2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

yarin 36 hafta olcaz sizce simdi dogsa cokmu kucuk?yani erken dogum!yapan oldumu hic cevrenizde yada siz daha once yaptinizmi? kilosu pazartesi gunu 2650ydi cokmu kucuk?
canım 36 dan sonra sıkıntı olmuyor merak etme.bu arada nasıl oldun sancın falan varmı?

:KK70: hahaha doktor ogle dedi bende takicam zaten bundan sonra full korse kullancam :KK34:
Canim bende korse kullancam ama nasil bisey alcaz su gece kiyafetlerinin icine giydigmiz toparlayici korselerden degil demi? Cünkü hava cok sicak yani onlar cok terletir pamuklu yünlü bisey mi olmasi lazim nerden alcaz medikalcilerden mi?

ben bir kere verdim bir daha vermedim aradılar gelin diye bende doktorum her halükarda kan ilacını kullanmamı söylediği için bir daha tahlile gerek duymadı dedim ve yptırmadım

ben iki kkere verdim bu ay yine vereceğim doktorum gerek yok diyor ama sağlık ocağı vermek zorundasın diyor
Yok oyle bi sey. Bana da dediler ki dogumdan sonra hemen kimligi cikartip bize geleceksiniz. Sebep? Dedim, iste devlet kaydedecek bebegi vs vs dediler. Ben de devlet olarak sizin goreviniz benim dogum yaptigim hastaneden bilgileri temin etmek, benim dogumdan hemen sonra sizin yaninizda ne isim var dedim bir sey diyemediler

Canim bende korse kullancam ama nasil bisey alcaz su gece kiyafetlerinin icine giydigmiz toparlayici korselerden degil demi? Cünkü hava cok sicak yani onlar cok terletir pamuklu yünlü bisey mi olmasi lazim nerden alcaz medikalcilerden mi?

Arastiriyorum birtanem bende bilmiorum valla nasil bisi alicaZ :KK43:

rahat oluyomuş orası doğru ama doğumu uzatıyomuş bikaç yerde okumuştum doktorumlada konuştum oda aynı yorumu yaptı en güzeli doğal süreci doğumun dedi,baktık çok dayanamıcak gibi olursan vururuz dedi bnde ikna oldum doğal akışına bırakıcam
Ben de öyle okudum ıkınmayı zorlaştırıyormuş. Sancılar dayanabileceğimiz gibiyse eğer ben de doğal olsun istiyorum. hayırlısıyla bebişler gelmeye niyetlensin de.

X