2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Canım bende 30 yaşındayım nerdeyse 4,5 senedir evliyim bende bu senede hiç korunmadım . iki sefer hgs cektirdim doktorumu 3 ay önce değiştirdim şuan çok ilğili ben istanbul dayım canım .Kan testleri filmler hgs ler hep temiz cıktı eşiminkilerde 8 gün sonra ilk defa klomene başlatıcak doktor ..hastalığım eski olmasına ragmen tedavimin başlangıcı yeni canım hep cekindim bu ay olur bu y olur diye 4 senem gecti . Sizler gibi Rabbimin bir evlat nasip etmesi için bende dular ediyorum ..Bütün bebek özlemi ceken hanımların Annelik duygusunu hayırlı ve sağlıklı evlatlarla tatmasını Dilerim Allah(c.c) 'Dan

SUZAN SUU HOŞGELDİNNN :)))

amınnnn cnm ınsallah bızde ılk Allahımdan ıstıoruz gerısı doktorlara emanet. ya bılıorum olcak onun ıcın Allah en guzel zamanı beklıyo cok yogun hıssedıorum bunu. dun adet oldum esım hemen geldı yanıma sakın uzulme dıo bız her ısımızde zorluk cektık ama sonrasında Allah daha guzelını verdı buda öle olcak dedı. herkes ıcın hayırlısı olsun..

Galiba Erkekler belli etmek istemeselerde bizden çok mu üzülüyorlar ne bilemiyorum aynı şeyleri çok yaşadım canım :KK43: 3 sene kaynanamlara direndik evlendik bize bide beddua ettiler şimdi diyorum onların beduasımı tutuyo tövbe tövbe anlayacagın hep bişeyleri bişeylere bağlıyorum bir arkadaş yazmıştı burdan bizim bebişler çok inatcı galiba oyuzdende çok nazlı olcaklar :KK16:ama biliyorumki Rabbim ne eylerse güzel eyler. Hepimiz için hayırlısı olsun ..

Alıntı bicimsiz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

ben 27 yaşındayım cnm
2 aydır giiyrm dr ye
2.5 yıldırda evliyim

Rabbim sizede hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin İnşallah canım

Galiba Erkekler belli etmek istemeselerde bizden çok mu üzülüyorlar ne bilemiyorum aynı şeyleri çok yaşadım canım :KK43: 3 sene kaynanamlara direndik evlendik bize bide beddua ettiler şimdi diyorum onların beduasımı tutuyo tövbe tövbe anlayacagın hep bişeyleri bişeylere bağlıyorum bir arkadaş yazmıştı burdan bizim bebişler çok inatcı galiba oyuzdende çok nazlı olcaklar :KK16:ama biliyorumki Rabbim ne eylerse güzel eyler. Hepimiz için hayırlısı olsun ..

Alıntı bicimsiz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

ben 27 yaşındayım cnm
2 aydır giiyrm dr ye
2.5 yıldırda evliyim

Rabbim sizede hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin İnşallah canım

ayyy Allah kolaylık versın sana canım ne zor seyler yasamıssın. bosver herkesı sen evlılıgıne bak. ınsallah en yakın zmnda gelır bebısınn:emir_bebek::nazar:

SUZAN SU :) SEN RAHIM FILMI ÇEKTIRDIN DIYE OKUDUM SANKİ BENDE SALI GUNU ÇEKTIRCEM ÇOOK MERAK EDIYORUM NASIL OLACAK SONUCU HEMEN VERIYORLAR MI?
Canım istanbuldamısın sen ben 10 dk içinde aldım sonucları cekilirken agrı hissetmedim eve gelince adet olacakmış gibi sancım oldu 3- 4 saat ama önemli olan cekilecegin yerdeki aletlerin son teknoloji olması bence .

İnşallah sonucların temiz cıkar canım .

Canım istanbuldamısın sen ben 10 dk içinde aldım sonucları cekilirken agrı hissetmedim eve gelince adet olacakmış gibi sancım oldu 3- 4 saat ama önemli olan cekilecegin yerdeki aletlerin son teknoloji olması bence .

canım ben ankardayım etlik zübeyde hanım.çektircem dayanırım acıya :)) çoçugu nasıl doğurcagız inş dayanırım :))

Ben 25 yaşındayım.. nerdeyse 4 aylık evliyim.. bir kere bebeğimi aldılar.. Kalp atışı oluşmadı, gelişmedi 2 aralıkta kürtaj oldum.. Şimdi 2 adet dönemi bekleyeceğim..

Canım gencsin Maşallah Yenide evlisin Çok umutluyum senın için .. Bebeğin için Rabbim sabırlar versin sana İnşallah. Zorlu bir dönem atlatmışsın ..Bnim yengemde hem düşük hem kurtaj olmasından sonra iki tane aslan gibi evlatları oldu hiç üzülme herzman diyorum ya Rabbim ne eylerse güzel eyler . Bu ay bu yeni yıl sana bereket sağlıklı evlat mutlulukla birlikde gelmiştir inşallah canım ..

canım ben ankardayım etlik zübeyde hanım.çektircem dayanırım acıya :)) çoçugu nasıl doğurcagız inş dayanırım :))

Vallahi dogru söyledin bunada dayanamazsak nasıl dogurcaz :KK9::KK9: Nefes alıp verir gibi bir cırpıda gecip gitsin bu film cektirdiğin zaman dilimi.. Ve geldiğinde hayırlı haberlerle gel İnşallah ..Doktorlar bizden yana çok şükür tedavisi olmayan bi durum yok bebek konusunda Yeterki Allah izin versin .

Arkadaslar ben de adetin 9. Cu gununu bekliyorum ben de hsg cektiricem cok korkuyorum onereboleceginiz iyi bir yer var mi??

Sirke hiç duymadım şimdi senden duyuyorum canım Ben arı sütünün faydasını çok duydum ama denemedim hiç

sanada demedım kuzum ben zeytine yazdım :) varken yazıyor giremeyınce hiç yazamıyor ya

afyonlu kaymağım nerde :KK43: ooo zeytinimde burdaymış :=)))

zeytınımız bugun onlıne ya pat pat yazıo :KK9:

zeytin var ken pat pat :)) yokken tık yok :KK43:

ne oliyy teldeydim fransız kaldım :KK70:

suzancığım kistlere fln iyi geliormuş Peygamber Efendimiz sirke her derde deva demiş vardır bir hikmeti
tok karnına 2 çorba kaşığı elma sirkesi
ben denicem bu akşam ya sirkenin ne zararı olur ki

X