2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

aynen beimde bulantım devam canım benim bugün son iş günüm ben izine çıkıyorum benim doğum ayın 15 olcağı için tam 3 hafta önceden çıkmış sayılcam
Sezeryan mı olacaksın canım sen ? doktorun ona göre ayarladı demek ne güzel. ben de sezeryan olacaktım ama dr raporu normal doğuma göre ayarlamıştı. Ama şimdi normal doğuma döndük :)

Sezeryan mı olacaksın canım sen ? doktorun ona göre ayarladı demek ne güzel. ben de sezeryan olacaktım ama dr raporu normal doğuma göre ayarlamıştı. Ama şimdi normal doğuma döndük :)
bende ayın 1 ine kadar çalışır raporu almıştım ama bu hafta bozdurcam çok zorlanıyorum sezeryan olacağım

sağol ya hadi ya bilmiyorum ben üşütmüşüm galiba eşimde öyle bayramda memelekete gittim hava çarptı galibaa
Bazen dogum sancisiyla beraber mide bulantisi olabiliyormus diye duymustum :110: ishal de doguma yakin olabilirmis ama tabi usuttugun icin de olmus olabilir Hoppa ama her halukarda cok dikkat et kendine :KK68:

kızlar bişey sorucam doğum sonrası göbek sarkmaması için ne yapmayı düşünüyosunuz.ben hiç düşünmemiştim daha bugün geldi aklıma:KK57: korse ya da bi kumaşla sarma oluyomuş napmak lazım nasıl yapmak lazım fikri olan varmı:KK49:

kızlar bişey sorucam doğum sonrası göbek sarkmaması için ne yapmayı düşünüyosunuz.ben hiç düşünmemiştim daha bugün geldi aklıma:KK57: korse ya da bi kumaşla sarma oluyomuş napmak lazım nasıl yapmak lazım fikri olan varmı:KK49:
Canim annem geldi benim yanima dogum icin, dedi ki carsaf gibi bi seyle sarmak gerekiyormus

Selam kızlar hayırlı cumalar sonunda aranızdayım :) net paketim bitmişti giremiyordum aklım hep sizdeydi valla. Geriye dönüp yazılarınızı okusam çoook fazla yazılan olmuş telefondan giriyorum okuyamiyorum o yüzden :KK43: yenilerde doğum yapan oldu mu Visneli_Turtam ve yorgun_86 dan başka :)

POWERHACK POWERHACK bebisini op benim icin canim,bende cok heyecanliyim insallah bende,diger hamile arkadaslarimizda saglikli bir sekilde aliriz kucagimiza bebislerimizi! artik bende kucagima almak istiyorum saglikli sihhatli Insallah! o duyguyu cok merak ediyorum:KK200::KK51::emir_bebek:

Insallah canim alicaksinizn tabi omur boyu icerde kalmio vakti saatini beklio gelir ve geldiginde yasarsin bambaska bisi cunku tarif edilemez..

@Dreamelodi 216lik paket bir ay belki idare eder! bende 2 pijama takimi 1 sabahlik ic camasiri emzirm atleti 2 esofman sampuan sac kremi,losyon dis fircasi ve macunu gogus kremi koydum!ama sut pompasi dahaalmadim almalimiyim bilemedim![/QUOTE
benim hastanede bebekle alakalı herşey mevutmuş.sadece hastane çıkışı eve gelirken kıyafet ve birde kendim için kıyafet alacağım.onun dışında bir şey lazım değilmiş.süt pompasıda hastanede varmış.sen sordunmu canım belki ordada vardır boşuna alma yanına.

X