2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Walla.cnm.saglik.ocagindan kanini olcturun dediler bizde hastaneye gittik olctuler soniclar icin aradilar hemennyatirmamiz lazim.dediler ve suan hastanedeyiz cok.zor ya 1 saatte bi emziriyorum.serum iciriyorum durmuyo agliyo cok.gerildim kimseyide almiyolar sadece annegelebiliyo dua edin ins yarina cikalim
Canim cok gecmis olsun, insallah kisa zamanda toparlar bebisin

Benide 5 te cagirdilar yani bugun verdik bakalim.topuk.kanini hayirlisiyla ama sarilik var dediler kan verdik bekliyoruz sonuclari saat 4 te ins cok.yuksek degildir yoksa hastaneye alacaklar
İnşallah çok yüksek değildir annesi. Kıyamam kuzulara. Allah sağlık sıhat versin size. Bana da sanki sağlık ocağı 5. Günü topuk kanı lazım demişti öyle hatırlıyorum.

Ins cnm ya moralimi yuksek tutmaya calisiyorum ama yavrum yazik ole isinda yatiyoo gordukce uzuluyorum
Canım onu bende yaşadım hiç üzme o kadar çabuk toparlanacakki hayırlısı ile bu geceyi atlat yeter.muhtemelen sütün çabuk inmedi aç kaldı biarz değilmi. düşmeye başlayınca birdaha düşer gider benim oğlumun 20 ye kadar yüksekmişti çok şükür hiçbirşey olmadı.ama o fototerapi cihazında oğlumda çok ağlamıştı sanırım korkuyorlar.inşallah çok çabuk sabah olur tatlım.Allah yardımcın olsun

Canım onu bende yaşadım hiç üzme o kadar çabuk toparlanacakki hayırlısı ile bu geceyi atlat yeter.muhtemelen sütün çabuk inmedi aç kaldı biarz değilmi. düşmeye başlayınca birdaha düşer gider benim oğlumun 20 ye kadar yüksekmişti çok şükür hiçbirşey olmadı.ama o fototerapi cihazında oğlumda çok ağlamıştı sanırım korkuyorlar.inşallah çok çabuk sabah olur tatlım.Allah
yardımcın olsun

Ins cabuk sabah olur da dusmus olur...aminn cumlemizin yardimcisi olsun ins

X