2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Canım benim çok üzüldüm. Son günlerimiz sıkıntılı en zor günlermişn ama kasık ağrın var ve adet sancısı gibiyse rahim kasılmaları olabilir. Şuna dikkat et o kasık ağrılarının sıklığına ve bebiş o zaman hareket ediyor mu diye dikkat et çünkü rahim kasılmalarında bebiş hareketini kesermiş. Çok geçmiş olsun tatlım inşllh sadece gaz sancısıdır.

Valla islak pamuk mendil.kullaniyorum ben bi sikinti olmadi daha 6 gunluguz ama
Maşallah cnm 6 gün olduysa zaten alışmıştır. Bende direk yenidoğan ıslak mendil kullanmayı düşünüyorum. Arkadaşım pamuk su kullan dedi ama. Sonuçta yenidoğan yazıyor üstünde. Huggies aldım. Çok sağol cnm.

Kizlar selam, dogum yapmadan ne kadar once bebegin hareketleri azaliyor bilen var mi? Benimki az oynuyor da 2 gundur falan

Kizlar selam, dogum yapmadan ne kadar once bebegin hareketleri azaliyor bilen var mi? Benimki az oynuyor da 2 gundur falan
Benim de iki uc gundur az oynuyor sabah ac karnina sadece iyi hareket ediyor sonra kendini topluyor bir yere hareket edecek yeri yok sanki sanirim yakin gibi hayirlisi bakalim :)

Canım bebek hareketleri sürekli var ağrı varken de var yani rahim kasılması ya da doğum sancısıyla alakali değil üşütmeden dolayi oluyor maalesef geçer inşallah

Benim de iki uc gundur az oynuyor sabah ac karnina sadece iyi hareket ediyor sonra kendini topluyor bir yere hareket edecek yeri yok sanki sanirim yakin gibi hayirlisi bakalim :)
Bende hafif kasilma gibi seyler de oluyor, gecene kadar bebek oynamiyor. Pekiii kasilmalar basladiktan ne kadar sonra dogum basliyor

Bende hafif kasilma gibi seyler de oluyor, gecene kadar bebek oynamiyor. Pekiii kasilmalar basladiktan ne kadar sonra dogum basliyor
Adet agrisi gibi agrinda varsa ihmal etme dr a git canim ben daha dogum yapmadim ama gobegim falan indi asagiya birde 34. Haftada erken dogum tedavisi gordum 1.5 cm acikligim vardi nst baglarlar sana eger sanci cikarsa acikliga bakarlar sanirim saatte 1 cm aciliyor 10 saatte dogum oluyor diye biliyorum yalanci sanci degilse allah yardimcimiz olsun tek avazda kurtarsin amin :)

Canim bende sanci yok sadece karnim kasiliyor, yarim dk-1 dk gibi bir sure sonra geciyor kendiliginden

[QUOTE="midia, post: 41906251, member: 1369pazartesi girmistim canim, yarin tekrar [/QUOTE]
Dr ne diyecek acaba canim sorarsan bana da yazarmisin

Kızlar doğum iznine çıktım Korkuteline (yaylaya) geldim bir hafta kalacağım

Benim ki de unibaby islak pamuk.havlu yaziyor ustunde ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…