2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
mrb arkadaşlar. bende 2014 yılında umutla anne olmayı bekleyen adaylardan bi tanesiyim.

ben bu ay aşılama oldum reglime 3 gün var ve dün gidip kan testi verdim negatif ( önümüzdeki aylara bakcaz artık.ayrıca ben pko hastasıyım.

hosgeldın tatlımm. ınsallah bı sonrakı ay bebegıne kavusursun bende pko hastasıyım bende yenı cocuk ıcın tedavıye basladıgımda ogrendım hıc moralını bozma sakın bol bol dua et Allaha sıgın bız oyle yapıoruz burdan herkes bebiş haberını verecek ben ınanıorumm

h.b cnm.hadi tedavin en kısa zamanda meyvesini verir inş.bende 4 aydır tedavi görüorm ve bu ay klomeni bırakmak zorundayım içemicem 3.aydan sonra kist yapma olasılığı yüksek olduğundan 2-3 ay ara vermek lazımmış.doğal yoldan denicez bu süreçte de.

inş.cnm rabbim tez zamanda hepimize nasip etsin.bende hergün giriorum bu siteye,sadece topiğinizde yeniyim buralardayım yani

bende ıkıncı klomenı kullandım bakalım bu ay adet olursam tedavı nasıl sekıllencek hıc fıkrımde yok. hayırlısı olsun tatlım senın ıcın bnm ıcın burdakı herkes ıcınn.

iyiyiz bebem biçimsiz geldiii iyi olduk bıraz yoğunum ama olsun şafak sayıyoruz bı yandan :))) sen nasılsın afyonlu kaymağımm

sağol kuzum bende çoook şükür çook iyiyim adetim dün bitti şükür başladık yine maratona dilerim rab'bim isteyen herkese hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin

biçimsizim sağol kuzum evet sonuçlarım gayet güzel çıktı sanada geçmiş olsun kuzum sen yokken olmuyor hee

ah o calısmalar yokmu mahvedıo benı resmen gorev gıbı gelıo mubarek bı an once olsunde bebiş su durumdan rahata ersek dıom her seferınde

hoşbulduk cnm :)
Kızlar merhaba Allahım hepinizin gönlüne göre hayırlısını versin.Bende bu yıl istiyorum inşallah.yumurta takibi ve kontrol için dün dr.gittim.18 mm lik dominant folikül sol over de dedi.bugün yarın olabilir dedi inşallah bakalım.bu arada 7 aydır deniyoruz olmuyo .dr olmaması için şuan bi sıkıntı yok.müdahale etmeyelim bekleyelim ama olur dedi.bundan önceki aylarda ovul.sanırım 1-2 gün yanliş hesapladım.sizce yumurtam döllenmiş midir bu ay kısmet artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…