2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Bana da öyle geldi cıkası yok galiba :) bu hafta gelir belki

Allah razi olsun birtanem siz aglayin die paylasmadim aglamayin sakin vicdan azabi cekerim ama.
hersey nasip kismet normal icin Gittik sezeryan olduk donduk bosuna demio doktorlar dogum sekli heran degisebilir die.
Al bndende o kadar 9 ay doğal doğumu araştır gerekli herşeyi hazrla git sezeryan ol

Kızlar daha önce 24 saatlik idrarda protein testi yaptıran oldu mu? Ben yaptırdım da bugün 170 çıktı, referans aralığı da 0-150 gözüküyor. Yüksekliği nasıl acaba? Haftasonu olunca doktorla da görüşemedik. Bilen varsa cevaplarsanız sevinirim.

Hamile misin canim? Hamilelik sekeri var mi?

Al bndende o kadar 9 ay doğal doğumu araştır gerekli herşeyi hazrla git sezeryan ol

Hayırlısı canım, ben de %100 doğal doğum için gerekli herşeyi yapıp sezeyanın s'sini düşünmezken normal doğum diye yattığım hastaneden bebeğimin kalp atışları her sancıyla birlikte düştüğü için zorunlu sezeryanla çıktım.. Hakkımızda Hayırlısı buymuş tatlım sağlıkla kucağımıza aldık ya dikişler unutulur, ağrılar geçer, sütler gelir, güzel güzel büyürler inşallah

Bu haftalarda genelde çok oluyor sanırım benim gibi bir sürü kişi gitmiş hastaneye. Dikkat etmek gerek işte ama hava sicak diye daha fazla bunalıyoruz farketmeden de üşütüyoruz maalesef
Aynen öyle canım. Adanadayım kah klima açıyorum kah kapatıyorum yatak odasında vantilatörle uyuyorum derken üşütüyorum. Göğsümün altından giriyor sancım ama kasığıma inmiyor göbegimin ortasında bitiyor. Ordan anladım rahim kasılması olmadığımı tabi birde tuvaletten :)

Canım eşim doktor sordum ona normal dedi korkma

Ben şimdi 36+5im ama bugün doğsa yok demem :) sadece o sancı gözümde büyüyor o kadar :)
Bende oyle.diyordum.ama.eger sezeryan olacaksan ilk.ayildigindaki agrii ve ilk.ayaga kalkma cok.zor bennnu kadae beklemiyordum.ama.neyseki 2 gune geciyor korkutmayayim.sizi de cokmguzel.bir duygu kucagina almak emzirmek isteyen herkese yasatsin rabbim

Amin canim, senin de bebisini Allah anali babali buyutsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…