2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Hayirli olsun gule gule kullanin.pompa yerine bebis icin bisiler aldir yahu mama sandalyesi _yurutec filan alsin :p alsin :) 5 6 aylikken kullancaz artik onlari ...
ihtiyacin olursa alirsin pompayi diyorum ya :KK70:
onlar icin erken daha canim!ben simdiki ihtiyaclarimi dusunuyorum gerci pek bir ihtiyacimda kalmadi!babasi gelsin o alsin artik:)

Iki dogumuda yapan biri olarak normali tercih etsemde.sezereyan olcak bu dogumum en guzel yani tarihini bilmek zaten :KK70:

Bencwde:-)sipariste haklisin yani:-))))
inan artik neden hareket etmedi bunudami yesem yoksa azmi yedim bebek kilo aldimi gibi sorulari kwnsime yoneltmekten skldm ustelik 45 kiloyla hamile kaldim cok yemek yiyen biride degildim!simdi son zamanlarda yine canim!birsey istemiyor amazorla yiyorum 2 ogun!ama sut yogurt ve meyve cok tuketiyorum yinede yemek yemekten skldm!

kuzucugunun ve senin iyi olmana sevindim canim!peki gunde kac tane bebek bezi degistiriyorsun?kac defa kaka yapiyor ve idrar yapiyor?bugun bebek bezi aldim 216lik ne kadar gider diye hesap yapicam:)

Saymadim kuzum ya 4 5 diyelim ortalama.
Idrar ve kakayi takip etmdim eqdince yazarim tatlim sana:)

tamam canim!nasilsin nasil gidiyor annelik alisabildinmi?cok misafir geliyormu bebisi gormeye?agrin sizin nasil oldu?

Cok sukur iyiyiz birtanem alismami zaten ogle bisi ki gorur gormez insan sanki daha once bakmis bakabilirim sorumlulugunu ustune aliyor hemen ufak mirildanmasinda hemen kalkiyorsun o uyumadiginda uykun yokmus gibi oluyor.
Cok misafir gelmio canim gelselerde hemen gorup gidiorlar agrim sizim yok sukurler olsun zaten sezeryandan bir gun sonra oldu sonra olmadi arada dikis yerim sizladi okadar oda olucak..

POWERHACK POWERHACK bebisini op benim icin canim,bende cok heyecanliyim insallah bende,diger hamile arkadaslarimizda saglikli bir sekilde aliriz kucagimiza bebislerimizi! artik bende kucagima almak istiyorum saglikli sihhatli Insallah! o duyguyu cok merak ediyorum:KK200::KK51::emir_bebek:

yarin 36 hafta olcaz sizce simdi dogsa cokmu kucuk?yani erken dogum!yapan oldumu hic cevrenizde yada siz daha once yaptinizmi? kilosu pazartesi gunu 2650ydi cokmu kucuk?

yarin 36 hafta olcaz sizce simdi dogsa cokmu kucuk?yani erken dogum!yapan oldumu hic cevrenizde yada siz daha once yaptinizmi? kilosu pazartesi gunu 2650ydi cokmu kucuk?
ben çarşamba günü 35+0 iken gittim 2850 gr iyi dedi istedi zaman gelebilir artık sorun yok erken doğum diye bişey olmaz dedi dokturum

X