2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
aynen canım aynı durumdayız, iki mesai yapıyoruz.. hem işyeri hem ev, amele gibi:))

Canım ben bi de okula gidiyordum işten 4,30 da çıkıp okula gidip eve 10 da anca gelebiliyordum yorgunluktan ölüyordum.. Ama bu kürtaj safhası okula devamsızlık ettim.. Kaldı.. İkinci dönem gideyim mi bilmiyorum o kadar harç parası yazık oluyor..

UYYY hem okul hem iş hem ev amanın bu stresle biz nasıl hamile kalalım benimde hem okul hem iş hem çocuk hem ev gerçi benim okul aöf ama olsun yinede ders çalışmak gerekiyor...

UYYY hem okul hem iş hem ev amanın bu stresle biz nasıl hamile kalalım benimde hem okul hem iş hem çocuk hem ev gerçi benim okul aöf ama olsun yinede ders çalışmak gerekiyor...

Okulun her türlüsü yorucu canım benim bi de akşam olması perişan etmişti beni hakikaten...

Canim arkadaslarim dert ortaklarim bugun nihayet HSG mi cektirdim hemen size yaziyorum Allah a bin sukur tupler acikmis:))) hic korkuldugu gibi de degil denizkabigunun yazdigi gibi:)) findikzade de radyomara cektirdim meral hemsire ve cevat bey den Allah razi olsun 7 dk da bitti butun isler hiccanim yanmadi yaa. Simdi bakalim cevat bey bu islemden sonra hamile kalan cok olur gebelk sansi % 15 artar dedi:)) nasipp diyorum gozlerinizden opuyorumm..

Çok teşekkür ederim canım.. Kız işten çık eve git yemek hazırla nasıl yapayım kuzum.. Tabi ki sakınıyorum ama işte sonuçta kadınız ev işi mutfak bizi bekliyor

perikanadım sen nasıl yetişiyosun bukadar işe bide üstüne okul. işte yorul evde yorul bende gece oldumu kendimi yatağa nasıl attığımı bilmiyorum vallah.Allah yardımcımız olsun kızlar.

hadi çok çok geçmiş olsun bunu da atlattın inşallah artık tez zamanda göbüşüne yerleşiverir bebişin Allahın izniyle

canım öncelikle geçmiş olsun çok sevindim ben bişey sorcam

bu rahim filmine kendimiz karar verip gidip çekinebilirmiyiz yoksa doktormu karar veriyor acil cevap

canım öncelikle geçmiş olsun çok sevindim ben bişey sorcam

bu rahim filmine kendimiz karar verip gidip çekinebilirmiyiz yoksa doktormu karar veriyor acil cevap
Canim afyonluyuz benim istanbulda gitmedigim doktorum kalmadi. Bana hsg icin erken dene diyip durdurlar 7aydir olmuyo bizde nisantasinda ismi lazim defi tup bebek merkezine gittik asiama icin hsg lazim dedi ama tup bebek istiyosaniz gerek dedi. Bide esimle sperm testi ve hsg yaptiralim 1-2 ay daha deniyelim olmadi mart gibi asilama deneriz diye karar verdik
Yani biz karar verdik doktor sadece yol ciziyo taniki problemin neyse o acidan yaklasarak. Bence cektir hamilelik sansi % 15a rttiyormus super dusunsene asilama da da zaten sansin max % 20 artiyo!! Buarda yanlis yazmissim Tup bebekte HSG YE GEREK YOKDIYOr uzzmanlar

Son düzenleme:
Evet cahsacim hakli. devlette doktorun karari sart istek kagidiyla cektireceksin cunku

canlarım bende çektirmiştim bu hsg yi neredeyse 1 seneye yaklaşıcaz benimde hiçbir sorun çıkmadı ama ardından hemen bende hamilelik oluşmadı açıkcası bende işe yaramadı umarım inşallahhh sende ve çektirecek olanlarda olumlu pozitif pozitif sonuçlar verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…