede yatmak zor ya allah kimseyi dusurmesin.

Selam kizlar . Sayfalar çok ilerlemiş ancak bitirdim :) doğum yapan birkaç arkadaş daha olmuş hayırlı ugurlu olsun Allah hayırlı evlat eylesin sağlıkla büyüsün ler inşallah . Bende artık dogsun bebeğim istiyorum ama yok daha gelmicek sanırım hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle ,bekleyen herkes bebegine kavuşur inşallah bende dahil

Merhaba arkadaşlar iyi dileklerini için çok teşekkür ederim inşallah hepiniz de sağlıcakla bebeklerinin Kucağı niza alirsiniz

Kızlar daha öncede sormuştum ama dönen olmadııı plats topuna ne zaman başladınız nasıl hareketler yaptınız faydası oldumu bilgi verirmisiniz

Kızlar daha öncede sormuştum ama dönen olmadııı plats topuna ne zaman başladınız nasıl hareketler yaptınız faydası oldumu bilgi verirmisiniz

Bence simdiye kadar kullanmadiysan simdide kullanma cunku ebem hamileligimin 28.haftasinda basla demisti ama ben kullanmadim

midia .!.:
Dr ne diyecek acaba canim sorarsan bana da yazarmisin
Canim konustum simdi doktorumla, o kasilmalar normal ve olacaktir dedi. Kasilmalar sancili olursa dogum basladi demekmis [/QUOTE]
Tesekkur ederim canim Allah saglikla bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…