2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

banane banane ben vercem ilk :)) hediyeleri kapçam 8 sonra adet olmazsam tabi ki :))))))

Kızlar bu ay ben de güzel çalıştım bakalım ne olacak... Benim adete de 11 gün var.. Varoğlu var yani..

arkadaşlar bizde çalışıyoruzz son günlerimizdeyiz
ama çıkanlar oluyor o yüzden moralim çok bozuluyor bir de kaç dakika kalkmamak lazım ortalama ne çabuk geçti anlamadım bu dönem ama adeti beklemek çok zor oluyor
birde gündüz dikkat etmek lazım mı yavaş hareket etmek mi lazım offf çok eksiğim bu konuda

canııım en az yarım saat yat kalkma birde ilişkiden sonra vajinal duş yaptırma

Kızlar ben de varım dua edin ne olur. uzun zamandır tedavi ile uğraşıyordum büyük bir sorun olmadığından ben de bunaldım ve bıraktım 2 ay oldu bırakalı geçen ay 29 günde bir olan adetim erken oldu 20. günde adet oldum ve bu ay adetime 10 gün var üç gün önce sadece 3 gün süren çok az bir pembe lekelenmem oldu çok azdı bu yerleşme kanaması olabilir diye yorum yaptılar çok heyecanlıyım . inşallah olur Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı salih saliha evlatlar nasip etsin inşaallah .

hoşgeldin olabilir kuzum rab'bim dileyen evlat diye el açıp yalvaran herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin amiiin

Günaydın kızlar ben geldim. Bu ay tekrardan klomen e başladım üstüne birde folik asit verdi. Benim gibi tekrardan başlayan var mı? Cuma gunu kontrolum var yumurtalarım büyümüş mu diye bakılacak umarım bi kac tane büyümüş yumurtam olur gecen ay sadece 1 tane vardı ve sonuc hüsran oldu. Umarım hepimiz 2014 annesi oluruz ve hepimiz bu ay müjdeli haberlerimizi paylaşırız

günaydın hoşgeldin aramıza :) galiba birazda oluruna bırakmak gibi gelıyor bız düşündukçe vucudumuzdakı hormonlar ters tepiyor inşşallah sende oluruna bırakmışken :)) gelir 2014 hediyesiyle

eğer doktorun sadece klomenle devam ediyor ve puregon+çatlatma iğnesi aşamasına geçmiyorsa bu durumunun iyi olduğunu gösterir canım folik asitler ve omega 3 ve vericeği vitaminler çokk önemli stresten uzak dur stres sadece kendi başına hamileliğe engelmiş sonrası Rabbimin takdiri. Allah yardımcın olsun hayırlı sağlıklı bebişler versin inşaallah :)

günaydın hoşgeldin aramıza :) galiba birazda oluruna bırakmak gibi gelıyor bız düşündukçe vucudumuzdakı hormonlar ters tepiyor inşşallah sende oluruna bırakmışken :)) gelir 2014 hediyesiyle

günaydın canım :) Amin inşaallah dua edelim birbirimize Rabbim hepimize bu sevinci yaşatsın en kısa zaman içinde :)

günaydııııııııııııııınn.. ben geldimm.. ıyı dıleklerınız ıcın hepınıze coook tesekkur ederım tamamen ıyıleşemediysem de işimin başındayım. buarada cok özlemısım siziiiii :119::132:

Maalesef ki catlatma iğnesi olmadan yumurtalarım çatlamıyor gecen ay catlatma iğnemi oldum ve bu ay ki kontrolde yumurtamın catladigini söyledi cok mutlu oldum aylardır yumurtam hiç çatlamıyordu. Canım puregon ne ben hiç kullanmadım ne ise yariyor?

merhaba arkadaşlar bende 29 yasındayım ve ortalama 1 yıldır korunmuyoruz. bundan önce kimyasal gebelik geçirdim vücut kendiliğinden attı..o zamanlar pek çocuk düşünmüyordum ama şimdi istediğimiz halde olmuyor. bende troid var. şimdi en son gittiğimde doktora rahimde küçük yara olduğunu söyledi. ama sanırım doktorum yeteri ciddiyeti göstermediği için enfeksiyon yaraya dönüşmüş olabilir mi? çünkü 5-6 aydır sarı akıntım vardı..
inşallah bu yeni yılda gebe kalabilirz. benim adetime ortalama 8-9 gün var... herkese sağlıklı gebelikler

hoşgeldinnnnnnn en çok çok çokkkkk ben özledimmmm seniii biçimsiz sensiz tadım yoktu :)) oy iy ki geldinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…