2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Canım ben bi de okula gidiyordum işten 4,30 da çıkıp okula gidip eve 10 da anca gelebiliyordum yorgunluktan ölüyordum.. Ama bu kürtaj safhası okula devamsızlık ettim.. Kaldı.. İkinci dönem gideyim mi bilmiyorum o kadar harç parası yazık oluyor..

ne okulu? y.lisans falan mı yapıyosun? valla ben işten kendimi eve zor atıyorum bir de okul olduğunu düşünemiyorum.. eve git ortalığı topla yemek yap, bitiksin zaten:KK43:

Canim arkadaslarim dert ortaklarim bugun nihayet HSG mi cektirdim hemen size yaziyorum Allah a bin sukur tupler acikmis:))) hic korkuldugu gibi de degil denizkabigunun yazdigi gibi:)) findikzade de radyomara cektirdim meral hemsire ve cevat bey den Allah razi olsun 7 dk da bitti butun isler hiccanim yanmadi yaa. Simdi bakalim cevat bey bu islemden sonra hamile kalan cok olur gebelk sansi % 15 artar dedi:)) nasipp diyorum gozlerinizden opuyorumm..

Canım benim kuzum hadi çok geçmiş olsun inşallah sana bu hsg bebiş getirsinnn...

perikanadım sen nasıl yetişiyosun bukadar işe bide üstüne okul. işte yorul evde yorul bende gece oldumu kendimi yatağa nasıl attığımı bilmiyorum vallah.Allah yardımcımız olsun kızlar.

Valla işte kürtaj olayları derken devamsızlıktan kaldım bakalım daha var 3,5 sene nasıl biter :KK31:

ne okulu? y.lisans falan mı yapıyosun? valla ben işten kendimi eve zor atıyorum bir de okul olduğunu düşünemiyorum.. eve git ortalığı topla yemek yap, bitiksin zaten:KK43:

Canım 2. üniversite okuyorum güya işte..Çok yorucu.. Zaten bu dönemden gçti bkalım iyi hissedersem ikinci dönem devam edicem..

Canım benim kuzum hadi çok geçmiş olsun inşallah sana bu hsg bebiş getirsinnn...

Valla işte kürtaj olayları derken devamsızlıktan kaldım bakalım daha var 3,5 sene nasıl biter :KK31:

Canım 2. üniversite okuyorum güya işte..Çok yorucu.. Zaten bu dönemden gçti bkalım iyi hissedersem ikinci dönem devam edicem..

cahsaaaa çoook geçmiişş olsun hadi inşşallah ugur getirir bu rahım fılımı bize :)) BIANLIK AGRI BI ANDA OLDU MU SENDE?

canim arkadaslarim dert ortaklarim bugun nihayet hsg mi cektirdim hemen size yaziyorum allah a bin sukur tupler acikmis:))) hic korkuldugu gibi de degil denizkabigunun yazdigi gibi:)) findikzade de radyomara cektirdim meral hemsire ve cevat bey den allah razi olsun 7 dk da bitti butun isler hiccanim yanmadi yaa. Simdi bakalim cevat bey bu islemden sonra hamile kalan cok olur gebelk sansi % 15 artar dedi:)) nasipp diyorum gozlerinizden opuyorumm..

inaşşallhh inşşallah uğur getırır ıkımızeeee :))) canımm geçmiş olsun bu aradaaa

ay balım çok yoğunum bugün daha 15 dosya beni bekler her dosya içinde 35 evrak
gözlerim çift görüyor herşeyi valla mola verdim

çektiriyrsunuz dicektim:KK70:
doktorun alttan muayene etmesi gibi birşey mi

Ay canım benim ya boşver iş yapmakla bitmiyor.. Yardımcı olabilsem olurdum ancak dua edebilirim balım Rabbim kolaylık versinnn...:KK19:

Canim arkadaslarim dert ortaklarim bugun nihayet HSG mi cektirdim hemen size yaziyorum Allah a bin sukur tupler acikmis:))) hic korkuldugu gibi de degil denizkabigunun yazdigi gibi:)) findikzade de radyomara cektirdim meral hemsire ve cevat bey den Allah razi olsun 7 dk da bitti butun isler hiccanim yanmadi yaa. Simdi bakalim cevat bey bu islemden sonra hamile kalan cok olur gebelk sansi % 15 artar dedi:)) nasipp diyorum gozlerinizden opuyorumm..

hadi geçmiş olsun bebekli haberinide duyarız inşallah... :)

merhaba kızçeler napıyorsunuz?

ben okuldan geldim çok yoruldum yaa dönem bitse diye bakıyorum

şu velilerin isyan ettikleri ödevleri okumaktan gözlerim yoruldu daha son yazılıları hazırlıcam birde okulda laboratuvar taşıyorum toz duman içinde kaldım...:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

günlerdir midem bulanıyor öksürük de boğuyor hamilelik belirtisi olması için erken hem şafak 5 kırmızı kart görmem inşallahhh
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X