2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Dediğinizi deneyeceğim Arkadaşlar saatler koyup azaltacagım ... Arı sütü deneyeniniz varmı aranızda ..

çok canım sıkılıyor bu sitede sizlerin yazdıklarını okuyarak biraz olsun kendime geliyorum yaşanmışlıklarını acısıyla sevinciyle stresiyle paylaşan herkese teşekkür ediyorum .

arı sutu neymıs cnm ne ıse yarıomus senden duyuorum ılk.

ben duydum ama almadım çok pahallı
balın içine tarçın çörek otunu duydum birde yumurtalık gelişimi için sanırım

arı sutu neymıs cnm ne ıse yarıomus senden duyuorum ılk.

Bu arı sürü işci arıların sadece kralice arıyı beslemek için kullandıkları yutaklarından salgılanan böyle hafif sarımtırak sütlac kıvamında bişi her bir arısan ceyrek damladan az cıkıyormuş ve kovanlarındaki kraliceyi bunla besliyorlarmış bir arı 30-35 yaşarkan bu sütle beslenen arı 4-5 sene yaşıyormuş . Ben bu arı sütünü 3 gün oturup nette araştırdım canım . ve bu arı sütünün bir çok hastalıga deva oldugu yazıyor özelikle kadın hastalıkları için yumurtlama gibi ama hiç kulanan birin ile konuşmadım yorum almadım o yuzden bu aralar çok fena takdım bu arı sütüne .

ben duydum ama almadım çok pahallı
balın içine tarçın çörek otunu duydum birde yumurtalık gelişimi için sanırım

evet canım bende öyle duydum zaten bi tatlı kaşığı kadarı 40-50 tl arasıymış oda bala cekilmiş cörek otuna karıştırılıyormuş dediğin gibi .şayet bunu yapıp faydasını gören vars bende deneyeceğim kızlar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…