2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

ben çarşamba günü 35+0 iken gittim 2850 gr iyi dedi istedi zaman gelebilir artık sorun yok erken doğum diye bişey olmaz dedi dokturum
ne guzel artik dinlenir alisveris yapar bebeginin gelmesini beklersin canim!
ne bilim!ya korkuyorum iste bende 37 hafta bebegin gelmesinde sakinca yokmus ama 36 haftada bebek premature oluyormus! iki ara bir deredeyim! bu bebek resmen benimle oyun oynuyor:)))7 gun daha idare etseydi bari icim rahat olcakti.hem babasida haftaya gelcek!yoksa tek basina doguracam valla.

Gecmis olsun canim neyin var? Benimde bulantilarim oluyo ama asiri mide yanmasi var o tetikliyo
DÜN YEDİM HERŞEY ÇIKTI AŞIRI HALSİZLİK VARDI SABAHTAN BERİ AÇTIM BEBEK AÇ KALMASIN DİYE SERUM BAĞLADILAR CANIM İSHAL KUSMA SANCI İLE GİTTİK

DÜN YEDİM HERŞEY ÇIKTI AŞIRI HALSİZLİK VARDI SABAHTAN BERİ AÇTIM BEBEK AÇ KALMASIN DİYE SERUM BAĞLADILAR CANIM İSHAL KUSMA SANCI İLE GİTTİK
Aaa cok gecmis olsun yedigin biseyden mi oldu acaba bi de bazen kusma ishal dogum belirtisi derler bilir misin? Neyse hayirlisi ne ise o olsun simdi nasilsin peki daha iyisindir umarim

Aaa cok gecmis olsun yedigin biseyden mi oldu acaba bi de bazen kusma ishal dogum belirtisi derler bilir misin? Neyse hayirlisi ne ise o olsun simdi nasilsin peki daha iyisindir umarim
BİLMİYORUM CANIM SANCIM VARDI ŞİMDİ İYİYİM ALLAHA ŞÜKÜR BAYRAMDA HAVA DEĞİŞİMİNDEN OLDU GALİBA

yarin 36 hafta olcaz sizce simdi dogsa cokmu kucuk?yani erken dogum!yapan oldumu hic cevrenizde yada siz daha once yaptinizmi? kilosu pazartesi gunu 2650ydi cokmu kucuk?
canım sıkma canını birsürü miyadında doğduğu halde 2500 gr civarı doğan bebek var etrafımda.tabiki biraz daha beklese daha iyi ama beklemezse de 36. haftaya kadar geldi çok şükür annesi evelallah toparlanır hemen

Doğum yapan arkadaşların hepsine hayırlı uğurlu olsun. Allah analı, babalı, sağlıkla, güzel bahtla büyütmeyi nasip etsin. Doğumlar artınca ben de epey heyecanlandım. Ne büyük mutluluk...Darısı başımıza :)

tuhaf ama bnm de hala bulantılarım devam ediyor. Eskisi gibi olmasa da gunde ve ya bilemedin iki günde bir mutlaka kusuyorum. Napalım bebiş iyi olsun da. Hala işe gidiyorum. iki hafta daha gitmem gerekiyor ama son hafta gidemeyeceğim artık çok zor olmaya başladı çünkü. 1 hafta daha dayan diyorum kendime :) Evde olanlar size çok özeniyorum :)

tuhaf ama bnm de hala bulantılarım devam ediyor. Eskisi gibi olmasa da gunde ve ya bilemedin iki günde bir mutlaka kusuyorum. Napalım bebiş iyi olsun da. Hala işe gidiyorum. iki hafta daha gitmem gerekiyor ama son hafta gidemeyeceğim artık çok zor olmaya başladı çünkü. 1 hafta daha dayan diyorum kendime :) Evde olanlar size çok özeniyorum :)
aynen beimde bulantım devam canım benim bugün son iş günüm ben izine çıkıyorum benim doğum ayın 15 olcağı için tam 3 hafta önceden çıkmış sayılcam

Doğum yapan arkadaşların hepsine hayırlı uğurlu olsun. Allah analı, babalı, sağlıkla, güzel bahtla büyütmeyi nasip etsin. Doğumlar artınca ben de epey heyecanlandım. Ne büyük mutluluk...Darısı başımıza :)
Aynen bende doğum yapanları gördükçe heyecan mutluluk sabırsızlık ve tabi son günlerde stres olmaya başladım hayırlısıyla hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız

Herkese günaydın güzel bir gün diliyorum.:KK28: Mide yanması ve bulantı isal bendede var demekki salgın varmış. :KK43:

X