2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Tşk ederim canım, Allah razı olsun. Bu arada 35 . Haftama girdim bi sıkıntı yapar mıymış acaba ben de?
Cnm eşimin dediği protein kaçağı diyebilmek için 200 ün üstünde olması lazım gebelikte bu değerin biraz yüksek olması normal bir durumdur. 170 kaçak sayılmaz sıkıntı olmaz diyor. Rica ederim.

Merhaba kızlar bende dün doğum yaptim benim bebegim de erken geldi hayatımıza paşam 2700 gr dünyaya sezeryan ile geldi allah diğer arkadaşlarımızı kurtarsin
Allah bağışlasın canım ama erken demişsin de erken bir hafta değil.küvezdemi kaldı bebeğin?inşallah senine bebeğinde sağlığı iyidir şuan.

Merhaba bebişlerini kucaklayan, kuzucuklarının yolunu gözleyen güzel anneler, ben de 21 Temmuz 00.07de kavuştum kızıma çok şükür :)) Allah'ım bekleyen bütün annelere yavrucuklarına sağ salim kavuşmayı nasip etsin inşallah :KK200::nazar:
hayırlı uğurlu olsun cnm Allah analı babalı büyütsün kızını.bizim doğum tarihleri aynı sen ne güzel sağ salim almışın kızını kucağına..bn hala bekliyorum benm oğluşun gelmeye pek niyeti yok sanırım

Merhaba kızlar bende dün doğum yaptim benim bebegim de erken geldi hayatımıza paşam 2700 gr dünyaya sezeryan ile geldi allah diğer arkadaşlarımızı kurtarsin
hayırlı olsun cnmmm Allah analı babalı büyütsün oğlunu ne güzel erken almışsın kucağına keşke benm oğluşumda gelse yaa bekliyorum ama tıkk yokkk

Kızlar ilk 1 ay pamuk ve sıcak su ile altını temizleyin bebişin diyorlar. Şart mı yeni doğan ıslak mendilleri kafi olmaz mı?

Hayırlısı canım, ben de %100 doğal doğum için gerekli herşeyi yapıp sezeyanın s'sini düşünmezken normal doğum diye yattığım hastaneden bebeğimin kalp atışları her sancıyla birlikte düştüğü için zorunlu sezeryanla çıktım.. Hakkımızda Hayırlısı buymuş tatlım sağlıkla kucağımıza aldık ya dikişler unutulur, ağrılar geçer, sütler gelir, güzel güzel büyürler inşallah Hoppa
İnşallah güzelim Ama bildiğin trawma yaşadık.

Aynen öyle canım. Adanadayım kah klima açıyorum kah kapatıyorum yatak odasında vantilatörle uyuyorum derken üşütüyorum. Göğsümün altından giriyor sancım ama kasığıma inmiyor göbegimin ortasında bitiyor. Ordan anladım rahim kasılması olmadığımı tabi birde tuvaletten :)
Aynen canım benimde öyle oldu göğüs altindan kramp girmeyle başladı ama ben kasık ağrısı da çekiyorum adet sancısı gibi 2 günü geçti hala ağrım geçmedi geceden beri de sağ alt tarafa yerleşti ağrı hiç geçmiyor hareket etsem canım acıyor saat 6 oldu ama ben bu saati sabaha kadar nasil yaptim gel bide bana sor :KK43:

Merhaba bebişlerini kucaklayan, kuzucuklarının yolunu gözleyen güzel anneler, ben de 21 Temmuz 00.07de kavuştum kızıma çok şükür :)) Allah'ım bekleyen bütün annelere yavrucuklarına sağ salim kavuşmayı nasip etsin inşallah :KK200::nazar:
Canım benim hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı bir evlat olsun :)

kızlar hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün:nazar:

Tşk ederim canım, Allah razı olsun. Bu arada 35 . Haftama girdim bi sıkıntı yapar mıymış acaba ben de?

Banada sali gunu seker yuklemesi yapacaklar ins.bisey cikmaz korkudan 1 haftadir yesiklerime dikkat ediyorum bizde bugun 35+0 olduk hayirlisiyla bir dogursaydik

X