2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Bizim herseyimiz hazirdi bebek bekleniordu ki 1 ay kala ayarladik herseyi 25 g un kala geldi dusun.
ev temizligimi kendim yaptim esimin yardimiyla valla suan kv toparlio ama ben kalkip temizleyip siliorum insanin kendi temizligi gibi olmuyor

Bizim herseyimiz hazirdi bebek bekleniordu ki 1 ay kala ayarladik herseyi 25 g un kala geldi dusun.
ev temizligimi kendim yaptim esimin yardimiyla valla suan kv toparlio ama ben kalkip temizleyip siliorum insanin kendi temizligi gibi olmuyor
en güzelini yapmışsın canım benimde çoğu şey hazırda bebek şekeri gibi şeyler erteleyip durdum onlarıda halledelimde şaka maka 37. haftaya geldik vaktinde bile doğsa çok az kaldı artık

di mi canım zaman geçmezmiş gibi geliyor doğuracak zaman gelmiş çatmış bile. Aslında her anın kıymetini bilmeli. Bol bol öp kokla bebişini. Amin canım hakkımızda hayırlısı.

Selam kızlar. Hava çok sıcak diye 1 haftadır klimayi açıp yatıyorduk çok fena üşüttüm dün ishal ile birlikte sancım vardi reflor diye bi ilaç vermişti doktorum onu içtim akşam oldu yine gecmedi ama çok sancım vardı midemden başlayıp bütün karnımı sarıyordu kramp gibi aynı acıdan kivrandim hep gece oldu yine geçmedi ağrı kesici içtim o da fayda vermedi sabah 5 buçuk oldu hala evin içinde dolaniyordum sabah hastaneye gittim kendi doktorum izinli diye başka bir doktora girdim o da hiç ilgilenmedi ultrasonda bakti ve nst çekti sancı çıkmadı. Üşütmeden kaynaklı kramp giriyor hafif şeyler ye bir kaç gün sonra geçer dedi yolladi beni. Eşim ilaç verin bari kivraniyor dedi doktor gerek yok dedi yolladi ishal geçti ama hala sancım var yerimden kalkamiyorum

Canim ben de ishal olmustum gecen hafta, ayni dedigin gibi kramplar giriyordu, hatta dogurcam sanmistim. 2. Gun hafifledi agrilar sonra da gecti. Bence cok ilac icmemeye calis sonucta o da mideyi yorup rahatsiz edebilir gecmis olsun bu arada ben hala doguramadim kizlar 2 gune bir azar azar nisan da geldi ama benim oglanin icerde rahati yerinde galiba pazartesi kontrolum var bakalim ne dicek

İlaç içmek bende istemiyorum canım ama dayanilcak gibi değil birden giriyo olduğum yerde kalıyorum çok kötü bir şey. Nişan geldiyse gelir yakinda bebişin inşallah :) benim daha oğlumun gelmeye niyeti yok

İlaç içmek bende istemiyorum canım ama dayanilcak gibi değil birden giriyo olduğum yerde kalıyorum çok kötü bir şey. Nişan geldiyse gelir yakinda bebişin inşallah :) benim daha oğlumun gelmeye niyeti yok
Canim benim 1 haftadir geliyor nisanim, dedigim gibi azar azar kramplarin zamanini olc sen de, belki sancilarin baslamistir

Canim benim 1 haftadir geliyor nisanim, dedigim gibi azar azar kramplarin zamanini olc sen de, belki sancilarin baslamistir
Ölçtüm kuzum 15 dk arayla giriyor ve 20 30 saniye sürüyor ama bugün nstye girdim ne sancı ne kasılma yoktu çıkmadı ama ben hissediyorum hatta yerimde duramıyorum üşütmekten oluyor benimki demekki

Ölçtüm kuzum 15 dk arayla giriyor ve 20 30 saniye sürüyor ama bugün nstye girdim ne sancı ne kasılma yoktu çıkmadı ama ben hissediyorum hatta yerimde duramıyorum üşütmekten oluyor benimki demekki
Üşütmekten cnm aynı durum bende de var. Gaz sıkışması sancısı oluyor. İshal de buna eşlik ediyor

Üşütmekten cnm aynı durum bende de var. Gaz sıkışması sancısı oluyor. İshal de buna eşlik ediyor
Bu haftalarda genelde çok oluyor sanırım benim gibi bir sürü kişi gitmiş hastaneye. Dikkat etmek gerek işte ama hava sicak diye daha fazla bunalıyoruz farketmeden de üşütüyoruz maalesef

Ay hadi inşallah normal olur :) çatı muayenesi oldun mu
Evet canim oldum, yani doktor direk cati muayenesi dememisti ama burda okuduklarimdan sonra anladim oyle oldugunu 2. Keredir nisan geldigi gun dr kontrolum vardi, heralde eve donemeyiz dogururum diyordum ama doktor muayene edince 1 cm acilma var, nisanin da azar azar geliyor bence biraz daha zamanin var ama bu isler belli olmaz, dogurabilirsin de demisti (rahim cevresi dokularim gevsekmis yapi olarak, bu da dogumu hizlandirirmis) ama bunu pazartesi soylemisti Diyorum ya benimkinin cikasi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…