2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Ebe muayene etti benim elime kan gelmedi bukadar aciklik normal son ay dedi rahim acilmamis dedi nst de de sanci cok dusuktu ben anlamadim bence o nisandi dogum gorunmuyo dedi bu nisan degilmiydi degilse niye akintida kan vardi bi fikri olan varmi

Bende akşam gittim acile belimde ve kasigimdaki sancı çok arttı. Bebegimin suyu da az olduğu için beklemedim. Ama açılma yok nst de sancı var ama doğumluk değilmiş yallah eve ins hayırlısı olur.hakkimizda

Amin canim allah razi olsun.
36+4 tu tam ama yanliz ultrasonda 2 hafta onde cikiordu ki ultrason dogru soyluyormus ultrasonda tahmini dogum tarigi 22 temmuz diyordu doktor yok 10 agustos.
17 temmuzda aldim kucagima :)
Canım hayırlı olsun duygulandım okurken:KK42:karnın aşağı inmişmiydi peki

artik hepten uykularimi kaybettim,uyuyamiyorum!resmen uykuya hasret kaldim:KK43: bende artik dogsun diyenlerdenim. bugun 36 olduk Allahin izniyle ama bugun pek hareket etmedi diye morelim hepten bozuk!doppler var bende kalbini dinliyorum atiyor ama pek hareket etmiyor!acaba gercekten hareket edicek yerimi cok az yada cokmu tembelki!pazartesi olsaydi randevuda ne dicek bakim belki acilma olmustur biraz daha!

Bende akşam gittim acile belimde ve kasigimdaki sancı çok arttı. Bebegimin suyu da az olduğu için beklemedim. Ama açılma yok nst de sancı var ama doğumluk değilmiş yallah eve ins hayırlısı olur.hakkimizda
seninde az zamanin kalmis canim!artik gelsin diyenlerdenmisin benim gibi:)

POWERHACK POWERHACK doğum hikayeni okudum öncelikle geçmiş olsun canım,bende okuyunca hiç dayanamıyorum ağlıyorum hemen çok güzel bi duygu Allah bi ömür mutlu etsin sizi,hayırlısıyla darısı başımıza günler geçtikçe heyecan artıyo iyice

Zaten bugun 12 de randevu almistik bakalim doktor ne diyecej

kızlar hayırlısı hakkınızda zaman yaklaştıkça sırayla herkesde belirtiler başlıyo

sağol canım. Bebişin ve sen iyisindir inşallah. Allah sağlıkla sıhatle bize de nasip etsin Bebişlerimizi görmeyi.

Iyiyiz birtanem sagol allah razi olsun insallah canim gecio zaman ben doguramiycam yapamiycam derken dogurdum valla sizlerde yaparsiniz yeterki rabbim hakkinizda hayirlisi neyse onu versin normalse normal sezerysnsa sezeryan.
saglikla kavusunda gerisi bos

Canım hayırlı olsun duygulandım okurken:KK42:karnın aşağı inmişmiydi peki

Biz indi diye goruyorduk meger cokta inmemis inememis bebek kordon kisa imis ve kopma derecesine gelmis.
sagol canim benim gecti bitti ama simdi besiginde misil misil uyuyo

POWERHACK POWERHACK doğum hikayeni okudum öncelikle geçmiş olsun canım,bende okuyunca hiç dayanamıyorum ağlıyorum hemen çok güzel bi duygu Allah bi ömür mutlu etsin sizi,hayırlısıyla darısı başımıza günler geçtikçe heyecan artıyo iyice

Allah razi olsun canim benim aglama kiyamam size kiz dogum hikayemi paylasmak istemedim ama arkadaslar israr edince bende yazayim dedim :)
insallah sizler kolay dogum yapip guzelce kavusursunuz yavrunuza rabbim herseyin hayirlisi nasip etsin.
evet ya o son zamanlar heyecani bilirim.
bu arada insan anlio sanki doguracagini.
dogum sancisidan 1 gun once evi hafif toparladim esime 2 takim yedek is kiyafeti utuleyip astim ki yapmam yedek ogle :)
mutfagimi derledim toparladim dogumdan geldik ev derli toplu olmus oldu iste malum oluyor sanirim :)

Hastane veriyor bebegim ozelde.
Ben hastaneden cikana dek hasta bezi kullandim zaten ilk gun asiri pihtili kan gelio sonra pembeye donuo.
bak mesela ben suan gunluk ped kullaniorum sildikce peceteye acik pembe gelio cunku
Hasta kilotu şeklinde aldım bn çok da rahat ettim kızlar. Depend marka. Kimseye muhtaç kalmadan işini hallediyosun

cnmm m hayırlı olsunnn Allah analı babalı büyütsün çk sevindim kavuştun meleğine..bnde tık yk hala bekliyorum herkes aldı kucağına bebişini ne güzell bnd istiyorum artıkk gelsinn
Me kadar şanslısın. Bnde 40 haftayı beklesin isterdim :KK43: çok sağlıklı çok şükür ama planlarımızı değiştrdi küçük hanım :)

Allah razi olsun canim benim aglama kiyamam size kiz dogum hikayemi paylasmak istemedim ama arkadaslar israr edince bende yazayim dedim :)
insallah sizler kolay dogum yapip guzelce kavusursunuz yavrunuza rabbim herseyin hayirlisi nasip etsin.
evet ya o son zamanlar heyecani bilirim.
bu arada insan anlio sanki doguracagini.
dogum sancisidan 1 gun once evi hafif toparladim esime 2 takim yedek is kiyafeti utuleyip astim ki yapmam yedek ogle :)
mutfagimi derledim toparladim dogumdan geldik ev derli toplu olmus oldu iste malum oluyor sanirim :)
bende sizleri ve doğum belirtileri başlayanları gördükçe erteleyip durduğum bikaç işim var heran herşey olabilir diye telaş yapmaya başladım çarşamba doktor randevumuz var ozamana kadar herşeyi halledip kafam rahat beklemek istiyorum bebişi

Me kadar şanslısın. Bnde 40 haftayı beklesin isterdim :KK43: çok sağlıklı çok şükür ama planlarımızı değiştrdi küçük hanım :)
çk şükür sağlıklı sıhatli almışsın kucağına erkenci çıktı birazz senin kız.benmki gününü beklicek anlaşıldı bde bekliyorum sabırla.senin açılma flnda başlamıştı normal doğum gözüküyodu neden sezeryan oldu

X